Sant Andreu 15-16


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ACP A.C. Chupito Picante 0:0 
- AGM Atlètic Guinarmel 0:0 
- ATL Atlètic Puigcalvo 0:0 
- ECI ECI Hammers 0:0 
- GuN Gub Nit 0:0 
- NAR Naranjitos 0:0 
- NOT Notingham Miedo 0:0 
- RiB River Budweirense + 0:0 
- SPO Sporting Sant Andreu 0:0 
dilluns, 15 febrer 2016
20:30    NARNaranjitos-AGMAtlètic Guinarmel-:-
21:25    ATLAtlètic Puigcalvo-NOTNotingham Miedo-:-
22:20    SPOSporting Sant Andreu-ACPA.C. Chupito Picante-:-
23:15    RiBRiver Budweirense +-GuNGub Nit-:-
Descansa: ECI ECI Hammers
dilluns, 22 febrer 2016
21:25    GuNGub Nit-AGMAtlètic Guinarmel-:-
22:20    ATLAtlètic Puigcalvo-ACPA.C. Chupito Picante-:-
23:15    NARNaranjitos-ECIECI Hammers-:-
23:15    RiBRiver Budweirense +-NOTNotingham Miedo-:-
Descansa: SPO Sporting Sant Andreu

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 BAR Bar Cocinero 0:0 
- BSE F.C. Boca Senior 0:0 
- FCS F.C.Shalke Te Meto 4.0 0:0 
- FCT F.C.TikiTaka Juniors 0:0 
- HEI Heineken 0:0 
- LIM Limadores de Madeira 0:0 
- MUP Muppet 0:0 
- OLD Old School F.C. 0:0 
- STE Steagua del Grifo 0:0 
dilluns, 15 febrer 2016
20:30    FCTF.C.TikiTaka Juniors-MUPMuppet-:-
21:25    BARBar Cocinero-BSEF.C. Boca Senior-:-
22:20    LIMLimadores de Madeira-OLDOld School F.C.-:-
23:15    STESteagua del Grifo-FCSF.C.Shalke Te Meto 4.0-:-
Descansa: HEI Heineken
dilluns, 22 febrer 2016
20:30    FCTF.C.TikiTaka Juniors-STESteagua del Grifo-:-
20:30    HEIHeineken-MUPMuppet-:-
22:20    OLDOld School F.C.-BSEF.C. Boca Senior-:-
23:15    BARBar Cocinero-FCSF.C.Shalke Te Meto 4.0-:-
Descansa: LIM Limadores de Madeira

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AtB At.Besos 0:0 
- BAI Bailangas 0:0 
- B&M Baker & Mckenzie 0:0 
- BIR F.C.Birrathinaikos 0:0 
- NTN NTN 0:0 
- RBE Racing Bob Esponja 0:0 
- RBK Rubin Kanzao 0:0 
- STO Storm Troopers 0:0 
- AVI Ávila C.F. 0:0 
dilluns, 15 febrer 2016
20:30    RBKRubin Kanzao-AtBAt.Besos-:-
21:25    STOStorm Troopers-BAIBailangas-:-
22:20    BIRF.C.Birrathinaikos-AVIÁvila C.F.-:-
23:15    NTNNTN-B&MBaker & Mckenzie-:-
Descansa: RBE Racing Bob Esponja
dilluns, 22 febrer 2016
20:30    BIRF.C.Birrathinaikos-AtBAt.Besos-:-
21:25    B&MBaker & Mckenzie-AVIÁvila C.F.-:-
21:25    RBERacing Bob Esponja-BAIBailangas-:-
22:20    STOStorm Troopers-RBKRubin Kanzao-:-
Descansa: NTN NTN
Dimecres Div Honor - 18 (27/06/2016) [>>>]

Dimecres 1a Divisió - 18 (27/06/2016) [>>>]

Dimecres 2a Divisió - 17 (20/06/2016) [>>>]

Dijous Div. Honor - 18 (27/06/2016) [>>>]

Dijous 1a Divisió - 18 (27/06/2016) [>>>]

