PADEL 2a 17-18 Fase 2
Informació del club PADEL OR


Adreça:
  ,
PADEL OR


Equips del club
Informació equip Marc Catlla i Raul Barrera

Informació equip Raul Velarde i Oriol Poveda

Informació equip Carlos Nieto i Miguel Casas

Informació equip Jose Maria Gomez i Vicens de Diego

Informació equip Ovidi Cartes i Raul Alibau

Informació equip Xavi i Marc

Informació equip Jose Luis Vacas i Francisco


Calendari de la temporada
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-1Josu i Abel
dilluns, 18 setembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex1-2Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 19 setembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-0Casals i Raúl
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Jesus i Alex
dimarts, 19 setembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan0-2Óscar i Sergi Llop
dijous, 21 setembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Jaume i Dani Martín2-0Jordi i Susana
dijous, 21 setembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Rubén García i Josep Llop2-0Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 28 setembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Alvaro i Emilio2-0Jordi i Susana
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 28 setembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jaume i Dani Martín2-0Rubén García i Josep Llop
dilluns, 02 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Nacho i Sergi2-0Pedro i Àlex
dilluns, 02 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Daniel Luna / David Martinez1-2Josu i Abel
dilluns, 02 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Javier Romero i David Oller2-1Álex Escobar i Gerard A.
dijous, 05 octubre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Devi i David0-2Jaume i Dani Martín
dijous, 05 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2Jordi i Susana
dijous, 05 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-0Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 09 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-0Josu i Abel
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Alejandro Castillo i Pablo Castillo1-2Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 09 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Daniel Luna / David Martinez0-2Pedro i Àlex
dimarts, 10 octubre 2017 22:00 Pista 3PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-0Sergio i Marc
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 Pista 1PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Óscar i Sergi Llop
dimarts, 10 octubre 2017 22:30 Pista 2PADEL 2a 17-18Jesus i Alex0-2Casals i Raúl
dilluns, 16 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Josu i Abel2-1Pedro i Àlex
dilluns, 16 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Marc e Iker0-2Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 17 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop2-0Héctor i Uri
dimarts, 17 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Josep Tur i Juan1-2Joserra i Albert
dimarts, 17 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Casals i Raúl
dilluns, 23 octubre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Marc e Iker2-1Pedro i Àlex
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.0-2Nacho i Sergi
dilluns, 23 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Josu i Abel2-0Javier Romero i David Oller
dimarts, 24 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Héctor i Uri
dimarts, 24 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop0-2Joserra i Albert
dimarts, 24 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-1Sergio i Marc
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani2-0Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 26 octubre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18David i Mariano2-1Jaume i Dani Martín
dijous, 26 octubre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2Rubén García i Josep Llop
dilluns, 30 octubre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18Josu i Abel0-2Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 30 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex2-0Javier Romero i David Oller
dilluns, 30 octubre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.0-2Daniel Luna / David Martinez
dimarts, 31 octubre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-0Josep Tur i Juan
dimarts, 31 octubre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Héctor i Uri0-2Joserra i Albert
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro1-2Sergio i Marc
dimarts, 31 octubre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Óscar i Sergi Llop2-1Jesus i Alex
dijous, 02 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana2-0Devi i David
dijous, 02 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López0-2Jaume i Dani Martín
dilluns, 06 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 06 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18Álex Escobar i Gerard A.1-2Josu i Abel
dimarts, 07 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Joserra i Albert
dimarts, 07 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Casals i Raúl2-0Óscar i Sergi Llop
dijous, 09 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López0-2Alvaro i Emilio
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Tobías i Dani0-2Jaume i Dani Martín
dijous, 09 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jordi i Susana0-2David i Mariano
dimarts, 14 novembre 2017 21:00 PADEL 2a 17-18Héctor i Uri0-2Casals i Raúl
dimarts, 14 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18Joserra i Albert2-1Jesus i Alex
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Alberto i Alejandro0-2Josep Tur i Juan
dimarts, 14 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18Sergio i Marc0-2Óscar i Sergi Llop
dijous, 16 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18Roberto Merchán i Natalia López2-1Jordi i Susana
dijous, 16 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18Jaume i Dani Martín2-0Alvaro i Emilio
dilluns, 20 novembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex2-0Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 20 novembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Joserra i Albert2-1Casals i Raúl
dilluns, 20 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Álex Escobar i Gerard A.0-2Josu i Abel
dimarts, 21 novembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Dani e Isidro0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 22 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro2-0Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 22 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani1-2Jaume i Dani Martín
dijous, 23 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Rubén García i Josep Llop2-0Adrián i Nando
dijous, 23 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López2-0Jordi i Susana
dilluns, 27 novembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Joserra i Albert0-2Josu i Abel
dilluns, 27 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-2Casals i Raúl
dilluns, 27 novembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex2-0Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 28 novembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Jesus i Alex1-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 29 novembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho0-2Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 29 novembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javier i Alejandro2-0Jaume i Dani Martín
dijous, 30 novembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alvaro i Emilio0-2Adrián i Nando
dijous, 30 novembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Rubén García i Josep Llop2-0Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 30 novembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Xavi i Carlos Galindo1-2Jordi i Susana
dilluns, 11 desembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Joserra i Albert0-2Pedro i Àlex
dilluns, 11 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Raúl0-2Josu i Abel
dilluns, 11 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi2-0Álex Escobar i Gerard A.
dimarts, 12 desembre 2017 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop0-2Josep Tur i Juan
dimecres, 13 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo0-2Jaume i Dani Martín
dijous, 14 desembre 2017 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alberto i Ángel2-0Jordi i Susana
dijous, 14 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Alvaro i Emilio0-2Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 14 desembre 2017 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David0-2Adrián i Nando
dilluns, 18 desembre 2017 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo1-2Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 18 desembre 2017 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Nacho i Sergi-Joserra i Albert
dilluns, 18 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-2Josu i Abel
dilluns, 18 desembre 2017 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Raúl-Pedro i Àlex
dimarts, 19 desembre 2017 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop2-0Daniel Luna / David Martinez
dimecres, 20 desembre 2017 21:00 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jordi i Nacho1-1Jaume i Dani Martín
dimecres, 20 desembre 2017 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo0-2José Trullenque i Dani Ariñez
dijous, 21 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David0-2Jordi i Susana
dijous, 21 desembre 2017 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando2-1Roberto Merchán i Natalia López
dilluns, 08 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Casals i Raúl1-2Nacho i Sergi
dilluns, 08 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-0Joserra i Albert
dilluns, 08 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker1-1Álex Escobar i Gerard A.
dilluns, 08 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel0-2Pedro i Àlex
dimarts, 09 gener 2018 22:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Óscar i Sergi Llop2-0Ramon i Angel Yu
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jaume i Dani Martín2-0José Trullenque i Dani Ariñez
dimecres, 10 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Fran Martínez i Carlos Castillo0-2Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dijous, 11 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana1-2Rubén García i Josep Llop
dijous, 11 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Devi i David0-2Roberto Merchán i Natalia López
dijous, 11 gener 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando1-2Xavi i Carlos Galindo
dilluns, 15 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Alejandro Castillo i Pablo Castillo2-0Casals i Raúl
dilluns, 15 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Álex Escobar i Gerard A.1-2Joserra i Albert
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker0-2Pedro i Àlex
dilluns, 15 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel2-1Nacho i Sergi
dimarts, 16 gener 2018 21:00 PADEL 2a 17-18 Fase 2Héctor i Uri0-2Óscar i Sergi Llop
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jaume i Dani Martín2-0Francesc Fuste i Raul Rodriguez
dimecres, 17 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2David i Mariano1-2Fran Martínez i Carlos Castillo
dijous, 18 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López0-2Xavi i Carlos Galindo
dijous, 18 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Adrián i Nando2-0Alberto i Ángel
dijous, 18 gener 2018 22:30 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana0-2Alvaro i Emilio
dilluns, 22 gener 2018 21:00 PADEL 1a 17-18 Fase 2Josu i Abel-Alejandro Castillo i Pablo Castillo
dilluns, 22 gener 2018 21:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Marc e Iker-Joserra i Albert
dilluns, 22 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Pedro i Àlex-Nacho i Sergi
dilluns, 22 gener 2018 22:30 PADEL 1a 17-18 Fase 2Álex Escobar i Gerard A.-Casals i Raúl
dimarts, 23 gener 2018 22:30 PADEL 2a 17-18 Fase 2Javier Romero i David Oller-Óscar i Sergi Llop
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Javi i Dani-Fran Martínez i Carlos Castillo
dimecres, 24 gener 2018 22:30 PADEL 3a 17-18 Fase 2Jaume i Dani Martín-David i Mariano
dijous, 25 gener 2018 21:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Roberto Merchán i Natalia López-Alberto i Ángel
dijous, 25 gener 2018 22:00 PADEL 4a 17-18 Fase 2Jordi i Susana-Adrián i Nando

