Sant Andreu 17-18

Nom José C
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Dijous 1a 17 09/21/1721:25Verdllimona-Can Gabachos 4:3 0 0 7 0 9
Dijous Honor 17 09/21/1722:20Independent-Atlètic Guinarmel 2:4 0 0 6 0 10
Dijous 2a 17 09/21/1723:15Limadores de Madeira-Sparta 7:2 1 0 9 0 10
Dijous 1a 17 09/22/1700:10Eintracht de Bratwurst-Skaal FC 6:4 0 0 8 0 10
Divendres Honor 17 09/29/1721:25Horno Belcan-Maldiçao F.C. 0:7 0 0 9 0 9
Divendres Honor 17 09/29/1723:15Green Stars-Ying Yang 5:1 1 0 6 0 10
Divendres Honor 17 09/30/1700:10Los Prosikitos-Zaperoko FC 0:7 0 0 11 0 10
Dilluns 1a 17 10/02/1721:25Rubin Kanzao-Delicatessen FC 1:5 1 0 14 0 9
Dilluns 2a 17 10/02/1722:20Racing Bob Esponja-Royal Academy 5:1 0 0 7 0 10
Dilluns 2a 17 10/02/1723:15Storm Troopers-Gym Team 3:2 0 0 7 0 9
Dilluns Honor 17 10/03/1700:10River Budweirense +-Birolo 3:7 0 0 9 0 10
Dilluns 2a 17 10/09/1721:25Racing Bob Esponja-Unión TGV 4:2 0 0 8 0 9
Dilluns 2a 17 10/09/1722:20NTN-Chingones F.C. 3:1 0 0 4 0 10
Dilluns Honor 17 10/09/1723:15Birolo-Los Makers 12:2 0 0 6 0 10
Dilluns 1a 17 10/10/1700:10Bombers de BCN-Ávila C.F. 3:2 0 0 13 0 10
Divendres 1a 17 10/20/1721:25F7 United-Sant Martí 3:4 0 0 9 0 10
Divendres 1a 17 11/03/1721:25Sant Martí-La Menuda Craft Beer 2:4 0 0 4 0 10
Divendres Honor 17 11/04/1700:10Maldiçao F.C.-Zaperoko FC 4:6 0 0 6 0 10
Divendres Honor 17 11/10/1721:25Los Prosikitos-Minabo de kiev 3:6 0 0 7 0 5
Divendres 1a 17 11/10/1723:15F.C. Can Boixeras-Los del Piso 11:3 0 0 4 0 10
Divendres 1a 17 11/11/1700:10L´Équipe De La Pogba-F7 United 3:4 0 0 6 0 9
Dilluns 2a 17 11/20/1721:25NTN-Racing Bob Esponja 0:7 0 0 6 0 10
Dilluns Honor 17 11/20/1722:20A.C. Chupito Picante-Birolo 6:1 1 0 15 0 7
Dilluns 2a 17 11/20/1723:15Storm Troopers-Espartanos F.C. 1:9 0 0 19 0 9
Dilluns 1a 17 11/21/1700:10Rubin Kanzao-Expatriados FC 4:5 1 0 6 0 10
Dimarts 1a 17 11/21/1721:25Dragomotiv B-Sankt Pauli 5:1 0 0 4 0 7
Dimarts 1a 17 11/21/1722:20Som Terra-Dinamo de Kien 8:1 0 0 3 0 9
Dimarts Honor 17 11/21/1723:15Memolo-Macallan FC 6:1 0 0 5 0 9
Dimarts 1a 17 11/22/1700:10Atlético Wiwi-Macabi de Levantar 5:1 1 0 10 0 10
Dilluns 2a 17 12/04/1721:25Royal Academy-Racing Bob Esponja 2:4 0 0 7 0 10
Dilluns Honor 17 12/04/1722:20La Peñita CF-Gub Nit 0:3 1 0 17 0 8
Dilluns 2a 17 12/04/1723:15Chingones F.C.-Espartanos F.C. 2:0 0 0 7 0 9
Dilluns 1a 17 12/05/1700:10Ávila C.F.-Muppet 5:3 0 0 5 0 10
Dijous 2a 17 12/14/1721:25Jogo Bonito-Kamàlics 3:7 0 0 4 0 10
Dijous 1a 17 12/14/1722:20Skaal FC-Eintracht de Bratwurst 3:5 0 0 10 0 7
Dijous 2a 17 12/15/1700:10New Crystal Palace-Yucas CF 7:2 0 0 2 0 10
Divendres 1a 17 12/15/1721:25La Menuda Craft Beer-Los del Piso 4:5 1 0 18 0 8
Divendres Honor 17 12/15/1723:15Green Stars-Zaperoko FC 2:4 0 0 9 0 10
Divendres Honor 17 12/16/1700:10Estrella Coja-Los Prosikitos 6:2 0 0 15 0 10
Dilluns Honor 17 12/18/1722:20Birolo-Sporting Sant Andreu 4:6 0 0 10 0 8
Dilluns 1a 17 12/18/1723:15Muppet-Expatriados FC 2:10 0 0 7 0 10
