Sant Andreu 17-18

Nom Marc Prats
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Dimarts 1a 17 09/19/1721:25Dinamo de Kien-Deportivo Cateura 2:6 0 0 2 0 10
Divendres Honor 17 09/22/1721:25Los Prosikitos-Horno Belcan 6:5 0 0 12 0 7
Divendres Honor 17 09/22/1722:20Minabo de kiev-Zaperoko FC 2:2 0 0 14 0 9
Divendres 1a 17 09/22/1723:15New Team 89-Los del Piso 10:0 0 0 4 0 10
Dimarts 1a 17 09/26/1721:25Sankt Pauli-Dragomotiv B 6:6 0 0 5 0 4
Dimarts Honor 17 09/26/1722:20Coca Juniors FC-Adultescentes F.C. 5:4 1 0 7 0 10
Dijous 1a 17 09/28/1721:25Old Glory Team-Skaal FC 10:1 0 0 2 0 5
Dijous 1a 17 09/28/1722:20Verdllimona-Eintracht de Bratwurst 2:4 0 0 4 0 7
Dijous Honor 17 09/28/1723:15Atlètic Guinarmel-Esquenoluveuque 2:2 0 0 14 0 10
Dijous Honor 17 09/29/1700:10Atlético de Bukkake-Kenteles FC 2:4 0 0 6 0 5
Dijous Honor 17 10/05/1721:25Los Jugónez +-Babangida CF 3:3 0 0 10 0 10
Dijous 1a 17 10/05/1722:20Old Glory Team-Verdllimona 7:5 0 0 5 0 5
Dijous Honor 17 10/05/1723:15Atlético de Bukkake-Esquenoluveuque 3:4 0 0 14 0 5
Divendres Honor 17 10/06/1723:15Zaperoko FC-Estrella Coja 1:5 0 0 14 0 7
Divendres 1a 17 10/07/1700:10Real Jaleo-L´Équipe De La Pogba 6:6 0 0 21 0 5
Dilluns 1a 17 10/09/1721:25Old School F.C.-EstamosEnLaB 7:4 0 0 12 0 6
Dilluns 1a 17 10/09/1722:20Expatriados FC-Delicatessen FC 5:6 0 0 14 0 8
Dilluns Honor 17 10/09/1723:15La Peñita CF-Uesa Legends 3:4 0 0 6 0 10
Dimarts 1a 17 10/10/1721:25Dinamo de Kien-Estrella Roja de Sant Andreu 1:3 0 0 2 0 9
Dimarts 1a 17 10/17/1721:25Dragomotiv B-Dinamo de Kien 5:0 0 0 1 0 10
Dimarts Honor 17 10/17/1722:20Memolo-Sanadriahnaikos FC 1:2 0 0 6 0 8
Dimarts 1a 17 10/17/1723:15Macabi de Levantar-Som Terra 1:2 0 0 10 0 10
Dilluns Honor 17 10/23/1721:25Uesa Legends-F.C.TikiTaka Juniors 4:3 0 0 13 0 8
Dilluns Honor 17 10/23/1722:20Gub Nit-Birolo 2:3 1 0 11 0 9
Dilluns Honor 17 10/23/1723:15Sporting Sant Andreu-Los Makers 7:4 0 0 6 0 8
Dimarts 1a 17 10/24/1721:25Tea and Busquets-Som Terra 9:1 0 0 5 0 10
Dijous 1a 17 10/26/1721:25Rayo VayaKaño-Can Gabachos 8:0 1 0 10 0 5
Dijous 1a 17 10/26/1722:20Doblaitos-Skaal FC 5:3 0 0 14 0 8
Dijous 1a 17 10/26/1723:15Els Ícars-Verdllimona 0:4 0 0 2 0 6
Dijous 2a 17 10/27/1700:10Limadores de Madeira-Birras F.C. 4:4 1 0 8 0 10
Dijous 1a 17 11/02/1722:20Doblaitos-Verdllimona 5:2 1 0 6 0 6
Dijous Honor 17 11/02/1723:15C.E.Gub-Independent 5:3 0 0 9 0 10
Divendres Honor 17 11/03/1721:25Estrella Coja-Horno Belcan 4:2 0 0 10 0 10
Divendres 1a 17 11/03/1723:15New Team 89-F.C. Can Boixeras 4:1 0 0 4 0 10
Divendres Honor 17 11/04/1700:10Los Prosikitos-Green Stars 2:3 0 0 5 0 10
Dimarts 1a 17 11/07/1721:25Tea and Busquets-Dragomotiv B 4:5 0 0 9 0 7
Dimarts Honor 17 11/07/1722:20Niupi FC-Macallan FC 7:4 0 0 7 0 9
Dimarts 1a 17 11/07/1723:15Macabi de Levantar-Dinamo de Kien 1:2 0 0 2 0 10
Dimecres Honor 17 11/08/1721:25Nottingham Prisas CF-Fuppsala 9:2 0 0 3 0 8
Dimecres 2a 17 11/08/1722:20La Unión-Iron Nipples 2:1 0 0 16 0 6
Dimecres 1a 17 11/08/1723:15Vikoroff FC-Marina F.C. 1:5 0 0 8 0 9
Dimecres Honor 17 11/09/1700:10Sporting Cochoto-Laorma 2:4 0 0 5 0 7
Dijous 2a 17 11/09/1721:25Birras F.C.-Kamàlics 1:6 0 0 5 0 10
