Sant Andreu 16-17

Dilluns 1a 16 -  [>>>]

Dilluns 2a 16 -  [>>>]

Dimarts Honor 16 -  [>>>]

Dimarts 1a 16 -  [>>>]

Dimarts 2a 16 -  [>>>]

Dimecres Honor 16 -  [>>>]

Dimecres 1a 16 -  [>>>]

Dimecres 2a 16 -  [>>>]

Template overall.tpl is missing, please visit templates menu in project admin...
Template show_frontpage.tpl is missing, please visit templates menu in project admin...
Dijous Honor 16 -  [>>>]

Dijous 1a 16 -  [>>>]

Dijous 2a 16 -  [>>>]

Divendres Honor 16 -  [>>>]

Divendres 1a 16 -  [>>>]

Padel Nocturna


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 DAN Daniel Luna / David Martinez 6:1 
2 NiS Nacho i Sergi 5:2 
3 JiA Joserra i Albert 5:3 
4 MeI Marc e Iker 4:2 
5 PIA Pedro i Àlex 3:3 
6 OIS Óscar i Sergi Llop 2:4  -2 
7 JID Javi i Dani 2:6  -4 
8 HIU Héctor i Uri 0:6  -6 
dilluns, 07 maig 2018
21:00    MeIMarc e Iker-PIAPedro i Àlex-:- (:)
21:30    OISÓscar i Sergi Llop-JiAJoserra i Albert-:- (:)
22:30    HIUHéctor i Uri-JIDJavi i Dani-:- (:)
22:30    DANDaniel Luna / David Martinez-NiSNacho i Sergi-:- (:)
dilluns, 14 maig 2018
21:00    HIUHéctor i Uri-NiSNacho i Sergi-:- (:)
21:30    PIAPedro i Àlex-JiAJoserra i Albert-:- (:)
22:30    MeIMarc e Iker-JIDJavi i Dani-:- (:)
22:30    OISÓscar i Sergi Llop-DANDaniel Luna / David Martinez-:- (:)

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 FIC Fran Martínez i Carlos Castillo 4:0 
- FiR Francesc Fuste i Raul Rodriguez 4:0 
- JiJ Josep Tur i Juan 4:0 
4 JID Jaume i Dani Martín 4:1 
5 DAN Dani e Isidro 3:3 
6 EID Eloy Mera i Danny Arias 1:4  -3 
7 JID José Trullenque i Dani Ariñez 0:4  -4 
- RIJ Rubén García i Josep Llop 0:4  -4 
9 AiE Alvaro i Emilio 0:2  -2 
- PIJ Pablo Pineda i José 0:2  -2 
dimecres, 25 abril 2018
21:00    AiEAlvaro i Emilio-PIJPablo Pineda i José-:- (:)
21:00    DANDani e Isidro-JIDJaume i Dani Martín1:2 (:) Resultat del partit
21:30    JiJJosep Tur i Juan-JIDJosé Trullenque i Dani Ariñez2:0 (:) Resultat del partit
22:30    FiRFrancesc Fuste i Raul Rodriguez-RIJRubén García i Josep Llop2:0 (:) Resultat del partit
22:30    EIDEloy Mera i Danny Arias-FICFran Martínez i Carlos Castillo0:2 (:) Resultat del partit
dimecres, 02 maig 2018
21:00    AiEAlvaro i Emilio-FICFran Martínez i Carlos Castillo-:- (:)
21:00    DANDani e Isidro-JiJJosep Tur i Juan-:- (:)
21:30    FiRFrancesc Fuste i Raul Rodriguez-JIDJosé Trullenque i Dani Ariñez-:- (:)
22:30    PIJPablo Pineda i José-RIJRubén García i Josep Llop-:- (:)
22:30    EIDEloy Mera i Danny Arias-JIDJaume i Dani Martín-:- (:)