Dijous 2a Divisió - 18 (27/06/2016) [>>>]

Gunieueta 15-16

Padel Nocturna


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 OiR Ovidi i Raul 12  8:1 
2 SiJ Sergio i Jordi 10  6:2 
3 JiA Jesus i Alex 6:6 
4 ALB Albert Jullio Marc Mario 4:4 
5 MiM Manuel i Marc 4:5  -1 
6 DiO Oriol i Oscar 4:6  -2 
7 MeI Marc e Iker 3:6  -3 
8 JiR Vanketa F.C. 1:6  -5 
dilluns, 08 febrer 2016
22:30    OiROvidi i Raul-JiAJesus i Alex2:1 (:) Resultat del partit
dimarts, 09 febrer 2016
22:30    MiMManuel i Marc-DiOOriol i Oscar-:- (:)
dijous, 11 febrer 2016
22:00    ALBAlbert Jullio Marc Mario-SiJSergio i Jordi-:- (:)
divendres, 12 febrer 2016
20:00    JiRVanketa F.C.-MeIMarc e Iker-:- (:)
dimecres, 17 febrer 2016
22:30    JiAJesus i Alex-DiOOriol i Oscar-:- (:)
dijous, 18 febrer 2016
22:00    OiROvidi i Raul-MeIMarc e Iker-:- (:)
divendres, 19 febrer 2016
20:00    JiRVanketa F.C.-SiJSergio i Jordi-:- (:)
20:00    MiMManuel i Marc-ALBAlbert Jullio Marc Mario-:- (:)

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 pad Pedro i Germán 15  10:1 
2 ALE Alex i Albert 10  7:3 
3 JLF JoseLuis I Francisco 10  6:2 
4 SiS Sergio i Sergio 5:5 
5 ALB Alberto Soto i Toni 4:5  -1 
6 CiR Carlos i Raúl 3:6  -3 
7 RAM Ramon i Joel 2:6  -4 
8 DiJ David i Javi 1:10  -9 
dilluns, 08 febrer 2016
22:30    padPedro i Germán-DiJDavid i Javi2:0 (:) Resultat del partit
dimarts, 09 febrer 2016
22:30    JLFJoseLuis I Francisco-ALEAlex i Albert-:- (:)
dimecres, 10 febrer 2016
22:30    ALBAlberto Soto i Toni-CiRCarlos i Raúl-:- (:)
divendres, 12 febrer 2016
21:30    RAMRamon i Joel-SiSSergio i Sergio-:- (:)
dilluns, 15 febrer 2016
22:30    JLFJoseLuis I Francisco-SiSSergio i Sergio-:- (:)
22:30    ALBAlberto Soto i Toni-padPedro i Germán-:- (:)
dimarts, 16 febrer 2016
22:30    ALEAlex i Albert-CiRCarlos i Raúl-:- (:)
divendres, 19 febrer 2016
21:30    RAMRamon i Joel-DiJDavid i Javi-:- (:)

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 RiM Xavi i Marc 12  8:2 
2 Cig Alex i Ramón 11  7:6 
3 DiE David i Emilio 10  7:3 
4 DAN Daniel Luna / David Martinez 10  6:4 
5 DAN Dani e Isidro 6:5 
6 JOS Josep i Josep Mª 6:6 
7 JiC Javier Romero y Carlos Jiménez 4:10  -6 
8 SiO Sergi i Oscar 0:8  -8 
dilluns, 08 febrer 2016
21:30    JiCJavier Romero y Carlos Jiménez-CigAlex i Ramón1:2 (:) Resultat del partit
dimecres, 10 febrer 2016
23:00    SiOSergi i Oscar-DiEDavid i Emilio-:- (:)
dijous, 11 febrer 2016
22:00    DANDaniel Luna / David Martinez-DANDani e Isidro-:- (:)
divendres, 12 febrer 2016
20:00    RiMXavi i Marc-JOSJosep i Josep Mª-:- (:)
dimarts, 16 febrer 2016
22:30    RiMXavi i Marc-DANDani e Isidro-:- (:)
dimecres, 17 febrer 2016
22:30    JiCJavier Romero y Carlos Jiménez-SiOSergi i Oscar-:- (:)
dijous, 18 febrer 2016
22:00    DANDaniel Luna / David Martinez-DiEDavid i Emilio-:- (:)
divendres, 19 febrer 2016
21:30    JOSJosep i Josep Mª-CigAlex i Ramón-:- (:)