Dijous Honor 17 11/09/1722:20Independent-Atlético de Bukkake 8:2 0 0 3 0 10
Dijous 1a 17 11/09/1723:15Rayo VayaKaño-Eintracht de Bratwurst 8:2 0 0 8 0 9
Dijous 2a 17 11/10/1700:10Limadores de Madeira-Yucas CF 0:3 0 0 1 0 9
Dimecres Honor 17 11/15/1721:25Tercer Tiempo-Nottingham Prisas CF 3:2 1 0 11 0 10
Dimecres Honor 17 11/15/1723:15Laorma-Fuppsala 5:2 0 0 8 0 10
Divendres Honor 17 11/17/1721:25Horno Belcan-Los Prosikitos 3:0 0 0 9 0 10
Divendres Honor 17 11/17/1723:15Zaperoko FC-Minabo de kiev 3:4 0 0 12 0 8
Divendres 1a 17 11/18/1700:10Los del Piso-New Team 89 2:3 1 0 7 0 10
Dilluns Honor 17 11/27/1721:25Gub Nit-F.C.TikiTaka Juniors 3:7 0 0 10 0 10
Dilluns 1a 17 11/27/1722:20Rubin Kanzao-Los Rocosos 9:3 0 0 3 0 9
Dilluns Honor 17 11/27/1723:15La Peñita CF-Birolo 0:3 0 0 17 0 8
Dilluns Honor 17 11/28/1700:10River Budweirense +-Los Makers 10:5 0 0 6 0 8
Dimecres 2a 17 11/29/1721:25Paketenaikos-La Unión 7:5 0 0 4 0 9
Dimecres Honor 17 11/29/1722:20Tercer Tiempo-Laorma 1:10 0 0 8 0 10
Dimecres Honor 17 11/29/1723:15Toldos Turó-F.C.Calostrá 5:9 0 0 4 0 10
Dijous Honor 17 11/30/1721:25Babangida CF-Kenteles FC 8:3 0 0 4 0 9
Dijous 2a 17 11/30/1722:20Deportivo Cateura-Birras F.C. 4:1 0 0 11 0 9
Dijous Honor 17 11/30/1723:15C.E.Gub-Los Jugónez + 4:3 1 0 8 0 5
Divendres 1a 17 12/01/1721:25F.C. Can Boixeras-La Menuda Craft Beer 8:3 0 0 5 0 10
Divendres Honor 17 12/02/1700:10Estrella Coja-Zaperoko FC 2:3 1 0 13 0 10
Dimecres Honor 17 12/13/1721:25Nottingham Prisas CF-Sporting Cochoto 4:7 0 0 8 0 5
Dimecres Honor 17 12/13/1722:20Laorma-F.C.Calostrá 3:2 2 0 13 0 6
Dimecres Honor 17 12/13/1723:15Toldos Turó-Fuppsala 2:5 0 0 10 0 9
Dijous Honor 17 12/14/1721:25Babangida CF-Alegria Experience + 3:5 2 0 8 0 8
Dijous 2a 17 12/14/1723:15Birras F.C.-Dragomotiv F.C. 5:0 0 0 6 0 9
Dijous Honor 17 12/15/1700:10Esquenoluveuque-Kenteles FC 6:2 0 0 2 0 10
Divendres 1a 17 12/15/1721:25Sant Martí-F7 United 5:6 1 0 4 0 10
Divendres 1a 17 12/15/1723:15L´Équipe De La Pogba-New Team 89 3:4 1 0 5 0 5
Dilluns Honor 17 12/18/1721:25A.C. Chupito Picante-F.C.TikiTaka Juniors 4:4 1 0 14 0 8
Dimarts 1a 17 12/19/1721:25Sankt Pauli-Dinamo de Kien 4:3 0 0 10 0 10
Dimarts Honor 17 12/19/1722:20Macallan FC-Coca Juniors FC 1:3 0 0 13 0 9
Dimarts Honor 17 12/19/1723:15Independent B-Lirondo Athlétic 1:2 0 0 14 0 9
Dimecres 1a 17 12/20/1721:25Los Sospechosos-Macrackbis 7:3 0 0 14 0 7
Dimecres Honor 17 12/20/1722:20Fuppsala-Tercer Tiempo 3:4 1 0 12 0 9
Dimecres 2a 17 12/20/1723:15Cavernicolas Cage-Dakoki 0:6 0 0 7 0 6
Dijous Honor 17 12/21/1721:25Babangida CF-C.E.Gub 0:6 0 0 2 0 9
Dijous 1a 17 12/21/1722:20Skaal FC-Old Glory Team 2:5 0 0 5 0 9
Dijous 2a 17 12/21/1723:15Birras F.C.-Sparta 1:4 0 0 8 0 8
Dijous 2a 17 12/22/1700:10Yucas CF-Deportivo Cateura 1:9 0 0 6 0 10
Dimarts 1a 17 01/09/1821:25Dinamo de Kien-Macabi de Levantar 0:5 0 0 8 0 10
Dimarts 1a 17 01/09/1822:20Som Terra-Dragomotiv B 2:4 0 0 6 0 10
Dimarts Honor 17 01/09/1823:15Macallan FC-Atlético Juniors 1:4 0 0 8 0 10
Dimarts Honor 17 01/10/1800:10Independent B-Niupi FC 9:5 0 0 9 0 9
Dimecres Honor 17 01/10/1821:25F.C.Calostrá-Nottingham Prisas CF 4:0 0 0 7 0 10