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AIG Álex Escobar i Gerard A. 4:1 
2 JiA Jesus i Alex 3:1 
3 JiO Javier Romero i David Oller 3:2 
4 DIM David i Mariano 3:3 
5 JiN Jordi i Nacho 2:2 
6 CIR Casals i Ramón Marí 2:3  -1 
7 JIA Javier i Alejandro 2:4  -2 
8 RIT Ramon i Toni 1:4  -3 
dimarts, 24 abril 2018
21:00    JiAJesus i Alex-JiNJordi i Nacho1:1 (:) Resultat del partit
22:00    JiOJavier Romero i David Oller-JIAJavier i Alejandro2:1 (:) Resultat del partit
22:30    RITRamon i Toni-DIMDavid i Mariano1:2 (:) Resultat del partit
22:30    AIGÁlex Escobar i Gerard A.-CIRCasals i Ramón Marí2:0 (:) Resultat del partit
dimarts, 08 maig 2018
21:00    RITRamon i Toni-CIRCasals i Ramón Marí-:- (:)
22:30    JiAJesus i Alex-DIMDavid i Mariano-:- (:)
22:30    JiNJordi i Nacho-JIAJavier i Alejandro-:- (:)
22:30    JiOJavier Romero i David Oller-AIGÁlex Escobar i Gerard A.-:- (:)

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 MIR Marc Hidalgo i Rubén Rodríguez 4:1 
- RIJ Rikki i Jan 4:1 
3 XIC Xavi i Carlos Galindo 2:2 
4 AIJ Adrià Cabeza i Jordi Mancha 2:0 
5 RIN Roberto Merchán i Natalia López 2:1 
6 JIS Jordi i Susana 2:4  -2 
7 XIJ Xavi i Jordi 1:4  -3 
8 DiD Devi i David 0:4  -4 
dijous, 26 abril 2018
21:00    DiDDevi i David-MIRMarc Hidalgo i Rubén Rodríguez-:- (:)
22:00    AIJAdrià Cabeza i Jordi Mancha-XIJXavi i Jordi-:- (:)
22:00    XICXavi i Carlos Galindo-RIJRikki i Jan-:- (:)
22:30    RINRoberto Merchán i Natalia López-JISJordi i Susana-:- (:)
dijous, 03 maig 2018
21:00    AIJAdrià Cabeza i Jordi Mancha-JISJordi i Susana-:- (:)
22:00    DiDDevi i David-XIJXavi i Jordi-:- (:)
22:00    MIRMarc Hidalgo i Rubén Rodríguez-RIJRikki i Jan-:- (:)
22:30    XICXavi i Carlos Galindo-RINRoberto Merchán i Natalia López-:- (:)
PADEL 4a 17-18 Fase 3 - 7 (24/05/2018) [>>>]

MEDIAPRO Padel TOUR


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AyD Ainara Niño y Daniel Garcia 0:0 
- ayl Anna Aragonés y Lluis Pablo 0:0 
- AyP Anna Merin y Pablo Garrido 0:0 
- ByM Blanca De La Peña y Marc Cornet 0:0 
- MyA Miriam Muñoz y Aaron Gutierrez 0:0 
- SyA Sandra Beiroa y Albert Garriga 0:0 
- SyD Silvia Vanzetti y David Requena 0:0 
- TyJ Tamara Ocaña y Jordi Mestres 0:0 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AyJ Alba Campabadal y Josep Molero 0:0 
- ByE Belen Gomez y Eduard Calero 0:0 
- IyJ Isabel Muñoz y Jordi Dominguez 0:0 
- JyC Judit Sala y Carlos Berrens 0:0 
- LyM Laia Benet y Marcos Vazquez 0:0 
- LyD Lucrecia Rocha y Dioni Martinez 0:0 
- MyM María Fontaneda y Marc Leris 0:0 
- RyR Rocio Alarcon y Raul Monzonis 0:0 
- SyA Sara Gimenez y Alex LEBRÓN 0:0 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 aym Andrea Perez y Miguel Palacín 0:0 
- EyJ Esther Torregrossa y Jaume Carrasco 0:0 
- EyD Eva Fernández y David Rodriguez 0:0 
- JyJ Jessica Garcia y Jonathan Montañes 0:0 
- MyC Mireia Escribano y Carlos Ponte 0:0 
- NyJ Nereida Dominguez y Javi Hernadez 0:0 
- NyR Nuria Sala y Ricard Boada 0:0 
- SyA Sara Narvaez y Antoni Fuster 0:0 
- syj Sonia Torres y Joan Fuster 0:0 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 CEI Claudia Casademunt e Isaac Lorente 0:0 
- CYA Claudia García y Adrián Jurado 0:0 
- CYA Claudia Jiménez y Arnau Albesa 0:0 
- DIJ Danae Boronat i José Antonio Fernández 0:0 
- EYR Estefania Montero i Jordi Ramón 0:0 
- LYM Laia Coll y Miquel Gallart 0:0 
- LYA Laura González y Àlex Fernández 0:0 
- MYM Marta Calaf y Miquel Algarra 0:0 
- MEI Marta Gimeno e Iván Bayascas 0:0 
- NID Núria Carcolé y David Saez 0:0 
- PYS Paula Puixeu y Sergi Moreno 0:0 
- PYE Pilar Luque y Enric Bernat 0:0 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AyA Alba Ferrer y Andreu Girbau 0:0 
- byd Beatriz Martinez y David SanSegundo 0:0 
- CyJ Carmen Ibar y Julià Fernandez 0:0 
- EyX Ester Gimeno y Xavier Barceló 0:0 
- LyE Laia Cervelló y Marc Estany 0:0 
- LyR Leire Gallego i Raimon Forn 0:0 
- OyO Olga Humska y Oriol Alos 0:0 
- RyD Rebeca Romero y David Rodriguez 0:0 
- Sys Susana Higueras y Sergi Torres 0:0 