Dilluns Honor 17 12/19/1700:10Uesa Legends-River Budweirense + 6:4 0 0 5 0 10
Dijous 2a 17 12/21/1721:25Dragomotiv F.C.-Kamàlics 6:7 0 0 11 0 8
Dijous Honor 17 12/21/1722:20Independent-Los Jugónez + 3:4 0 0 9 0 10
Dijous 1a 17 12/21/1723:15Doblaitos-Els Ícars 3:1 1 0 16 0 10
Divendres Honor 17 12/22/1723:15Green Stars-Estrella Coja 1:2 0 0 7 0 10
Divendres Honor 17 12/23/1700:10Minabo de kiev-Maldiçao F.C. 1:1 0 0 14 0 7
Divendres Honor 17 01/12/1821:25Horno Belcan-Estrella Coja 1:1 0 0 6 0 10
Divendres 1a 17 01/13/1800:10Los del Piso-L´Équipe De La Pogba 3:7 1 0 18 0 10
Dilluns 2a 17 01/22/1821:25Unión TGV-Royal Academy 3:1 0 0 5 0 8
Dilluns 2a 17 01/22/1822:20At.Besos-Chingones F.C. 5:2 0 0 11 0 10
Dilluns 1a 17 01/22/1823:15Muppet-EstamosEnLaB 11:7 0 0 6 0 7
Dilluns Honor 17 01/23/1800:10A.C. Chupito Picante-Los Makers 7:5 0 0 9 0 10
Dijous Honor 17 02/01/1821:25Atlètic Guinarmel-Babangida CF 2:5 1 0 11 0 4
Dijous 2a 17 02/01/1822:20Sparta-New Crystal Palace 4:4 1 0 7 0 10
Dijous 1a 17 02/01/1823:15Verdllimona-Skaal FC 5:3 1 0 6 0 10
Dijous Honor 17 02/02/1800:10C.E.Gub-Kenteles FC 6:2 0 0 5 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 02/13/1821:25Dinamo de Kien-Som Terra 1:3 1 0 6 0 6
Dimarts Honor 17 02/13/1822:20Sanadriahnaikos FC-Niupi FC 7:5 0 0 7 0 9
Dimarts Honor 17 02/13/1823:15Atlético Juniors-Lirondo Athlétic 3:5 0 0 5 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 02/23/1821:25Sant Martí-L´Équipe De La Pogba 4:9 0 0 13 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/23/1823:15Zaperoko FC-Estrella Coja 6:1 0 0 2 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/24/1800:10New Team 89-Maldiçao F.C. 0:5 0 0 4 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/05/1821:25Racing Bob Esponja-Ávila C.F. 2:3 0 0 11 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/05/1822:20Rubin Kanzao-A.C. Chupito Picante 3:1 0 0 3 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/05/1823:15Sporting Sant Andreu-Los Rocosos 5:7 1 0 11 0 7
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/06/1800:10Tabletas FC-Unión TGV 2:8 0 0 4 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/06/1821:25Sankt Pauli-Som Terra 2:2 1 0 2 0 7
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/06/1822:20Sanadriahnaikos FC-Boca Seniors 5:4 1 0 22 0 7
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/06/1823:15Deportivo Cateura-Atlético Wiwi 4:4 3 0 14 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/07/1800:10Atlético Juniors-Niupi FC 9:1 0 0 5 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 03/15/1821:25C.E.Gub-Babangida CF 7:0 0 0 6 0 8
Dijous Honor 17 Fase 2 03/15/1822:20Eintracht de Bratwurst-Old Glory Team 2:3 1 0 7 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 03/15/1823:15Los Jugónez +-Doblaitos 7:4 2 0 18 0 6
Dijous 1a 17 Fase 2 03/16/1800:10Kenteles FC-Mandanga Style 0:7 0 0 3 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/27/1821:25Adultescentes F.C.-Estrella Roja de Sant Andreu 4:9 0 0 2 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/27/1822:20Sanadriahnaikos FC-Deportivo Cateura 6:7 1 0 8 0 6
