PADEL Grup B
Informació del club PADEL PLATA


Adreça:
  ,
PADEL PLATA


Equips del club
Informació equip David Gomez i Javi Jimenez

Informació equip Gustavo i Oriol Bernaldez

Informació equip Marc Altes e Iker Antxustegui

Informació equip Jesus Omella i Alex Tua

Informació equip Carlos Yagüe i Raul

Informació equip Diego Valenzuela i Dani de Pedro

Informació equip Jordi i Nacho


Calendari de la temporada
dilluns, 18 setembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Daniel Luna / David Martinez
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-1Josu i Abel
dimarts, 19 setembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc1-2Héctor i Uri
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Jesus i Alex
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 20 setembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro2-0Xavi i Carlos Galindo
dimecres, 20 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Ramon i Angel Yu2-0Aitor i Dani
dimecres, 20 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18José Trullenque i Dani Ariñez0-2Javi i Dani
dijous, 21 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani2-0Alvaro i Emilio
dijous, 21 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2David i Mariano
dijous, 21 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop2-0Roberto Merchán i Natalia López
dimecres, 27 setembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez0-2Ramon i Angel Yu
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0Aitor i Dani
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro1-2Javi i Dani
dijous, 28 setembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Jordi i Susana
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jaume i Dani Martín2-0Rubén García i Josep Llop
dijous, 28 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2David i Mariano
dilluns, 02 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-0Pedro i Àlex
dilluns, 02 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dimecres, 04 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez1-2Aitor i Dani
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2Javi i Dani
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro1-2Ramon i Angel Yu
dijous, 05 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Jaume i Dani Martín
dijous, 05 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Rubén García i Josep Llop
dijous, 05 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-0Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 09 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Josu i Abel
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo1-2Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller1-2Nacho i Sergi
dimarts, 10 octubre 2017 21:00 Pista 1PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan1-1Héctor i Uri
dimarts, 10 octubre 2017 22:00 Pista 3PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-0Sergio i Marc
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 Pista 2PADEL 2a 17-18Jesus i Alex0-2Casals i Ramón Marí
dimecres, 11 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro0-2Javier i Alejandro
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez1-2Javi i Dani
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani0-2José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2Ramon i Angel Yu
dilluns, 16 octubre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-1Nacho i Sergi
dilluns, 16 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 17 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan1-2Joserra i Albert
dimarts, 17 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Jesus i Alex2-0Sergio i Marc
dilluns, 23 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-1Pedro i Àlex
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.0-2Nacho i Sergi
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-1Daniel Luna / David Martinez
dimarts, 24 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Jesus i Alex0-2Josep Tur i Juan
dimarts, 24 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Ramón Marí2-1Sergio i Marc
dimecres, 25 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2Dani e Isidro
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javi i Dani0-2Ramon i Angel Yu
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani0-2Javier i Alejandro
dijous, 26 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Devi i David
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-1Jaume i Dani Martín
dijous, 26 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2Rubén García i Josep Llop
dilluns, 30 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Nacho i Sergi
dilluns, 30 octubre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18Josu i Abel0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dimarts, 31 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Casals i Ramón Marí2-0Josep Tur i Juan
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro1-2Sergio i Marc
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop2-1Jesus i Alex
dijous, 02 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana2-0Devi i David
dijous, 02 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2Rubén García i Josep Llop
dijous, 02 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-0Alvaro i Emilio
dilluns, 06 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Javier Romero i David Oller
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-1Daniel Luna / David Martinez
dimarts, 07 novembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Héctor i Uri1-1Jesus i Alex
dimarts, 07 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc0-2Josep Tur i Juan
dimecres, 08 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18José Trullenque i Dani Ariñez0-2Javier i Alejandro
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez2-0Xavi i Carlos Galindo
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javi i Dani2-0Aitor i Dani
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0Ramon i Angel Yu
dijous, 09 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López0-2Alvaro i Emilio
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2David i Mariano
dijous, 09 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop2-0Devi i David
dimarts, 14 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-1Jesus i Alex
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Josep Tur i Juan
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 15 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Ramon i Angel Yu2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 15 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez0-2Javier i Alejandro
dimecres, 15 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani2-0Xavi i Carlos Galindo
dimecres, 15 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0Javi i Dani
dijous, 16 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jaume i Dani Martín2-0Alvaro i Emilio
dijous, 16 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop0-2David i Mariano
dijous, 16 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani2-0Devi i David
dilluns, 20 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 20 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker0-2Nacho i Sergi
dimarts, 21 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex2-1Ramon i Angel Yu
dimarts, 21 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Javier Romero i David Oller2-0Josep Tur i Juan
