PADEL Grup A
Informació del club PADEL OR


Adreça:
  ,
PADEL OR


Equips del club
Informació equip Marc Catlla i Raul Barrera

Informació equip Raul Velarde i Oriol Poveda

Informació equip Carlos Nieto i Miguel Casas

Informació equip Jose Maria Gomez i Vicens de Diego

Informació equip Ovidi Cartes i Raul Alibau

Informació equip Xavi i Marc

Informació equip Jose Luis Vacas i Francisco


Calendari de la temporada
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-1Josu i Abel
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex1-2Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 19 setembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-0Casals i Raúl
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Jesus i Alex
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan0-2Óscar i Sergi Llop
dijous, 21 setembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Santi Martínez i Dani Martín2-0Jordi i Susana
dijous, 21 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop2-0Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 28 setembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Jordi i Susana
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Santi Martínez i Dani Martín2-0Rubén García i Josep Llop
dilluns, 02 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-0Pedro i Àlex
dilluns, 02 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Daniel Luna / David Martinez1-2Josu i Abel
dilluns, 02 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller2-1Álex Escobar i Gerard A.
dijous, 05 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 05 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2Jordi i Susana
dijous, 05 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-0Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 09 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Josu i Abel
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo1-2Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Daniel Luna / David Martinez0-2Pedro i Àlex
dimarts, 10 octubre 2017 22:00 Pista 3PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-0Sergio i Marc
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 Pista 1PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Óscar i Sergi Llop
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 Pista 2PADEL 2a 17-18Jesus i Alex0-2Casals i Raúl
dilluns, 16 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Josu i Abel2-1Pedro i Àlex
dilluns, 16 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 17 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop2-0Héctor i Uri
dimarts, 17 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan1-2Joserra i Albert
dimarts, 17 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Casals i Raúl
dilluns, 23 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-1Pedro i Àlex
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.0-2Nacho i Sergi
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Josu i Abel2-0Javier Romero i David Oller
dimarts, 24 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Héctor i Uri
dimarts, 24 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop0-2Joserra i Albert
dimarts, 24 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-1Sergio i Marc
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani2-0Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-1Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 26 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2Rubén García i Josep Llop
dilluns, 30 octubre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18Josu i Abel0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 30 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex2-0Javier Romero i David Oller
dilluns, 30 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.0-2Daniel Luna / David Martinez
dimarts, 31 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-0Josep Tur i Juan
dimarts, 31 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Héctor i Uri0-2Joserra i Albert
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop2-1Jesus i Alex
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro1-2Sergio i Marc
dijous, 02 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana2-0Devi i David
dijous, 02 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López0-2Santi Martínez i Dani Martín
dilluns, 06 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.1-2Josu i Abel
dimarts, 07 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Joserra i Albert
dimarts, 07 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-0Óscar i Sergi Llop
dijous, 09 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López0-2Alvaro i Emilio
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2David i Mariano
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2Santi Martínez i Dani Martín
dimarts, 14 novembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Héctor i Uri0-2Casals i Raúl
dimarts, 14 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-1Jesus i Alex
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Josep Tur i Juan
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc0-2Óscar i Sergi Llop
dijous, 16 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López2-1Jordi i Susana
dijous, 16 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Santi Martínez i Dani Martín2-0Alvaro i Emilio
dilluns, 20 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 20 novembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Joserra i Albert2-1Casals i Raúl
dilluns, 20 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Álex Escobar i Gerard A.0-2Josu i Abel
dimarts, 21 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Dani e Isidro0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 22 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro2-0Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani1-2Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 23 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Rubén García i Josep Llop2-0Adrián i Nando
dijous, 23 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López2-0Jordi i Susana
dilluns, 27 novembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Joserra i Albert0-2Josu i Abel
dilluns, 27 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-2Casals i Raúl
dilluns, 27 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex2-0Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 28 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex1-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 29 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho0-2Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro2-0Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 30 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alvaro i Emilio0-2Adrián i Nando
dijous, 30 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Rubén García i Josep Llop2-0Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 30 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Xavi i Carlos Galindo1-2Jordi i Susana
dilluns, 11 desembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Joserra i Albert0-2Pedro i Àlex
dilluns, 11 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Raúl0-2Josu i Abel
dilluns, 11 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi2-0Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 12 desembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop0-2Josep Tur i Juan
dimecres, 13 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo0-2Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 14 desembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alberto i Ángel2-0Jordi i Susana
dijous, 14 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alvaro i Emilio0-2Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 14 desembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David0-2Adrián i Nando
dilluns, 18 desembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 18 desembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi-Joserra i Albert
dilluns, 18 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Josu i Abel
dilluns, 18 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Raúl-Pedro i Àlex
dimarts, 19 desembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop-Daniel Luna / David Martinez
dimecres, 20 desembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho-Santi Martínez i Dani Martín
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo-José Trullenque i Dani Ariñez
dijous, 21 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Jordi i Susana
dijous, 21 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando-Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 08 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Raúl-Nacho i Sergi
dilluns, 08 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Joserra i Albert
dilluns, 08 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 08 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel-Pedro i Àlex
dimarts, 09 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop-Ramon i Angel Yu
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Santi Martínez i Dani Martín-José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo-Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dijous, 11 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana-Rubén García i Josep Llop
dijous, 11 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 11 gener 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando-Xavi i Carlos Galindo
dilluns, 15 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Casals i Raúl
dilluns, 15 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Álex Escobar i Gerard A.-Joserra i Albert
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Pedro i Àlex
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel-Nacho i Sergi
dimarts, 16 gener 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Héctor i Uri-Óscar i Sergi Llop
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Santi Martínez i Dani Martín-Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano-Fran Martínez i Carlos Castillo
dijous, 18 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López-Xavi i Carlos Galindo
dijous, 18 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando-Alberto i Ángel
dijous, 18 gener 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana-Alvaro i Emilio
dilluns, 22 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 22 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Joserra i Albert
dilluns, 22 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex-Nacho i Sergi
dilluns, 22 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Álex Escobar i Gerard A.-Casals i Raúl
dimarts, 23 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Javier Romero i David Oller-Óscar i Sergi Llop
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani-Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Santi Martínez i Dani Martín-David i Mariano
dijous, 25 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López-Alberto i Ángel
dijous, 25 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana-Adrián i Nando