Lliga AMPA


divendres, 18 maig 2018
20:25    CANCan Carbassa-MDAMare de Deu dels Angels-:-
20:25    TdCTuró del Cargol-SAGSagrer-:-
20:25    PdGParc Del Guinardó-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
21:20    FRGFructuós Gelabert-SANEscola Santa Anna-:-
21:20    FdFFont den Fargues-ESCEscola Univers-:-
21:20    AUPEscola Bressol AUPA -JMJManyanet Sant Andreu-:-
Descansa: ESC Escola Acàcies

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ESC Escola Univers 37  14  12  60:17  43 
2 CAN Can Carbassa 31  13  48:19  29 
3 ESC Escola Acàcies 25  14  50:27  23 
4 TdC Turó del Cargol 23  14  45:40 
5 SAG Sagrer 20  14  35:28 
6 PdG Parc Del Guinardó 10  13  28:42  -14 
7 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 14  10  15:46  -31 
8 AUP Escola Bressol AUPA 14  12  18:80  -62 
divendres, 20 abril 2018
21:20    PdGParc Del Guinardó-CANCan Carbassa-:-
21:20    TdCTuró del Cargol-AUPEscola Bressol AUPA 6:1 Resultat del partit
21:20    ESCEscola Acàcies-ESCEscola Univers2:4 Resultat del partit
22:15    SAGSagrer-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 5:0 Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 SAG Sagrer 28  11  31:13  18 
2 ESC Escola Acàcies 22  11  43:22  21 
3 FdF Font den Fargues 15  11  34:35  -1 
4 JMJ Manyanet Sant Andreu 15  11  29:34  -5 
5 MDA Mare de Deu dels Angels 14  11  29:27 
6 FRG Fructuós Gelabert 13  11  28:36  -8 
7 SAN Escola Santa Anna 10  11  31:43  -12 
8 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 11  23:38  -15 
divendres, 27 abril 2018
21:20    SANEscola Santa Anna-SAGSagrer-:-
21:20    JMJManyanet Sant Andreu-ESCEscola Acàcies-:-
21:20    FdFFont den Fargues-MDAMare de Deu dels Angels-:-
22:15    ESCEscola Bressol Pam i Pipa -FRGFructuós Gelabert-:-
divendres, 04 maig 2018
21:20    SANEscola Santa Anna-FRGFructuós Gelabert-:-
21:20    JMJManyanet Sant Andreu-ESCEscola Bressol Pam i Pipa -:-
21:20    FdFFont den Fargues-SAGSagrer-:-
22:15    MDAMare de Deu dels Angels-ESCEscola Acàcies-:-

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues