Padel Nocturna


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AIJ Andrés i Jordi 0:0 
- DAN Daniel Luna / David Martinez 0:0 
- DiJ David i Javi 0:0 
- JiA Jesus i Alex 0:0 
- MeI Marc e Iker 0:0 
- NiS Nacho i Sergi 0:0 
- DiO Oriol i Oscar 0:0 
- PIA Pedro i Àlex 0:0 
- AIG Álex Escobar i Gerard A. 0:0 
dilluns, 03 octubre 2016
21:00    NiSNacho i Sergi-PIAPedro i Àlex-:- (:)
22:30    DiJDavid i Javi-DiOOriol i Oscar-:- (:)
22:30    JiAJesus i Alex-AIJAndrés i Jordi-:- (:)
22:30    DANDaniel Luna / David Martinez-AIGÁlex Escobar i Gerard A.-:- (:)
Descansa: MeI Marc e Iker
dilluns, 10 octubre 2016
21:00    JiAJesus i Alex-PIAPedro i Àlex-:- (:)
22:30    DiOOriol i Oscar-AIJAndrés i Jordi-:- (:)
22:30    MeIMarc e Iker-AIGÁlex Escobar i Gerard A.-:- (:)
22:30    DANDaniel Luna / David Martinez-NiSNacho i Sergi-:- (:)
Descansa: DiJ David i Javi

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AIT Aitor 0:0 
- AiF Alfonso i Albert 0:0 
- DIS Daniel Aríñez i Sergi Llop 0:0 
- DiM David Lledo i Miquel 0:0 
- JiC Javier Romero y Carlos Jiménez 0:0 
- JiJ Josep Tur i Juan 0:0 
- JID José Trullenque i Dani Vega 0:0 
- JiR Vanketa F.C. 0:0 
- XIO Xavi Aguiló i Oriol Capdevila 0:0 
dimarts, 04 octubre 2016
21:00    JiJJosep Tur i Juan-JIDJosé Trullenque i Dani Vega-:- (:)
22:30    AITAitor-JiRVanketa F.C.-:- (:)
22:30    AiFAlfonso i Albert-DISDaniel Aríñez i Sergi Llop-:- (:)
22:30    DiMDavid Lledo i Miquel-XIOXavi Aguiló i Oriol Capdevila-:- (:)
Descansa: JiC Javier Romero y Carlos Jiménez
dimarts, 11 octubre 2016
21:00    JiCJavier Romero y Carlos Jiménez-DISDaniel Aríñez i Sergi Llop-:- (:)
22:30    JiRVanketa F.C.-JIDJosé Trullenque i Dani Vega-:- (:)
22:30    JiJJosep Tur i Juan-XIOXavi Aguiló i Oriol Capdevila-:- (:)
22:30    AiFAlfonso i Albert-DiMDavid Lledo i Miquel-:- (:)
Descansa: AIT Aitor

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AIE Alejandro Castillo i Edgar Lorenzo 0:0 
- AiE Alvaro i Emilio 0:0 
- CIG Carles i Gerard 0:0 
- DAN Dani e Isidro 0:0 
- JIA Javier i Alejandro 0:0 
- JIJ Josu i Josu 0:0 
- RAM Ramon i Joel 0:0 
- SiO Sergi i Oscar 0:0 
- VIC Víctor Galindo i Carlos Galindo 0:0 
dimecres, 05 octubre 2016
21:00    CIGCarles i Gerard-VICVíctor Galindo i Carlos Galindo-:- (:)
22:30    AiEAlvaro i Emilio-RAMRamon i Joel-:- (:)
22:30    SiOSergi i Oscar-AIEAlejandro Castillo i Edgar Lorenzo-:- (:)
22:30    JIAJavier i Alejandro-JIJJosu i Josu-:- (:)
Descansa: DAN Dani e Isidro
dimecres, 12 octubre 2016
21:00    RAMRamon i Joel-AIEAlejandro Castillo i Edgar Lorenzo-:- (:)
22:30    DANDani e Isidro-JIJJosu i Josu-:- (:)
22:30    SiOSergi i Oscar-VICVíctor Galindo i Carlos Galindo-:- (:)
22:30    JIAJavier i Alejandro-CIGCarles i Gerard-:- (:)
Descansa: AiE Alvaro i Emilio

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 OiR Ovidi i Raul 22  14:2  12 
2 MiM Manuel i Marc 22  14:5 
3 MeI Marc e Iker 18  11:7 
4 pad Pedro i Germán 17  10:7 
5 ALB Jullio i Marc 16  9:8 
6 DAN Daniel Luna / David Martinez 16  8:10  -2 
7 DiO Oriol i Oscar 14  7:11  -4 
8 JiR Vanketa F.C. 10  4:14  -10 
9 RAM Ramon i Joel 2:15  -13 
dilluns, 18 juliol 2016
22:30    RAMRamon i Joel-padPedro i Germán1:1 (:) Resultat del partit
dimecres, 20 juliol 2016
22:30    DANDaniel Luna / David Martinez-DiOOriol i Oscar2:0 (:) Resultat del partit
divendres, 22 juliol 2016
20:00    OiROvidi i Raul-MeIMarc e Iker2:0 (:) Resultat del partit
21:30    MiMManuel i Marc-ALBJullio i Marc 2:1 (:) Resultat del partit
Descansa: JiR Vanketa F.C.