Dimecres 1a 17 01/10/1822:20Nowley-Macrackbis 8:3 0 0 7 0 9
Dimecres 1a 17 01/10/1823:15Anesthesia-Los Sospechosos 3:2 0 0 10 0 9
Dimecres Honor 17 01/11/1800:10Tercer Tiempo-Sporting Cochoto 1:4 1 0 11 0 9
Dimecres Honor 17 01/17/1821:25Fuppsala-Nottingham Prisas CF 6:4 0 0 10 0 8
Dimecres 1a 17 01/17/1822:20Marina F.C.-Vikoroff FC 6:1 0 0 3 0 10
Dimecres 1a 17 01/17/1823:15Anesthesia-Macrackbis 4:1 0 0 9 0 6
Dijous Honor 17 01/18/1821:25Babangida CF-Independent 3:1 0 0 7 0 6
Dijous 1a 17 01/18/1822:20Skaal FC-Doblaitos 1:6 1 0 8 0 10
Dijous 2a 17 01/18/1823:15Birras F.C.-Limadores de Madeira 4:5 0 0 8 0 10
Dijous 1a 17 01/19/1800:10Old Glory Team-La Manzana Mecanica 4:3 1 0 6 0 9
Dimarts 1a 17 01/23/1821:25Estrella Roja de Sant Andreu-Macabi de Levantar 3:2 0 0 5 0 7
Dimarts Honor 17 01/23/1822:20Atlético Juniors-Sanadriahnaikos FC 3:3 0 0 17 0 9
Dimarts Honor 17 01/23/1823:15Coca Juniors FC-Independent B 8:6 0 0 7 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 01/26/1821:25Sant Martí-Horno Belcan 3:6 0 0 6 0 9
Divendres Honor 17 Fase 2 01/26/1823:15New Team 89-Estrella Coja 4:8 0 0 4 0 8
Divendres 1a 17 Fase 2 01/27/1800:10F.C. Can Boixeras-F7 United 1:6 0 0 6 0 10
Dimarts 1a 17 01/30/1821:25Sankt Pauli-Macabi de Levantar 2:3 0 0 9 0 8
Dimarts Honor 17 01/30/1822:20Adultescentes F.C.-Sanadriahnaikos FC 2:6 0 0 11 0 10
Dimarts Honor 17 01/30/1823:15Macallan FC-Niupi FC 3:6 0 0 3 0 9
Divendres 1a 17 Fase 2 02/02/1821:25Horno Belcan-Gravesiños 5:1 0 0 12 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/02/1823:15Coca Juniors FC-Real Jaleo 4:3 0 0 7 0 6
Divendres Honor 17 Fase 2 02/03/1800:10Green Stars-Maldiçao F.C. 7:5 0 0 10 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 02/06/1821:25Tea and Busquets-Som Terra 7:5 0 0 11 0 10
Dimarts Honor 17 02/06/1822:20Memolo-Niupi FC 5:3 0 0 6 0 9
Dimarts Honor 17 02/06/1823:15Independent B-Macallan FC 4:1 0 0 8 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/07/1821:25Iron Nipples-Cantalasaray 1:2 1 0 5 0 8
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/07/1822:20Anesthesia-F.C.Calostrá 5:6 0 0 5 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/07/1823:15Dakoki-Cavernicolas Cage 9:2 0 0 4 0 7
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/08/1800:10Sporting Cochoto-Fuppsala 4:3 0 0 6 0 7
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/14/1821:25Nottingham Prisas CF-Fuppsala 6:1 0 0 6 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/14/1823:15Los Sospechosos-Marina F.C. 4:8 0 0 7 0 10
Dijous 2a 17 02/15/1822:20Deportivo Cateura-Limadores de Madeira 5:0 0 0 9 0 7
Dijous Honor 17 02/15/1823:15C.E.Gub-Alegria Experience + 4:2 0 0 12 0 8
Dijous 1a 17 02/16/1800:10La Manzana Mecanica-Skaal FC 4:5 0 0 4 0 9
Dilluns 2a 17 02/19/1821:25Racing Bob Esponja-NTN 4:1 0 0 7 0 10
Dilluns 1a 17 02/19/1822:20Expatriados FC-Rubin Kanzao 3:2 0 0 8 0 10
Dilluns 2a 17 02/19/1823:15Royal Academy-Gym Team 1:8 0 0 7 0 8
Dilluns 2a 17 02/20/1800:10Storm Troopers-Espartanos F.C. 3:0 0 0 1 0 10
Dijous 1a 17 02/22/1821:25Doblaitos-Can Gabachos 2:1 0 0 11 0 6
Dijous 1a 17 02/22/1822:20Old Glory Team-Rayo VayaKaño 2:5 0 0 15 0 8
Dijous Honor 17 02/22/1823:15C.E.Gub-Esquenoluveuque 3:1 0 0 8 0 10
Dijous 2a 17 02/23/1800:10Jogo Bonito-Yucas CF 4:3 0 0 5 0 9
Dilluns 1a 17 Fase 2 02/26/1821:25Racing Bob Esponja-Gym Team 2:4 2 0 12 0 4
Dilluns Honor 17 Fase 2 02/26/1822:20Sporting Sant Andreu-Birolo 1:7 0 0 0 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 02/27/1821:25Estrella Roja de Sant Andreu-Macabi de Levantar 4:2 0 0 4 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 02/27/1823:15Atlético Juniors-Boca Seniors 4:5 0 0 9 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 02/28/1800:10Dragomotiv B-Atlético Wiwi 2:7 0 0 6 0 9
Divendres 1a 17 Fase 2 03/02/1821:25Gravesiños-Los del Piso 6:5 0 0 10 0 6
Divendres 1a 17 Fase 2 03/02/1823:15F7 United-La Menuda Craft Beer 4:3 0 0 4 0 9
Divendres 1a 17 Fase 2 03/03/1800:10L´Équipe De La Pogba-F.C. Can Boixeras 5:3 0 0 3 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/05/1821:25Bombers de BCN-F.C.TikiTaka Juniors 2:5 0 0 9 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/05/1822:20Gub Nit-Birolo 4:5 0 0 3 0 8
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/05/1823:15Espartanos F.C.-Royal Academy 1:3 0 0 6 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/06/1800:10River Budweirense +-Uesa Legends 2:9 0 0 5 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 03/08/1821:25Skaal FC-Can Gabachos 2:3 0 0 6 0 6
Dijous 1a 17 Fase 2 03/08/1822:20Dragomotiv F.C.-Independent 8:3 0 0 3 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 03/08/1823:15Esquenoluveuque-Eintracht de Bratwurst 5:3 1 0 11 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 03/09/1821:25F7 United-Horno Belcan 1:2 0 0 9 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 03/09/1823:15New Team 89-Ying Yang 2:2 0 0 5 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 03/10/1800:10Estrella Coja-Green Stars 5:9 0 0 11 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/12/1822:20Storm Troopers-At.Besos 4:5 2 0 5 0 7
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/12/1823:15Gub Nit-Uesa Legends 2:6 0 0 2 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/13/1800:10NTN-Chingones F.C. 1:2 0 0 13 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 03/16/1821:25Los Prosikitos-Horno Belcan 3:2 0 0 8 0 8
Divendres 1a 17 Fase 2 03/17/1800:10F.C. Can Boixeras-Los del Piso 5:5 0 0 7 0 8
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/19/1821:25Sporting Sant Andreu-Uesa Legends 0:3 0 0 9 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/21/1821:25Marina F.C.-Waltrapas 3:4 0 0 11 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/21/1822:20Deportivo Cateura-Dakoki 2:3 0 0 16 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/21/1823:15Toldos Turó-Cavernicolas Cage 8:0 0 0 3 0 8
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/22/1800:10Sporting Cochoto-Tercer Tiempo 4:2 0 0 13 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 03/23/1821:25Ying Yang-Minabo de kiev 3:3 0 0 6 0 8
