Notícies

Divendres 18 Octubre 2019

Correu Imprimir PDF

Aquest Divendres 18 d'Octubre hi ha Vaga General i degut a la convocatòria i als greus problemes de movilitat que derivaran de la mateixa hem decidit de suspendre la Jornada i posposar-la per a que tots els equips pogueu gaudir dels partits amb tots els companys.

Att La Direcció

 

¡¡¡Jornada 14-10-2019 Suspesa!!! Passa al 23-12-2019

Correu Imprimir PDF

 Degut a la excepcionalitat del dia d´avuí i els problemes de mobilitat actuals, la Jornada d´avuí Dilluns queda suspesa i pasa al 23-12-2019 que no havia jornada prevista

 

 Att: La Direcció

 

 

Tarifes lloguer temp 19/20

Correu Imprimir PDF

TARIFAS  LLOGUER d’ESPAIS TEMPORADA 2019/20

 

Camp de futbol anexe       35€/hora

Camp 1 de futbol 7             75€/hora

Camp 2 de futbol 7             75€/hora

Camp 3 de futbol 7             75€/hora

Camp de futbol 11             200€/hora

Pista de Padel 1           16€/hora (20€ a partir 1/1/20)

Pista de Padel 2           16€/hora (20€ a partir 1/1/20)

 

Tots inclouen Ús de vestidors

 

Pretemporada 2019

Correu Imprimir PDF

 Encetem la nova temporada amb els partits de Pretemporada:

 

         
02/09/2019 20:25      
02/09/2019 20:25      
02/09/2019 21:20 Racing Bob Esponja - F7 United
         
03/09/2019 20:25 Autodesk - Macabi de Levantar
03/09/2019 20:25 Javier Javier
03/09/2019 21:00 Jaime Correa  
03/09/2019 21:20 A.C. Chupito P. - Memolo 
         
04/09/2019 20:25 Luís -  
04/09/2019 20:25 Dynamo F.C. -  
04/09/2019 20:25      
04/09/2019 21:20 Cavernícolas Cage - Cavernícolas Cage
04/09/2019 21:20 Jogo Bonito - Laorma
04/09/2019 21:20 Lusitanos  -  
04/09/2019 22:15 River Budweirense - Two Mama Ye
04/09/2019 22:15 Franco Nahuel -  
         
05/09/2019 20:25 Can Gabacho - E. Pam i Pipa
05/09/2019 20:25 Kädizlautern F.C. - Kädizlautern F.C.
05/09/2019 20:25 3HoldSports  Sporting S. Andreu.
05/09/2019 21:20 Som Terra - Els Ícars
05/09/2019 21:20 Sparta - Nowley
05/09/2019 21:20 Los del Piso - Los Reventaos
05/09/2019 22:15      
         
06/09/2019 21:00 Chingones F.C. - Hijos de Putin
06/09/2019 21:20 Font den Fargues - Font den Fargues
         
09/09/2019 20:25 Racing Bob Esponja - Birolo
09/09/2019 20:25 Dep. Cateura - Frenenbache
09/09/2019 20:25 Ortega -  
09/09/2019 21:20 At. Besós - Equipo Teo
09/09/2019 21:20 Babangida C.F. -  Sporting Cochoto
09/09/2019 21:20      
09/09/2019 22:15      
         
10/09/2019 20:25      
10/09/2019 20:25      
10/09/2019 20:25    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 22:15      
10/09/2019 22:15      
         
12/09/2019 20:25 Chingones F.C. - Macabi de Levantar
12/09/2019 20:25 Can Gabacho 3HoldSports
12/09/2019 20:25 Kädizlautern F.C. A.C. Chupito P.
12/09/2019 21:20 Los Reventaos - Laorma
12/09/2019 21:20 Perfecto Herrera Bal. - Iron Nipples
12/09/2019 21:20 At. Bukkake   - God Futbol
12/09/2019 22:15 Limadores de Madeira - Tu Vieja
12/09/2019 22:15 Eintracht de Bratwurst - Los del Piso
12/09/2019 22:15 Summus - Sparta
         
13/09/2019 20:25      
13/09/2019 21:20 Nowley Manyanet S. Andreu
13/09/2019 21:20 Diego - Diego
13/09/2019 21:20 Chingones F.C. -  
13/09/2019 22:15 Jaime Correa -  
13/09/2019 22:15 Zaperoko F.C. - Academia F.C.
 

¡¡¡Manyanet Sant Andreu B Campió De Copa!!!

Correu Imprimir PDF

 

 Manyanet Sant Andreu B s´ha proclamat campió de Copa 2019 per un resultat contundent de 7 - 3 en la final disputada davant la revelació de la Copa, Frucuós Gelabert. Una final amb un gran ambient de futbol i molt bon rotllo entre els equips finalistes. ¡¡¡FELICITATS A TOTS 2 EQUIPS!!!

 

 

 
Pàgina 1 de 79

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

2 PISTES OUTDOOR
11 PISTES INDOOR 

Persones conectades

Tenim 160 convidats connectat