RESERVA LA PISTA DE PADEL

RESERVA LA TEVA PISTA DE PADEL A LA WEB

 

 

WWW.PADEL7SANTANDREU.COM 

  O

WWW.PADEL7SANTMARTI.COM 

 

¡¡¡Jornada Avuí Dijous 15-11-2018 Suspesa Per Pluja!!!

Correu Imprimir PDF

 La Jornada d´avui Dijous queda suspesa per pluja i les previsions de plujes molt intenses durant les dels partits. 

 La Jornada es disputarà Dijous vinent dia 22-11-2018 

 

 Att: La Direcció 

Darrera actualització ( Dijous, 15 de Novembre de 2018 19:07 )
 

¡¡¡Jornada Avui Dimecres 31-10-2018 Suspesa Per Alerta De Mal Temps!!!

Correu Imprimir PDF
  La Jornada d´avui Dimecres ha estat suspesa degut a les males condicions del terreny de joc a causa de les pluges d´aquesta nit passada i del dia d´avui. 

 Att. La Direcció

Darrera actualització ( Dimecres, 31 d'Octubre de 2018 15:50 )
 

Recordatori Equips Amb Horari Fixe

Correu Imprimir PDF

 Tots els equips que tinguin la reserva feta d´horari fixe tant a les 20:25 com les 23:10, tenen obligació de presentar-se en l´horari establert i reservat pels mateixos equips. Si aquest horari no es compleix en 2 partits de la Lliga pel cualsevol dels equips amb reserva horària, l´equip en qüestió perdrà el privilegi de l´horari i aquest horari pasarà a ser ocupat pel primer equip que hi ha a la reserva horària
 
  Att: La Direcció 
 

Pretemporada 2018

Correu Imprimir PDF
 
  Encetem la nova Temporada amb el partits de pretemporada.
 
 
03/09/2018 20:25      
03/09/2018 20:25 RBE - Sparta
03/09/2018 21:20 Macabi de Levantar - Rubin Kanzao
03/09/2018 21:20      
         
04/09/2018 20:25 Tu Vieja - Limadores Madeira
04/09/2018 20:25      
04/09/2018 21:20 E.B. Pam i Pipa - Lokuo Team
04/09/2018 21:20      
04/09/2018 21:20      
         
05/09/2018 20:25 Laorma - At. Guinarmel
05/09/2018 20:25 F7 United - Waltrapas
05/09/2018 21:20 Maldiçao F.C. - Venga Pues United
05/09/2018 21:20 Manyanet A - Manyanet B
05/09/2018 22:15   -  
         
06/09/2018 20:25   -  
06/09/2018 20:25 Kamàlics - Nacional de Medellín
06/09/2018 21:20 At. Besós  - Sanadriahnaikos
06/09/2018 21:20 Eintracht Bratwurst - A.C. Chupito P.
06/09/2018 21:20   -  
06/09/2018 22:15 La Manzana M. - Iron Nipples
06/09/2018 22:15 Los Jugónez - Barman´s
         
12/09/2018 20:25 Alegría Experience - Alegría Experience
12/09/2018 20:25 Sankt Pauli  - Jogo Bonito
12/09/2018 20:25 Waltrapas - Macabi de Levantar
12/09/2018 21:20 At. Guinarmel - Desfeis F.C.
12/09/2018 21:20 Eintracht Bratwurst - Tu Vieja
12/09/2018 21:20 Els Ícars - Iron Nipples
12/09/2018 22:15 Barman´s -  
12/09/2018 22:15   -  
12/09/2018 22:15 Dream Team - Lokuo Team
12/09/2018 23:10 Sporting Cochoto - La Manzana Mecánica
         
13/09/2018 20:25 RBE - Can Gabachos
13/09/2018 20:25 F7 United - Limadores Madeira
13/09/2018 20:25 Birras F.C. - Rubin Kanzao
13/09/2018 21:20 Sparta - Nacional de Medellín
13/09/2018 21:20 Sanadriahnaikos - Sanadriahnaikos
13/09/2018 21:20 Sporting S. Andreu - Maldiçao F.C.
13/09/2018 22:15 A.C. Chupito P. - Los Jugónez
13/09/2018 22:15 At. Bukkake - Venga Pues United
13/09/2018 22:15 Esquenoloveuque - Tu Vieja
         
14/09/2018 20:25 Alegría Experience - Alegría Experience
14/09/2018 20:25 Los Reventaos - Los Cebollas
14/09/2018 20:25 Sant Martí - Som Terra
14/09/2018 21:20 Los del Piso - E. B. Pam i Pipa
14/09/2018 21:20 Amnesia Team - Horno Belcán
14/09/2018 21:20 Iglesia F.C. - RK FC
14/09/2018 22:15 New Team 89 - Los Prosikitos
         
Darrera actualització ( Dimecres, 12 de Setembre de 2018 18:54 )
 
Pàgina 1 de 108

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00 

Persones conectades

Tenim 86 convidats connectat