Divendres Honor 17 Fase 2 03/23/1823:15New Team 89-Green Stars 6:6 0 0 4 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 03/24/1800:10Los Prosikitos-Gravesiños 1:2 0 0 9 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/26/1821:25Bombers de BCN-Gub Nit 3:4 0 0 8 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/26/1822:20Old School F.C.-Espartanos F.C. 5:4 0 0 6 0 6
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/26/1823:15Gym Team-Rubin Kanzao 7:2 0 0 4 0 8
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/27/1800:10River Budweirense +-Birolo 5:2 0 0 6 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/27/1821:25Dinamo de Kien-Macabi de Levantar 2:3 0 0 5 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/27/1822:20Boca Seniors-Dragomotiv B 0:6 0 0 2 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/28/1821:25Los Sospechosos-Anesthesia 3:4 0 0 5 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/28/1823:15Fuppsala-La Unión 9:2 0 0 5 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 04/05/1821:25Alegria Experience +-Babangida CF 1:5 0 0 5 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 04/05/1822:20New Crystal Palace-Skaal FC 4:6 0 0 3 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 04/05/1823:15Sparta-Els Ícars 7:4 0 0 6 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 04/06/1800:10Jogo Bonito-Yucas CF 9:4 0 0 4 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 04/13/1821:25L´Équipe De La Pogba-La Menuda Craft Beer 14:4 0 0 2 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 04/13/1823:15Estrella Coja-Ying Yang 10:1 0 0 11 0 6
Divendres 1a 17 Fase 2 04/14/1800:10Los Prosikitos-F.C. Can Boixeras 4:4 0 0 6 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/16/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Uesa Legends 2:4 0 0 8 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/16/1822:20Royal Academy-Old School F.C. 2:5 0 0 8 0 8
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/16/1823:15Muppet-Storm Troopers 6:5 0 0 12 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/18/1821:25Cavernicolas Cage-Nowley 2:6 0 0 2 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/18/1822:20F.C.Calostrá-Laorma 2:1 0 0 8 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/18/1823:15Anesthesia-Tercer Tiempo 5:6 0 0 2 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/19/1800:10Sporting Cochoto-Marina F.C. 2:0 0 0 5 0 9
Dijous Honor 17 Fase 2 04/19/1821:25Babangida CF-Eintracht de Bratwurst 2:1 0 0 4 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 04/19/1822:20New Crystal Palace-Sparta 4:4 0 0 6 0 9
Dijous Honor 17 Fase 2 04/19/1823:15Doblaitos-C.E.Gub 5:7 0 0 12 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/23/1821:25Unión TGV-Gym Team 5:7 0 0 5 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/23/1822:20At.Besos-Espartanos F.C. 1:3 0 0 6 0 9
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/24/1800:10Rubin Kanzao-Tabletas FC 12:0 0 0 0 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/25/1821:25Anesthesia-Marina F.C. 4:5 0 0 4 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/25/1822:20Cavernicolas Cage-Deportivo Cateura 1:6 0 0 1 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 04/27/1821:25F7 United-Sant Martí 0:8 0 0 3 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 04/27/1823:15Zaperoko FC-New Team 89 5:3 0 0 2 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 04/28/1800:10L´Équipe De La Pogba-Gravesiños 3:1 0 0 10 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 05/03/1821:25Kamàlics-Mandanga Style 1:6 0 0 9 0 8
