Sant Andreu 17-18

Nom Sergio Palos
Data naixement 10/07/79
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Dimarts 1a 17 09/19/1721:25Tea and Busquets-Macabi de Levantar 0:2 0 0 14 0 10
Dimarts Honor 17 09/19/1722:20Adultescentes F.C.-Lirondo Athlétic 3:4 0 0 7 0 7
Divendres Honor 17 09/29/1721:25Minabo de kiev-Estrella Coja 3:8 0 0 12 0 6
Divendres 1a 17 09/29/1723:15F.C. Can Boixeras-Sant Martí 6:4 0 0 12 0 9
Divendres 1a 17 09/30/1700:10New Team 89-Real Jaleo 6:4 1 0 8 0 10
Dimecres 1a 17 10/04/1721:25Waltrapas-Marina F.C. 1:2 0 0 12 0 8
Dimecres 1a 17 10/04/1722:20Anesthesia-Vikoroff FC 5:3 0 0 7 0 9
Divendres Honor 17 10/06/1721:25Horno Belcan-Ying Yang 3:8 2 0 12 0 9
Divendres 1a 17 10/06/1723:15New Team 89-F7 United 5:5 0 0 12 0 9
Divendres Honor 17 10/07/1700:10Minabo de kiev-Green Stars 1:4 0 0 8 0 10
Dimarts 1a 17 10/10/1721:25Tea and Busquets-Sankt Pauli 4:2 3 0 9 0 9
Dimarts Honor 17 10/10/1722:20Atlético Juniors-Memolo 3:3 0 0 6 0 7
Dimarts Honor 17 10/10/1723:15Adultescentes F.C.-Niupi FC 2:4 1 0 9 0 10
Dimarts 1a 17 10/17/1721:25Sankt Pauli-Estrella Roja de Sant Andreu 4:3 2 0 11 0 4
Divendres 1a 17 10/20/1721:25Los del Piso-La Menuda Craft Beer 2:3 2 0 9 0 6
Divendres 1a 17 10/20/1723:15New Team 89-L´Équipe De La Pogba 2:2 1 0 11 0 9
Divendres 1a 17 10/21/1700:10Real Jaleo-F.C. Can Boixeras 7:6 0 0 13 2 4
Dimarts 1a 17 10/24/1721:25Macabi de Levantar-Estrella Roja de Sant Andreu 1:4 1 0 8 0 9
Dimarts Honor 17 10/24/1722:20Sanadriahnaikos FC-Independent B 3:2 1 0 16 0 6
Dimarts Honor 17 10/24/1723:15Lirondo Athlétic-Macallan FC 5:2 0 0 6 0 7
Dimarts 1a 17 10/25/1700:10Deportivo Cateura-Dragomotiv B 5:2 2 0 11 0 10
Dijous 2a 17 10/26/1721:25Sparta-Kamàlics 2:6 0 0 12 0 8
Divendres 1a 17 10/27/1721:25New Team 89-Sant Martí 7:1 0 0 6 0 10
Divendres Honor 17 10/27/1723:15Los Prosikitos-Ying Yang 4:4 0 0 11 0 8
Divendres Honor 17 10/28/1700:10Estrella Coja-Green Stars 5:5 0 0 14 0 6
Dilluns 2a 17 10/30/1721:25NTN-Unión TGV 4:8 0 0 5 0 9
Dilluns 1a 17 10/30/1722:20Rubin Kanzao-EstamosEnLaB 6:0 0 0 11 0 9
Dilluns Honor 17 10/30/1723:15Sporting Sant Andreu-La Peñita CF 4:0 1 0 7 0 10
Dilluns 1a 17 10/31/1700:10Muppet-Los Rocosos 2:10 0 0 5 0 10
Dimarts 1a 17 10/31/1721:25Macabi de Levantar-Sankt Pauli 0:1 1 0 10 0 8
Dilluns 2a 17 11/06/1721:25Unión TGV-Storm Troopers 6:3 0 0 7 0 9
Dilluns 2a 17 11/06/1722:20NTN-At.Besos 2:4 0 0 9 0 5
Dilluns 2a 17 11/06/1723:15Royal Academy-Espartanos F.C. 2:4 0 0 6 0 9
Dilluns 1a 17 11/07/1700:10Delicatessen FC-Bombers de BCN 0:4 0 0 11 0 6
Dimecres 1a 17 11/08/1721:25Nowley-Waltrapas 1:3 0 0 13 0 6
Dimecres 1a 17 11/08/1722:20Macrackbis-Anesthesia 5:6 1 0 8 0 5