dimecres, 22 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro2-0Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani1-2Jaume i Dani Martín
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho2-1Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2José Trullenque i Dani Ariñez0-2David i Mariano
dilluns, 27 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi1-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 27 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-2Casals i Ramón Marí
dimarts, 28 novembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Ramon i Angel Yu0-2Héctor i Uri
dimarts, 28 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex1-2Óscar i Sergi Llop
dimarts, 28 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Dani e Isidro0-2Josep Tur i Juan
dimecres, 29 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho0-2Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Francesc Fuste i Raul Rodriguez0-2David i Mariano
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro2-0Jaume i Dani Martín
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2José Trullenque i Dani Ariñez0-2Javi i Dani
dilluns, 11 desembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker2-1Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 11 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi2-0Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 12 desembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex1-1Héctor i Uri
dimarts, 12 desembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop0-2Josep Tur i Juan
dimarts, 12 desembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Ramon i Angel Yu0-2Javier Romero i David Oller
dimecres, 13 desembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 13 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho0-2David i Mariano
dimecres, 13 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Francesc Fuste i Raul Rodriguez0-2Javi i Dani
dilluns, 18 desembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo1-2Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 18 desembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi2-0Joserra i Albert
dilluns, 18 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-2Josu i Abel
dimarts, 19 desembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Ramon i Angel Yu2-0Dani e Isidro
dimarts, 19 desembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex2-0Josep Tur i Juan
dimecres, 20 desembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho1-1Jaume i Dani Martín
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano1-2Javi i Dani
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo0-2José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Francesc Fuste i Raul Rodriguez0-2Javier i Alejandro
dilluns, 08 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Ramón Marí1-2Nacho i Sergi
dilluns, 08 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-0Joserra i Albert
dilluns, 08 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-1Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 09 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop2-0Ramon i Angel Yu
dimarts, 09 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex0-2Javier Romero i David Oller
dimarts, 09 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Josep Tur i Juan0-2Daniel Luna / David Martinez
dimecres, 10 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano1-2Javier i Alejandro
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho1-1Javi i Dani
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jaume i Dani Martín2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dilluns, 15 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-0Casals i Ramón Marí
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker0-2Pedro i Àlex
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel2-1Nacho i Sergi
dimarts, 16 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Josep Tur i Juan2-0Ramon i Angel Yu
dimarts, 16 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex0-2Daniel Luna / David Martinez
dimecres, 17 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani0-2Javier i Alejandro
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano1-2Fran Martínez i Carlos Castillo
dilluns, 22 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 22 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-2Joserra i Albert
dilluns, 22 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex0-2Nacho i Sergi
dimarts, 23 gener 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Josep Tur i Juan0-2Héctor i Uri
dimarts, 23 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Daniel Luna / David Martinez2-0Ramon i Angel Yu
dimarts, 23 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex2-0Dani e Isidro
dimecres, 24 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2José Trullenque i Dani Ariñez2-0Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho0-2Javier i Alejandro
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani2-0Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jaume i Dani Martín0-2David i Mariano
dilluns, 29 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 3Marc e Iker2-0Daniel Luna / David Martinez
dilluns, 29 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Nacho i Sergi2-0Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 30 gener 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Javier i Alejandro2-0Javi i Dani
dimarts, 30 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jesus i Alex2-0Ramon i Toni
dimarts, 30 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Josep Tur i Juan0-2Jaume i Dani Martín
dimecres, 31 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio0-2Dani e Isidro
dimecres, 31 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Fran Martínez i Carlos Castillo0-2Jordi i Nacho
dimecres, 31 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rubén García i Josep Llop2-0Xavi i Jordi
dimecres, 31 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3David i Mariano2-0Rikki i Jan
dimarts, 06 febrer 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Josep Tur i Juan0-2Casals i Ramón Marí
dimarts, 06 febrer 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Ramon i Toni1-2Javi i Dani
dimarts, 06 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Javier i Alejandro2-1Héctor i Uri
dimarts, 06 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jesus i Alex1-2Jaume i Dani Martín
dimecres, 07 febrer 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3David i Mariano2-0Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 07 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3José Trullenque i Dani Ariñez0-2Rikki i Jan
dimecres, 07 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rubén García i Josep Llop1-2Jordi i Nacho
dimarts, 13 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jesus i Alex1-2Javi i Dani
dimarts, 13 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Josep Tur i Juan0-2Javier i Alejandro
dimecres, 14 febrer 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Dani e Isidro0-2Jordi i Nacho
dimecres, 14 febrer 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3José Trullenque i Dani Ariñez2-0Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 14 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio1-2Xavi i Jordi
dimecres, 14 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rubén García i Josep Llop0-2David i Mariano