Dijous 2a 17 Fase 2 05/03/1822:20Limadores de Madeira-Els Ícars 4:1 0 0 5 0 9
Dijous Honor 17 Fase 2 05/03/1823:15Alegria Experience +-Eintracht de Bratwurst 6:2 0 0 8 0 6
Divendres 1a 17 Fase 2 05/04/1821:25L´Équipe De La Pogba-Sant Martí 6:1 1 0 16 0 6
Divendres Honor 17 Fase 2 05/05/1800:10Maldiçao F.C.-New Team 89 3:1 0 0 2 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 05/08/1822:20Macallan FC-Dinamo de Kien 4:2 0 0 9 0 7
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/08/1823:15Atlético Wiwi-Dragomotiv B 5:1 0 0 2 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/09/1800:10Niupi FC-Independent B 4:7 0 0 10 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/09/1821:25Nottingham Prisas CF-Anesthesia 4:1 0 0 8 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/09/1822:20Marina F.C.-La Unión 10:2 0 0 2 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/09/1823:15Tercer Tiempo-Laorma 3:11 0 0 8 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/10/1800:10Deportivo Cateura-Iron Nipples 5:1 0 0 8 0 8
Dijous Honor 17 Fase 2 05/10/1821:25Old Glory Team-Babangida CF 0:5 0 0 2 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 05/10/1822:20Esquenoluveuque-Doblaitos 6:3 0 0 6 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 05/10/1823:15Els Ícars-New Crystal Palace 0:4 0 0 4 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 05/11/1821:25Los Prosikitos-Sant Martí 1:3 0 0 13 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 05/12/1800:10Los del Piso-Gravesiños 3:4 0 0 8 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 05/14/1821:25Gub Nit-F.C.TikiTaka Juniors 3:2 0 0 4 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 05/14/1822:20Old School F.C.-NTN 5:4 0 0 3 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 05/14/1823:15Birolo-Sporting Sant Andreu 3:3 0 0 10 0 7
Dilluns Honor 17 Fase 2 05/15/1800:10River Budweirense +-Delicatessen FC 6:5 0 0 14 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 05/15/1821:25Tea and Busquets-Estrella Roja de Sant Andreu 2:4 0 0 13 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/15/1822:20Boca Seniors-Sanadriahnaikos FC 2:4 0 0 8 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/16/1821:25Cantalasaray-Iron Nipples 3:5 0 0 3 0 7
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/16/1822:20La Unión-Laorma 1:10 0 0 7 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/16/1823:15Cavernicolas Cage-Dakoki 1:4 0 0 1 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/17/1800:10Marina F.C.-Los Sospechosos 4:5 0 0 12 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 05/17/1821:25Can Gabachos-Skaal FC 4:2 0 0 4 0 7
Dijous Honor 17 Fase 2 05/17/1822:20Atlètic Guinarmel-Alegria Experience + 3:2 1 0 9 0 8
Dijous 2a 17 Fase 2 05/17/1823:15Sparta-Limadores de Madeira 1:3 1 0 3 0 6