Divendres Honor 17 11/10/1721:25Green Stars-Horno Belcan 6:5 0 0 8 0 10
Dilluns Honor 17 11/13/1721:25Birolo-F.C.TikiTaka Juniors 5:2 1 0 13 0 8
Dilluns Honor 17 11/13/1722:20Sporting Sant Andreu-Uesa Legends 1:8 1 0 5 0 10
Dilluns Honor 17 11/13/1723:15La Peñita CF-Los Makers 6:4 1 0 10 0 10
Dilluns 2a 17 11/14/1700:10Storm Troopers-Chingones F.C. 2:2 1 0 11 0 9
Dimarts 1a 17 11/14/1721:25Sankt Pauli-Som Terra 4:3 0 0 6 0 8
Dimarts Honor 17 11/14/1722:20Macallan FC-Independent B 3:6 1 0 10 0 6
Dimarts Honor 17 11/14/1723:15Niupi FC-Memolo 0:3 1 0 9 0 9
Dilluns 2a 17 11/20/1721:25Unión TGV-Chingones F.C. 3:2 0 0 10 0 9
Dilluns 1a 17 11/20/1722:20Delicatessen FC-Los Rocosos 4:2 0 0 9 0 4
Dilluns 1a 17 11/20/1723:15Ávila C.F.-EstamosEnLaB 8:4 0 0 6 0 10
Dilluns Honor 17 11/21/1700:10Uesa Legends-Los Makers 7:6 0 0 4 0 10
Dimarts 1a 17 11/21/1721:25Tea and Busquets-Estrella Roja de Sant Andreu 4:4 4 0 13 0 6
Dimarts Honor 17 11/21/1722:20Independent B-Adultescentes F.C. 6:2 0 0 9 0 10
Dimarts Honor 17 11/21/1723:15Lirondo Athlétic-Atlético Juniors 3:6 1 0 10 0 10
Dijous 2a 17 11/23/1721:25Limadores de Madeira-Kamàlics 6:4 1 0 6 0 9
Dijous 1a 17 11/23/1722:20Eintracht de Bratwurst-Els Ícars 5:0 0 0 7 0 8
Dimecres 2a 17 11/29/1721:25Cavernicolas Cage-The Waylers 1:2 0 0 11 0 10
Dimecres 1a 17 11/29/1722:20Marina F.C.-Macrackbis 10:2 0 0 8 0 10
Dimecres 2a 17 11/29/1723:15Dakoki-Iron Nipples 1:5 0 0 3 0 7
Dijous 1a 17 11/30/1721:25Skaal FC-Can Gabachos 4:4 0 0 10 0 8
Dijous 1a 17 11/30/1722:20Eintracht de Bratwurst-Doblaitos 2:4 0 0 11 0 5
Dijous 1a 17 11/30/1723:15Old Glory Team-Els Ícars 2:1 1 0 7 0 8
Divendres 1a 17 12/01/1721:25Sant Martí-Los del Piso 3:1 1 0 9 0 8
Divendres Honor 17 12/01/1723:15Green Stars-Minabo de kiev 5:2 0 0 6 0 10
Divendres Honor 17 12/02/1700:10Maldiçao F.C.-Los Prosikitos 2:1 1 0 8 0 5
Dilluns 2a 17 12/11/1721:25At.Besos-Storm Troopers 2:5 0 0 14 0 8
Dilluns Honor 17 12/11/1722:20Gub Nit-Sporting Sant Andreu 1:6 0 0 4 0 10
Dilluns Honor 17 12/11/1723:15Los Makers-Birolo 3:6 1 0 9 0 8
Dilluns 2a 17 12/12/1700:10Chingones F.C.-NTN 2:1 0 0 7 0 10
Dimecres 2a 17 12/20/1721:25Cantalasaray-Iron Nipples 0:2 0 0 6 0 10
Dimecres 2a 17 12/20/1722:20Paketenaikos-The Waylers 5:2 0 0 5 0 10
Dilluns 2a 17 01/08/1821:25Racing Bob Esponja-Gym Team 4:5 2 0 11 0 5
Dilluns Honor 17 01/08/1822:20A.C. Chupito Picante-La Peñita CF 3:0 1 0 7 0 9
Dilluns 1a 17 01/08/1823:15Rubin Kanzao-Ávila C.F. 1:2 1 0 9 0 10
Dilluns Honor 17 01/09/1800:10Los Makers-Sporting Sant Andreu 7:7 0 0 5 0 10
Divendres 1a 17 01/12/1821:25La Menuda Craft Beer-Sant Martí 7:3 0 0 5 0 9
Divendres 1a 17 01/12/1823:15F.C. Can Boixeras-New Team 89 6:2 0 0 5 0 10
