PADEL Grup B
Informació del club PADEL PLATA


Adreça:
  ,
PADEL PLATA


Equips del club
Informació equip David Gomez i Javi Jimenez

Informació equip Gustavo i Oriol Bernaldez

Informació equip Marc Altes e Iker Antxustegui

Informació equip Jesus Omella i Alex Tua

Informació equip Carlos Yagüe i Raul

Informació equip Diego Valenzuela i Dani de Pedro


Calendari de la temporada
dilluns, 18 setembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Daniel Luna / David Martinez
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-1Josu i Abel
dimarts, 19 setembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc1-2Héctor i Uri
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Jesus i Alex
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 20 setembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro2-0Xavi i Carlos Galindo
dimecres, 20 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Ramon i Ángel2-0Aitor i Dani
dimecres, 20 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18José Trullenque i Dani Ariñez0-2Javi i Dani
dijous, 21 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani2-0Alvaro i Emilio
dijous, 21 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2David i Mariano
dijous, 21 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop2-0Roberto Merchán i Natalia López
dimecres, 27 setembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez0-2Ramon i Ángel
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0Aitor i Dani
dimecres, 27 setembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro1-2Javi i Dani
dijous, 28 setembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Jordi i Susana
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Santi Martínez i Dani Martín2-0Rubén García i Josep Llop
dijous, 28 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2David i Mariano
dilluns, 02 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-0Pedro i Àlex
dilluns, 02 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dimecres, 04 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javier i Alejandro1-2Ramon i Ángel
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez1-2Aitor i Dani
dimecres, 04 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2Javi i Dani
dijous, 05 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 05 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Rubén García i Josep Llop
dijous, 05 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-0Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 09 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Josu i Abel
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo1-2Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller1-2Nacho i Sergi
dimarts, 10 octubre 2017 21:00 Pista 1PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan1-1Héctor i Uri
dimarts, 10 octubre 2017 22:00 Pista 3PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-0Sergio i Marc
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 Pista 2PADEL 2a 17-18Jesus i Alex0-2Casals i Raúl
dimecres, 11 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro0-2Javier i Alejandro
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez1-2Javi i Dani
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani0-2José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 11 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2Ramon i Ángel
dilluns, 16 octubre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-1Nacho i Sergi
dilluns, 16 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 17 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan1-2Joserra i Albert
dimarts, 17 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Jesus i Alex2-0Sergio i Marc
dilluns, 23 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-1Pedro i Àlex
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-1Daniel Luna / David Martinez
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.0-2Nacho i Sergi
dimarts, 24 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-1Sergio i Marc
dimarts, 24 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Jesus i Alex0-2Josep Tur i Juan
dimecres, 25 octubre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Xavi i Carlos Galindo0-2Dani e Isidro
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javi i Dani0-2Ramon i Ángel
dimecres, 25 octubre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani0-2Javier i Alejandro
dijous, 26 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Devi i David
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-1Santi Martínez i Dani Martín
dijous, 26 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2Rubén García i Josep Llop
dilluns, 30 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Nacho i Sergi
dilluns, 30 octubre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18Josu i Abel0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dimarts, 31 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-0Josep Tur i Juan
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop2-1Jesus i Alex
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro1-2Sergio i Marc
dijous, 02 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana2-0Devi i David
dijous, 02 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-0Alvaro i Emilio
dijous, 02 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2Rubén García i Josep Llop
dilluns, 06 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Javier Romero i David Oller
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-1Daniel Luna / David Martinez
dimarts, 07 novembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Héctor i Uri1-1Jesus i Alex
dimarts, 07 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc0-2Josep Tur i Juan
dimecres, 08 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18José Trullenque i Dani Ariñez0-2Javier i Alejandro
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez2-0Xavi i Carlos Galindo
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Javi i Dani2-0Aitor i Dani
dimecres, 08 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0Ramon i Ángel
dijous, 09 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López0-2Alvaro i Emilio
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2David i Mariano
dijous, 09 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop2-0Devi i David
dimarts, 14 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-1Jesus i Alex
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Josep Tur i Juan
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 15 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18Ramon i Ángel2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 15 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Dani e Isidro2-0Javi i Dani
dimecres, 15 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Francesc Fuste i Raul Rodriguez0-2Javier i Alejandro
dimecres, 15 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18Aitor i Dani2-0Xavi i Carlos Galindo
dijous, 16 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Santi Martínez i Dani Martín2-0Alvaro i Emilio
dijous, 16 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop0-2David i Mariano
dijous, 16 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani2-0Devi i David
dilluns, 20 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 20 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker0-2Nacho i Sergi
dimarts, 21 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex2-1Ramon i Ángel
dimarts, 21 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Javier Romero i David Oller2-0Josep Tur i Juan
dimecres, 22 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani-Santi Martínez i Dani Martín
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Sergio i Marc-Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro-Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2José Trullenque i Dani Ariñez-David i Mariano
dijous, 23 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Rubén García i Josep Llop-Adrián i Nando
dijous, 23 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Alvaro i Emilio
dijous, 23 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Xavi i Carlos Galindo-Alberto i Ángel
dilluns, 27 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 27 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Casals i Raúl
dimarts, 28 novembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Ramon i Ángel-Héctor i Uri
dimarts, 28 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex-Óscar i Sergi Llop
dimarts, 28 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Dani e Isidro-Josep Tur i Juan
dimecres, 29 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Sergio i Marc-Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro-Santi Martínez i Dani Martín
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2José Trullenque i Dani Ariñez-Javi i Dani
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Francesc Fuste i Raul Rodriguez-David i Mariano
dijous, 30 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alvaro i Emilio-Adrián i Nando
dijous, 30 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Alberto i Ángel
dijous, 30 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Xavi i Carlos Galindo-Jordi i Susana
dijous, 30 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Rubén García i Josep Llop-Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 11 desembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 11 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi-Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 12 desembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex-Héctor i Uri
dimarts, 12 desembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop-Josep Tur i Juan
dimarts, 12 desembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Ramon i Ángel-Javier Romero i David Oller
dimecres, 13 desembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro-José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 13 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Sergio i Marc-David i Mariano
dimecres, 13 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Javi i Dani
dijous, 14 desembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alberto i Ángel-Jordi i Susana
dijous, 14 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alvaro i Emilio-Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 14 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Xavi i Carlos Galindo-Rubén García i Josep Llop
dijous, 14 desembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Adrián i Nando
dilluns, 18 desembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 18 desembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi-Joserra i Albert
dilluns, 18 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Josu i Abel
dimarts, 19 desembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Ramon i Ángel-Dani e Isidro
dimarts, 19 desembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex-Josep Tur i Juan
dimecres, 20 desembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Sergio i Marc-Santi Martínez i Dani Martín
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano-Javi i Dani
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo-José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Francesc Fuste i Raul Rodriguez-Javier i Alejandro
dijous, 21 desembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alvaro i Emilio-Xavi i Carlos Galindo
dijous, 21 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Jordi i Susana
dijous, 21 desembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alberto i Ángel-Rubén García i Josep Llop
dilluns, 08 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Raúl-Nacho i Sergi
dilluns, 08 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Joserra i Albert
dilluns, 08 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 09 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop-Ramon i Ángel
dimarts, 09 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex-Javier Romero i David Oller
dimarts, 09 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Josep Tur i Juan-Daniel Luna / David Martinez
dimecres, 10 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano-Javier i Alejandro
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Sergio i Marc-Javi i Dani
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Santi Martínez i Dani Martín-José Trullenque i Dani Ariñez
dijous, 11 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana-Rubén García i Josep Llop
dijous, 11 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 11 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alberto i Ángel-Alvaro i Emilio
dijous, 11 gener 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando-Xavi i Carlos Galindo
dilluns, 15 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo-Casals i Raúl
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Pedro i Àlex
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel-Nacho i Sergi
dimarts, 16 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Josep Tur i Juan-Ramon i Ángel
dimarts, 16 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex-Daniel Luna / David Martinez
dimecres, 17 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Sergio i Marc-José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani-Javier i Alejandro
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano-Fran Martínez i Carlos Castillo
dijous, 18 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López-Xavi i Carlos Galindo
dijous, 18 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando-Alberto i Ángel
dijous, 18 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Rubén García i Josep Llop
dijous, 18 gener 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana-Alvaro i Emilio
dilluns, 22 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 22 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Joserra i Albert
dilluns, 22 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex-Nacho i Sergi
dimarts, 23 gener 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Josep Tur i Juan-Héctor i Uri
dimarts, 23 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Daniel Luna / David Martinez-Ramon i Ángel
dimarts, 23 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex-Dani e Isidro
dimecres, 24 gener 2018 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2José Trullenque i Dani Ariñez-Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani-Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Santi Martínez i Dani Martín-David i Mariano
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Sergio i Marc-Javier i Alejandro
dijous, 25 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López-Alberto i Ángel
dijous, 25 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Rubén García i Josep Llop-Alvaro i Emilio
dijous, 25 gener 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David-Xavi i Carlos Galindo