Dijous 1a 17 Fase 2 05/18/1800:10Mandanga Style-Kenteles FC 3:2 1 0 6 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/23/1822:20Deportivo Cateura-F.C. Casatarradellas 3:4 0 0 10 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/23/1823:15Dakoki-Iron Nipples 7:3 0 0 4 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/24/1800:10Fuppsala-Sporting Cochoto 4:2 0 0 6 0 5
Dijous Honor 17 Fase 2 05/24/1821:25Babangida CF-C.E.Gub 3:6 0 0 7 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 05/24/1822:20Dragomotiv F.C.-Rayo VayaKaño 4:9 0 0 5 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 05/24/1823:15Esquenoluveuque-Atlètic Guinarmel 3:3 0 0 14 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 05/25/1800:10Birras F.C.-Yucas CF 1:3 0 0 2 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 05/25/1821:25Horno Belcan-Los Prosikitos 3:3 0 0 16 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 05/28/1822:20Los Rocosos-Gub Nit 6:2 0 0 4 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 05/29/1800:10River Budweirense +-Sporting Sant Andreu 3:5 0 0 10 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/30/1821:25Anesthesia-Waltrapas 4:6 0 0 13 0 7
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/30/1822:20F.C.Calostrá-La Unión 10:3 0 0 3 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/30/1823:15Los Sospechosos-Fuppsala 2:2 0 0 2 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/31/1800:10Tercer Tiempo-Marina F.C. 2:3 0 0 5 0 13
Divendres Honor 17 Fase 2 06/01/1822:20Coca Juniors FC-Green Stars 4:5 0 0 9 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 06/01/1823:15Minabo de kiev-New Team 89 2:2 0 0 8 0 6
Dilluns 1a 17 Fase 2 06/04/1821:25Ávila C.F.-Unión TGV 6:9 0 0 3 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 06/04/1822:20At.Besos-Storm Troopers 7:1 0 0 2 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 06/04/1823:15Chingones F.C.-NTN 4:5 0 0 7 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/05/1800:10Los Rocosos-River Budweirense + 6:4 0 0 8 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/05/1821:25Sankt Pauli-Tea and Busquets 7:3 0 0 4 0 8
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/05/1822:20Deportivo Cateura-Sanadriahnaikos FC 6:2 0 0 11 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/05/1823:15New San Jaime-Som Terra 2:5 0 0 7 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 06/07/1821:25Babangida CF-Alegria Experience + 5:4 1 0 13 0 6
Dijous Honor 17 Fase 2 06/07/1822:20Old Glory Team-Doblaitos 3:5 0 0 10 0 9
Dijous Honor 17 Fase 2 06/07/1823:15Eintracht de Bratwurst-C.E.Gub 1:4 1 0 6 0 7
Dijous 2a 17 Fase 2 06/08/1800:10Yucas CF-Jogo Bonito 4:2 0 0 5 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/12/1800:10Gub Nit-Bombers de BCN 4:1 0 0 11 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 06/13/1821:25Waltrapas-Nottingham Prisas CF 5:5 0 0 10 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 06/13/1822:20Cavernicolas Cage-Toldos Turó 0:11 0 0 0 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 06/14/1800:10Iron Nipples-Two Mama Ye 1:6 0 0 4 0 7