dijous, 15 febrer 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Devi i David0-2Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dijous, 15 febrer 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Jordi i Susana-Xavi i Carlos Galindo
dijous, 15 febrer 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 3Roberto Merchán i Natalia López1-2Pablo Pineda i José
dilluns, 19 febrer 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Marc e Iker-Javier Romero i David Oller
dilluns, 19 febrer 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Nacho i Sergi2-0Daniel Luna / David Martinez
dimarts, 20 febrer 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jesus i Alex-Casals i Ramón Marí
dimarts, 20 febrer 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Javi i Dani-Héctor i Uri
dimarts, 20 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jaume i Dani Martín-Javier i Alejandro
dimarts, 20 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Ramon i Toni-Josep Tur i Juan
dimecres, 21 febrer 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio-Rikki i Jan
dimecres, 21 febrer 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Xavi i Jordi-Jordi i Nacho
dimecres, 21 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3José Trullenque i Dani Ariñez-Rubén García i Josep Llop
dimecres, 21 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Dani e Isidro-David i Mariano
dijous, 22 febrer 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Devi i David-Ángel Yu i Carlos Cruz
dijous, 22 febrer 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Pablo Pineda i José
dijous, 22 febrer 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 3Xavi i Carlos Galindo-Marc Hidalgo i Rubén Rodríguez
dilluns, 26 febrer 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 3Marc e Iker-Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 26 febrer 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Javier Romero i David Oller-Nacho i Sergi
dimarts, 27 febrer 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Casals i Ramón Marí-Javier i Alejandro
dimarts, 27 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jesus i Alex-Héctor i Uri
dimarts, 27 febrer 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Javi i Dani-Josep Tur i Juan
dimecres, 28 febrer 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rikki i Jan-Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 28 febrer 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Xavi i Jordi-David i Mariano
dimecres, 28 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio-Jordi i Nacho
dimecres, 28 febrer 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Dani e Isidro-José Trullenque i Dani Ariñez
dijous, 01 mar 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Xavi i Carlos Galindo-Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 01 mar 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 3Devi i David-Pablo Pineda i José
dilluns, 05 mar 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 3Marc e Iker-Pedro i Àlex
dilluns, 05 mar 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Óscar i Sergi Llop-Nacho i Sergi
dimarts, 06 mar 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Héctor i Uri-Josep Tur i Juan
dimarts, 06 mar 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jesus i Alex-Javier i Alejandro
dimarts, 06 mar 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Javi i Dani-Jaume i Dani Martín
dimecres, 07 mar 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio-Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 07 mar 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Jordi i Nacho-David i Mariano
dimecres, 07 mar 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rikki i Jan-Rubén García i Josep Llop
dimecres, 07 mar 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Xavi i Jordi-José Trullenque i Dani Ariñez
dijous, 08 mar 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Devi i David-Marc Hidalgo i Rubén Rodríguez
dijous, 08 mar 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Pablo Pineda i José-Jordi i Susana
dijous, 08 mar 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 3Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Xavi i Carlos Galindo
dilluns, 12 mar 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 3Pedro i Àlex-Nacho i Sergi
dilluns, 12 mar 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Marc e Iker-Joserra i Albert
dimarts, 13 mar 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 3Javier i Alejandro-Ramon i Toni
dimarts, 13 mar 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Casals i Ramón Marí-Javi i Dani
dimarts, 13 mar 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 3Jesus i Alex-Josep Tur i Juan
dimecres, 14 mar 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Jordi i Nacho-José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 14 mar 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rikki i Jan-Dani e Isidro
dimecres, 14 mar 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio-David i Mariano
dimecres, 14 mar 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Fran Martínez i Carlos Castillo-Rubén García i Josep Llop
dijous, 15 mar 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Pablo Pineda i José-Xavi i Carlos Galindo
dijous, 15 mar 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 3Devi i David-Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 19 mar 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Marc e Iker-Nacho i Sergi
dimecres, 21 mar 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3David i Mariano-José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 21 mar 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio-Rubén García i Josep Llop
dimecres, 21 mar 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rikki i Jan-Xavi i Jordi
dijous, 22 mar 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Devi i David-Jordi i Susana
dijous, 22 mar 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Xavi i Carlos Galindo-Ángel Yu i Carlos Cruz
dijous, 22 mar 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 3Pablo Pineda i José-Marc Hidalgo i Rubén Rodríguez
dilluns, 26 mar 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Nacho i Sergi-Joserra i Albert
dilluns, 26 mar 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 3Marc e Iker-Óscar i Sergi Llop
dimecres, 28 mar 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Alvaro i Emilio-José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 28 mar 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 3Jordi i Nacho-Rikki i Jan
dimecres, 28 mar 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 3Rubén García i Josep Llop-Dani e Isidro
dijous, 29 mar 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 3Devi i David-Xavi i Carlos Galindo
dijous, 29 mar 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 3Ángel Yu i Carlos Cruz-Pablo Pineda i José

Temporada refiriéndose calendario



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

dt, 20 feb 2018 21:00 
PADEL 2a 17-18 Fase 3
JiA
JiA
: CIR
CIR
1a volta 10/10/17
PADEL 2a 17-18
JiA - CIR   0:2

22:00 
JID
JID
: HIU
HIU

22:30 
JID
JID
: JIA
JIA
1a volta 29/11/17
PADEL 3a 17-18 Fase 2
JIA - JID   2:0

RIT
RIT
: JiJ
JiJ
1a volta 24/01/17
PADEL 2a Fase 2
RIT - JiJ   2:0

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

Avui no es juguen partits