Temporada refiriéndose calendario



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

dt, 21 nov 2017 21:00 
PADEL 2a 17-18 Fase 2
DAN
DAN
: HIU
HIU
1a volta 20/02/17
PADEL 1a Fase 2
HIU - DAN   1:2

22:00 
DAN
DAN
: OIS
OIS

22:30 
JiA
JiA
: RiA
RiA

JiO
JiO
: JiJ
JiJ
1a volta 27/06/17
PADEL Grup B
JiO - JiJ   2:1

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dt, 21 nov 2017 20:25 
Dimarts 1a 17
VDB
VDB
: SAN
SAN
1a volta 26/09/17
Dimarts 1a 17
SAN - VDB   6:6

TAB
TAB
: ERS
ERS
1a volta 26/09/17
Dimarts 1a 17
ERS - TAB   1:4

Dimarts Honor 17
Niu
Niu
: SFC
SFC

21:20 
Dimarts 1a 17
SOM
SOM
: DDK
DDK
1a volta 26/09/17
Dimarts 1a 17
DDK - SOM   1:4

Dimarts Honor 17
INB
INB
: ADU
ADU

22:15 
LIR
LIR
: ATL
ATL
1a volta 18/04/17
Dimarts Honor 16 Fase 2
LIR - ATL   4:2

MEM
MEM
: MAC
MAC

23:10 
Dimarts 1a 17
ATL
ATL
: MAC
MAC