Dijous 1a 17 Fase 2 06/14/1821:25Rayo VayaKaño-Kamàlics 5:3 0 0 8 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 06/14/1822:20Independent-Atlético de Bukkake 2:3 0 0 4 0 9
Dijous Honor 17 Fase 2 06/14/1823:15Old Glory Team-Esquenoluveuque 6:4 0 0 9 0 9
Dijous 1a 17 Fase 2 06/15/1800:10Dragomotiv F.C.-Kenteles FC 5:8 0 0 6 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/18/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Delicatessen FC 6:5 2 0 12 0 7
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/18/1822:20Bombers de BCN-Sporting Sant Andreu 2:4 0 0 12 0 8
Dilluns 2a 17 Fase 2 06/18/1823:15Espartanos F.C.-NTN 2:4 0 0 3 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/19/1800:10Gub Nit-River Budweirense + 5:1 0 0 4 0 8
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/19/1821:25Macallan FC-Estrella Roja de Sant Andreu 6:6 0 0 6 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/19/1822:20New San Jaime-Dinamo de Kien 8:2 0 0 3 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/19/1823:15Sanadriahnaikos FC-Atlético Wiwi 2:3 0 0 17 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 06/20/1823:15Laorma-Los Sospechosos 3:0 0 0 10 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 06/21/1823:15C.E.Gub-Doblaitos 5:4 1 0 10 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 06/22/1800:10La Manzana Mecanica-Kenteles FC 10:3 0 0 6 0 5
Dilluns 2a 17 Fase 2 06/25/1823:15Royal Academy-Chingones F.C. 4:4 0 0 5 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/26/1800:10River Budweirense +-Bombers de BCN 4:4 1 0 8 0 5
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/26/1821:25Deportivo Cateura-Dragomotiv B 6:3 0 0 11 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/26/1822:20Atlético Juniors-Memolo 1:6 0 0 7 0 15
Dijous 1a 17 Fase 2 06/28/1821:25Kamàlics-Kenteles FC 6:1 0 0 3 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 06/28/1822:20Rayo VayaKaño-Independent 5:3 0 0 10 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 07/04/1821:25Nottingham Prisas CF-La Unión 7:2 0 0 6 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 07/04/1822:20Laorma-F.C.Calostrá 4:6 1 0 10 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 07/04/1823:15Nowley-Cavernicolas Cage 3:4 1 0 5 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 07/05/1800:10Marina F.C.-Sporting Cochoto 7:4 1 0 4 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 07/05/1821:25New Crystal Palace-Can Gabachos 6:2 0 0 6 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 07/05/1822:20Jogo Bonito-Birras F.C. 0:2 0 0 2 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 07/05/1823:15Independent-Mandanga Style 5:3 0 3 10 0 7
Dijous 1a 17 Fase 2 07/06/1800:10La Manzana Mecanica-Rayo VayaKaño 0:5 0 0 8 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 07/12/1821:25Can Gabachos-Yucas CF 4:0 0 0 6 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 07/12/1822:20New Crystal Palace-Els Ícars 2:1 0 0 4 0 9
Dijous Honor 17 Fase 2 07/12/1823:15C.E.Gub-Alegria Experience + 2:0 0 0 8 0 10
Sum 39 3 2072 0 2524



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00