Temporada refiriéndose calendario



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

dl, 22 gen 2018 21:00 
PADEL 1a 17-18 Fase 2
JIA
JIA
: AIP
AIP
1a volta 30/10/17
PADEL 1a 17-18
JIA - AIP   0:2

21:30 
MeI
MeI
: JiA
JiA

22:30 
PIA
PIA
: NiS
NiS
1a volta 02/10/17
PADEL 1a 17-18
NiS - PIA   2:0

AIG
AIG
: CIR
CIR

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dl, 22 gen 2018 20:25 
Dilluns Honor 17
FCT
FCT
: SPO
SPO
1a volta 06/11/17
Dilluns Honor 17
SPO - FCT   3:6

Dilluns 2a 17
TGV
TGV
: ROY
ROY
1a volta 23/10/17
Dilluns 2a 17
ROY - TGV   2:0

RBE
RBE
: ESP
ESP
1a volta 23/10/17
Dilluns 2a 17
ESP - RBE   2:4

21:20 
Dilluns 1a 17
DFC
DFC
: OLD
OLD
1a volta 23/10/17
Dilluns 1a 17
OLD - DFC   3:4

BOM
BOM
: EXP
EXP
1a volta 23/10/17
Dilluns 1a 17
EXP - BOM   1:3

Dilluns 2a 17
AtB
AtB
: CHI
CHI
1a volta 23/10/17
Dilluns 2a 17
CHI - AtB   1:6

22:15 
Dilluns Honor 17
GuN
GuN
: UES
UES
1a volta 06/11/17
Dilluns Honor 17
UES - GuN   9:4

Dilluns 1a 17
AVI
AVI
: LOS
LOS
1a volta 23/10/17
Dilluns 1a 17
LOS - AVI   5:2

MUP
MUP
: EST
EST
1a volta 23/10/17
Dilluns 1a 17
EST - MUP   2:7

23:10 
Dilluns Honor 17
LPC
LPC
: RiB
RiB
1a volta 06/11/17
Dilluns Honor 17
RiB - LPC   3:0

ACP
ACP
: LOS
LOS
1a volta 06/11/17
Dilluns Honor 17
LOS - ACP   4:6

Dilluns 2a 17
GYT
GYT
: NTN
NTN
1a volta 23/10/17
Dilluns 2a 17
NTN - GYT   2:10