Temporada refiriéndose calendario



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

dv, 15 des 2017 21:20 
Grup A 2017
CAN
CAN
: AUP
AUP
1a volta 05/05/17
Grup A 2016
AUP - CAN   3:6

ESC
ESC
: PdG
PdG
1a volta 10/04/15
Ampas 2a FASE2
PdG - ESC   4:1

SAG
SAG
: ESC
ESC
1a volta 04/07/17
Grup A 2016
ESC - SAG   3:2

22:15 
ESC
ESC
: TdC
TdC
1a volta 16/06/17
Grup A 2016
TdC - ESC   5:3

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dv, 15 des 2017 20:25 
Divendres Honor 17
MDK
MDK
: HOR
HOR
1a volta 20/10/17
Divendres Honor 17
HOR - MDK   2:3

Divendres 1a 17
SMT
SMT
: F7u
F7u
1a volta 20/10/17
Divendres 1a 17
F7u - SMT   3:4

MCB
MCB
: LOS
LOS
1a volta 20/10/17
Divendres 1a 17
LOS - MCB   2:3

21:20 
Grup A 2017
CAN
CAN
: AUP
AUP
1a volta 05/05/17
Grup A 2016
AUP - CAN   3:6

ESC
ESC
: PdG
PdG
1a volta 10/04/15
Ampas 2a FASE2
PdG - ESC   4:1

SAG
SAG
: ESC
ESC
1a volta 04/07/17
Grup A 2016
ESC - SAG   3:2

22:15 
ESC
ESC
: TdC
TdC
1a volta 16/06/17
Grup A 2016
TdC - ESC   5:3

Divendres Honor 17
GST
GST
: ZAP
ZAP
1a volta 20/10/17
Divendres Honor 17
ZAP - GST   10:3

Divendres 1a 17
LEQ
LEQ
: N89
N89
1a volta 20/10/17
Divendres 1a 17
N89 - LEQ   2:2

23:10 
Divendres Honor 17
YYG
YYG
: MFC
MFC
1a volta 20/10/17
Divendres Honor 17
MFC - YYG   2:2

EST
EST
: LOS
LOS
1a volta 20/10/17
Divendres Honor 17
LOS - EST   0:5

Divendres 1a 17
FCB
FCB
: REA
REA
1a volta 20/10/17
Divendres 1a 17
REA - FCB   7:6