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 JiA Jesus i Alex 22  15:3  12 
2 NiS Nacho i Sergi 22  15:4  11 
3 DiJ David i Javi 19  11:9 
4 ALE Alex i Albert 18  13:6 
5 JiJ Josep Tur i Juan 16  10:9 
6 JiC Javier Romero y Carlos Jiménez 14  7:13  -6 
7 ALB Alberto Soto i Toni 12  6:14  -8 
- DiM David Lledo i Miquel 12  6:14  -8 
9 Cig Alex i Ramón 4:15  -11 
dilluns, 18 juliol 2016
22:30    DiJDavid i Javi-CigAlex i Ramón1:1 (:) Resultat del partit
dimarts, 19 juliol 2016
21:30    ALEAlex i Albert-JiAJesus i Alex1:2 (:) Resultat del partit
dijous, 21 juliol 2016
22:00    NiSNacho i Sergi-JiJJosep Tur i Juan2:0 (:) Resultat del partit
divendres, 22 juliol 2016
21:30    JiCJavier Romero y Carlos Jiménez-DiMDavid Lledo i Miquel1:2 (:) Resultat del partit
Descansa: ALB Alberto Soto i Toni

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AiJ Abel i Javi 22  15:2  13 
2 AiF Alfonso i Albert 22  14:4  10 
3 JOS Josep i Josep Mª 20  12:5 
4 JIA Javier i Alejandro 18  10:8 
5 JiP Jose C i Javi 16  10:10 
6 AiE Alvaro i Emilio 14  7:11  -4 
7 DAN Dani e Isidro 12  6:12  -6 
8 MIC Manuel i Cristian 10  3:14  -11 
- SiO Sergi i Oscar 10  3:14  -11 
dimarts, 19 juliol 2016
22:30    AiEAlvaro i Emilio-MICManuel i Cristian2:0 (:) Resultat del partit
dimecres, 20 juliol 2016
22:00    DANDani e Isidro-AiJAbel i Javi0:2 (:) Resultat del partit
dijous, 21 juliol 2016
22:00    SiOSergi i Oscar-JiPJose C i Javi0:2 (:) Resultat del partit
divendres, 22 juliol 2016
20:00    JOSJosep i Josep Mª-AiFAlfonso i Albert2:0 (:) Resultat del partit
Descansa: JIA Javier i Alejandro

Lliga AMPA


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ESC Escola Acàcies 0:0 
- AUP Escola Bressol AUPA B 0:0 
- ESC Escola Bressol Pam i Pipa 0:0 
- SAn Escola Santa Anna 0:0 
- FdF Font den Fargues 0:0 
- FRG Fructuós Gelabert 0:0 
- JMJ JMJ 0:0 
- PdG Parc Del Guinardó 0:0 
- SAG Sagrer 0:0 
divendres, 30 setembre 2016
21:20    AUPEscola Bressol AUPA B-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
21:20    SAnEscola Santa Anna-SAGSagrer-:-
21:20    JMJJMJ-ESCEscola Acàcies-:-
22:15    PdGParc Del Guinardó-FRGFructuós Gelabert-:-
Descansa: FdF Font den Fargues
divendres, 14 octubre 2016
21:20    JMJJMJ-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
21:20    FRGFructuós Gelabert-ESCEscola Acàcies-:-
21:20    SAnEscola Santa Anna-AUPEscola Bressol AUPA B-:-
22:15    FdFFont den Fargues-SAGSagrer-:-
Descansa: PdG Parc Del Guinardó

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ANG Angels Garriga 0:0 
- CAN Can Carbassa 0:0 
- ESC Escola Acàcies 0:0 
- AUP Escola Bressol AUPA 0:0 
- ESC Escola Bressol Pam i Pipa 0:0 
- ESC Escola Univers 0:0 
- FdF Font den Fargues 0:0 
- SAG Sagrer 0:0 
- TdC Turó del Cargol 0:0 
divendres, 07 octubre 2016
21:20    SAGSagrer-ESCEscola Univers-:-
21:20    CANCan Carbassa-TdCTuró del Cargol-:-
21:20    ESCEscola Acàcies-AUPEscola Bressol AUPA -:-
22:15    ANGAngels Garriga-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
Descansa: FdF Font den Fargues
divendres, 21 octubre 2016
21:20    TdCTuró del Cargol-SAGSagrer-:-
21:20    CANCan Carbassa-ESCEscola Acàcies-:-
21:20    AUPEscola Bressol AUPA -ESCEscola Univers-:-
21:20    FdFFont den Fargues-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
Descansa: ANG Angels Garriga

Estadístiques Jugadors

LLoguer de PADEL

25% dte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00 

Botiga

Partits Avui Guineueta

Avui no es juguen partits

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dt, 27 set 2016 20:25 
Dimarts 2a 16
TAB
TAB
: INB
INB

DDK
DDK
: KIK
KIK

Dimarts 1a 16
FCG
FCG
: UES
UES

21:20 
Dimarts 2a 16
SAN
SAN
: DEP
DEP

Dimarts Honor 16
SOS
SOS
: BIR
BIR
1a volta 24/05/16
Dimarts Div.Honor Fase 2
BIR - SOS   7:3

BOM
BOM
: ADU
ADU
1a volta 17/05/16
Dimarts Div.Honor Fase 2
ADU - BOM   6:2

22:15 
Dimarts 2a 16
ESP
ESP
: VDB
VDB

Dimarts 1a 16
ERS
ERS
: CDP
CDP
1a volta 21/06/16
Dimarts 2a Divisió Fase 2
CDP - ERS   6:2

Dimarts Honor 16
HOV
HOV
: MAC
MAC
1a volta 05/02/13
Dimarts 1a
MAC - HOV   1:6

23:10 
Dimarts 1a 16
CmV
CmV
: ATL
ATL

INI
INI
: TWO
TWO

Dimarts Honor 16
SFC
SFC
: MEM
MEM
1a volta 03/05/16
Dimarts Div.Honor Fase 2
SFC - MEM   3:4

Botiga Online