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/27/1823:15Atlético Wiwi-Independent B 4:2 0 0 18 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/16/1821:25A.C. Chupito Picante-Racing Bob Esponja 4:2 0 0 6 0 8
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/16/1822:20NTN-At.Besos 2:7 0 0 6 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/16/1823:15Los Makers-Rubin Kanzao 3:4 0 0 4 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/17/1800:10Sporting Sant Andreu-River Budweirense + 5:2 0 0 9 0 8
Dimarts 1a 17 Fase 2 04/17/1821:25Som Terra-Tea and Busquets 4:4 2 0 11 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/17/1822:20Independent B-Sanadriahnaikos FC 7:2 1 0 14 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/17/1823:15Memolo-Atlético Juniors 1:3 0 0 11 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/18/1800:10Dragomotiv B-Deportivo Cateura 7:3 2 0 15 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 05/07/1821:25Ávila C.F.-Unión TGV 3:4 0 0 9 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 05/07/1822:20Uesa Legends-Delicatessen FC 5:5 0 0 10 0 8
Dilluns 2a 17 Fase 2 05/07/1823:15NTN-Espartanos F.C. 1:5 0 0 4 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 05/08/1800:10Gub Nit-River Budweirense + 3:1 1 0 21 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 05/18/1823:15Ying Yang-New Team 89 4:0 0 0 8 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 06/01/1821:25Los del Piso-Sant Martí 3:2 0 0 12 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 06/21/1821:25Eintracht de Bratwurst-Babangida CF 2:2 0 0 7 0 9
Dijous 1a 17 Fase 2 06/21/1822:20Verdllimona-Independent 2:6 0 0 10 0 8
Dijous 1a 17 Fase 2 06/21/1823:15Dragomotiv F.C.-Atlético de Bukkake 2:3 0 0 6 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 06/22/1800:10Sparta-New Crystal Palace 2:7 0 0 8 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 06/27/1821:25Nowley-Iron Nipples 4:4 0 0 7 0 8
Dimecres Honor 17 Fase 2 06/27/1823:15Marina F.C.-Fuppsala 3:7 2 0 12 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 07/02/1821:25Delicatessen FC-Gub Nit 3:6 0 0 12 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 07/02/1822:20Sporting Sant Andreu-Los Rocosos 5:5 0 0 11 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 07/02/1823:15Muppet-Storm Troopers 4:2 0 0 4 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 07/03/1800:10River Budweirense +-F.C.TikiTaka Juniors 5:5 1 0 7 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 07/12/1821:25Mandanga Style-Kamàlics 2:6 0 0 13 0 7
Dijous Honor 17 Fase 2 07/12/1822:20Los Jugónez +-Eintracht de Bratwurst 2:3 1 0 11 0 5
Dijous 2a 17 Fase 2 07/12/1823:15Jogo Bonito-Limadores de Madeira 2:6 0 0 8 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 07/13/1800:10Skaal FC-Birras F.C. 3:2 0 0 10 0 10
Sum 34 0 922 0 964



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00