PADEL Grup A
Informació del club PADEL PLATA


Adreça:
  ,
PADEL PLATA


Equips del club
Informació equip David Gomez i Javi Jimenez

Informació equip Gustavo i Oriol Bernaldez

Informació equip Marc Altes e Iker Antxustegui

Informació equip Jesus Omella i Alex Tua

Informació equip Carlos Yagüe i Raul

Informació equip Diego Valenzuela i Dani de Pedro


Calendari de la temporada
dilluns, 18 setembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Daniel Luna / David Martinez
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-1Josu i Abel
dimarts, 19 setembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc-Héctor i Uri
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Jesus i Alex
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 20 setembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro-Víctor Galindo i Carlos Galindo
dimecres, 20 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Ramon i Raul-Aitor i Dani
dimecres, 20 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18José Trullenque i Dani Vega-Javi i Dani
dijous, 21 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Gustavo i Dani-Alvaro i Emilio
dijous, 21 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David-David i Mariano
dijous, 21 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop-Roberto Merchán i Natalia López
dimarts, 26 setembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan-Héctor i Uri
dimarts, 26 setembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert-Sergio i Marc
dimarts, 26 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Jesus i Alex-Casals i Raúl
dimecres, 27 setembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Ramon i Raul-José Trullenque i Dani Vega
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Víctor Galindo i Carlos Galindo
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro-Aitor i Dani
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro-Javi i Dani
dijous, 28 setembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio-Jordi i Susana
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David-Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Santi Martínez i Dani Martín-Rubén García i Josep Llop
dijous, 28 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Gustavo i Dani-David i Mariano
dilluns, 02 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi-Pedro i Àlex
dilluns, 02 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dimarts, 03 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan-Joserra i Albert
dimarts, 03 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Jesus i Alex-Sergio i Marc
dimecres, 04 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro-Ramon i Raul
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Aitor i Dani
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Víctor Galindo i Carlos Galindo-Javi i Dani
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro-José Trullenque i Dani Vega
dijous, 05 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Devi i David-Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 05 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio-Rubén García i Josep Llop
dijous, 05 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18David i Mariano-Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 09 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker-Josu i Abel
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller-Nacho i Sergi
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl-Sergio i Marc
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Jesus i Alex-Josep Tur i Juan
dimecres, 11 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro-Javier i Alejandro
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Javi i Dani
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani-José Trullenque i Dani Vega
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Víctor Galindo i Carlos Galindo-Ramon i Raul
dilluns, 16 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker-Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 16 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Nacho i Sergi
dimarts, 17 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro-Sergio i Marc
dimarts, 17 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl-Josep Tur i Juan
dimarts, 17 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop-Jesus i Alex
dimecres, 18 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Javi i Dani-Ramon i Raul
dimecres, 18 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez-José Trullenque i Dani Vega
dimecres, 18 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani-Javier i Alejandro
dimecres, 18 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Víctor Galindo i Carlos Galindo-Dani e Isidro
dijous, 19 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio-Devi i David
dijous, 19 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano-Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 19 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana-Rubén García i Josep Llop
dilluns, 23 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker-Pedro i Àlex
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.-Nacho i Sergi
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Daniel Luna / David Martinez
dimarts, 24 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Héctor i Uri-Jesus i Alex
dimarts, 24 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc-Josep Tur i Juan
dimecres, 25 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18José Trullenque i Dani Vega-Javier i Alejandro
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Ramon i Raul
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javi i Dani-Dani e Isidro
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani-Víctor Galindo i Carlos Galindo
dijous, 26 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana-Devi i David
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Gustavo i Dani-Rubén García i Josep Llop
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano-Alvaro i Emilio
dilluns, 30 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker-Nacho i Sergi
dilluns, 30 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Josu i Abel-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dimarts, 31 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert-Jesus i Alex
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro-Josep Tur i Juan
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc-Óscar i Sergi Llop
dijous, 02 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López-Alvaro i Emilio
dijous, 02 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana-David i Mariano
dijous, 02 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop-Devi i David
dilluns, 06 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker-Javier Romero i David Oller
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi-Daniel Luna / David Martinez
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dimecres, 08 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Ramon i Raul-Dani e Isidro
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Javier i Alejandro
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18José Trullenque i Dani Vega-Víctor Galindo i Carlos Galindo
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javi i Dani-Aitor i Dani
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Santi Martínez i Dani Martín-Alvaro i Emilio
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop-David i Mariano
dijous, 09 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Gustavo i Dani-Devi i David

Temporada refiriéndose calendario



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

dc, 20 set 2017 21:00 
PADEL 3a 17-18
JIA
JIA
: VIC
VIC
1a volta 03/05/17
PADEL 3a Fase 3
VIC - JIA   0:2

22:30 
FiR
FiR
: DAN
DAN
1a volta 29/06/17
PADEL Grup D
FiR - DAN   2:0

RiR
RiR
: AID
AID

JID
JID
: JID
JID

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dc, 20 set 2017 20:25 
Dimecres 2a 17
CVC
CVC
: CAN
CAN
1a volta 05/04/17
Dimecres 2a 16 Fase 2
CAN - CVC   0:2

Dimecres 1a 17
MAC
MAC
: WAL
WAL
1a volta 18/11/15
Dimecres 1a Divisió
WAL - MAC   4:3

Dimecres Honor 17
NOT
NOT
: TET
TET
1a volta 10/05/17
Dimecres Honor 16 Fase 2
TET - NOT   2:0

21:20 
Dimecres 2a 17
DAK
DAK
: PAK
PAK

Dimecres 1a 17
LSP
LSP
: VIK
VIK
1a volta 05/04/17
Dimecres 1a 16 Fase 2
VIK - LSP   0:5

Dimecres Honor 17
FUP
FUP
: ORM
ORM
1a volta 05/04/17
Dimecres Honor 16 Fase 2
FUP - ORM   2:3

22:15 
Dimecres 1a 17
NOW
NOW
: MAR
MAR

Dimecres 2a 17
LAU
LAU
: THE
THE
1a volta 31/05/17
Dimecres 2a 16 Fase 2
LAU - THE   0:2

23:10 
Dimecres Honor 17
SPO
SPO
: TOL
TOL
1a volta 11/05/16
Dimecres Div Honor Fase 2
TOL - SPO   3:3