Lliga AMPA


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ESC Escola Univers 7:0 
2 ANG Angels Garriga 5:1 
3 FdF Font den Fargues 5:2 
4 TdC Turó del Cargol 2:0 
5 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 0:2  -2 
6 SAn Escola Santa Anna 2:5  -3 
7 CAN Can Carbassa 1:5  -4 
8 AUP Escola Bressol AUPA 0:7  -7 
divendres, 29 gener 2016
20:30    AUPEscola Bressol AUPA -ESCEscola Univers0:7 Resultat del partit
21:25    ANGAngels Garriga-CANCan Carbassa5:1 Resultat del partit
21:25    TdCTuró del Cargol-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 2:0 Resultat del partit
21:25    FdFFont den Fargues-SAnEscola Santa Anna5:2 Resultat del partit
divendres, 26 febrer 2016
20:30    CANCan Carbassa-SAnEscola Santa Anna-:-
21:25    ANGAngels Garriga-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
21:25    TdCTuró del Cargol-ESCEscola Univers-:-
21:25    FdFFont den Fargues-AUPEscola Bressol AUPA -:-

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 FdF Font den Fargues 6:4 
2 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 3:3 
- FRG Fructuós Gelabert 3:3 
4 JMJ JMJ 1:1 
- PdG Parc Del Guinardó 1:1 
6 SAG Sagrer 0:0 
7 AUP Escola Bressol AUPA B 4:6  -2 
divendres, 05 febrer 2016
21:25    ESCEscola Bressol Pam i Pipa -FRGFructuós Gelabert3:3 Resultat del partit
21:25    AUPEscola Bressol AUPA B-FdFFont den Fargues4:6 Resultat del partit
21:25    PdGParc Del Guinardó-JMJJMJ1:1 Resultat del partit
Descansa: SAG Sagrer
divendres, 19 febrer 2016
21:25    JMJJMJ-AUPEscola Bressol AUPA B-:-
21:25    FdFFont den Fargues-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
21:25    FRGFructuós Gelabert-SAGSagrer-:-
Descansa: PdG Parc Del Guinardó

Estadístiques Jugadors

LLoguer de PADEL

25% dte CAPS DE SETMANA
de 8:00 a 20:00 

9pertu

Partits Avui Guineueta

Avui no es juguen partits

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dt, 09 feb 2016 20:30 
Dimarts Div.Honor
BOM
BOM
: FCG
FCG
1a volta 10/11/15
Dimarts Div.Honor
FCG - BOM   3:5

SOS
SOS
: HOV
HOV
1a volta 10/11/15
Dimarts Div.Honor
HOV - SOS   2:3

Dimarts 2a Divisió
SAN
SAN
: DDK
DDK
1a volta 10/11/15
Dimarts 2a Divisió
DDK - SAN   3:10

21:25 
Dimarts Div.Honor
SFC
SFC
: MUT
MUT
1a volta 10/11/15
Dimarts Div.Honor
MUT - SFC   1:2

Dimarts 2a Divisió
CmV
CmV
: ERS
ERS
1a volta 10/11/15
Dimarts 2a Divisió
ERS - CmV   3:1

22:20 
Dimarts Div.Honor
BIR
BIR
: FCP
FCP
1a volta 10/11/15
Dimarts Div.Honor
FCP - BIR   0:7

Dimarts 2a Divisió
SHA
SHA
: MAC
MAC
1a volta 10/11/15
Dimarts 2a Divisió
MAC - SHA   6:3

23:15 
INI
INI
: GON
GON
1a volta 10/11/15
Dimarts 2a Divisió
GON - INI   6:5

9 per tu