Divendres 1a 17 01/13/1800:10Real Jaleo-F7 United 4:3 2 0 12 0 9
Dimarts 1a 17 01/16/1821:25Macabi de Levantar-Som Terra 3:3 0 0 12 0 9
Dimarts Honor 17 01/16/1822:20Adultescentes F.C.-Memolo 4:6 1 0 9 0 9
Dimarts 1a 17 01/16/1823:15Atlético Wiwi-Tea and Busquets 5:4 2 0 11 0 10
Divendres Honor 17 01/19/1821:25Minabo de kiev-Los Prosikitos 4:3 0 0 11 0 10
Divendres 1a 17 01/19/1823:15La Menuda Craft Beer-New Team 89 4:10 0 0 7 0 10
Divendres Honor 17 01/20/1800:10Zaperoko FC-Ying Yang 5:2 0 0 14 0 9
Dimarts 1a 17 01/23/1821:25Tea and Busquets-Som Terra 5:2 2 0 8 0 10
Dimarts 1a 17 01/23/1822:20Dinamo de Kien-Deportivo Cateura 1:3 0 0 7 0 9
Dimarts Honor 17 01/23/1823:15Niupi FC-Lirondo Athlétic 3:8 0 0 3 0 9
Divendres 1a 17 Fase 2 01/26/1821:25La Menuda Craft Beer-Gravesiños 3:6 0 0 5 0 9
Dilluns 2a 17 01/29/1821:25Royal Academy-At.Besos 1:4 0 0 5 0 10
Dilluns 1a 17 01/29/1822:20Expatriados FC-Ávila C.F. 3:1 0 0 8 0 10
Dilluns 2a 17 01/29/1823:15Espartanos F.C.-NTN 2:4 0 0 9 0 10
Dilluns Honor 17 01/30/1800:10Uesa Legends-Sporting Sant Andreu 4:3 0 0 10 0 6
Dimarts 1a 17 01/30/1821:25Tea and Busquets-Dinamo de Kien 5:3 0 0 10 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 01/31/1821:25Cavernicolas Cage-Cantalasaray 2:2 1 0 10 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 01/31/1822:20Dakoki-Toldos Turó 4:3 1 0 4 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 01/31/1823:15Iron Nipples-Deportivo Cateura 3:5 1 0 2 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 02/09/1821:25Horno Belcan-L´Équipe De La Pogba 5:1 1 0 14 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/09/1823:15Green Stars-Ying Yang 7:1 1 0 9 0 10
Dimarts Honor 17 02/13/1821:25Adultescentes F.C.-Independent B 3:5 1 0 7 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 02/16/1821:25Horno Belcan-F.C. Can Boixeras 5:5 0 0 7 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/16/1823:15Real Jaleo-Maldiçao F.C. 2:3 1 0 12 0 7
Divendres 1a 17 Fase 2 02/17/1800:10Gravesiños-L´Équipe De La Pogba 1:1 3 0 12 0 10
Dilluns Honor 17 02/19/1822:20Birolo-A.C. Chupito Picante 5:5 0 0 8 0 9
Dilluns Honor 17 02/19/1823:15Los Makers-Uesa Legends 3:6 1 0 3 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/23/1821:25Coca Juniors FC-Minabo de kiev 1:2 0 0 7 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 02/26/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Gub Nit 4:3 0 0 9 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 02/26/1822:20At.Besos-Royal Academy 7:0 1 0 2 0 7
Dilluns 1a 17 Fase 2 02/26/1823:15Los Makers-Expatriados FC 4:3 0 0 4 0 8
Dijous 2a 17 03/01/1821:25Birras F.C.-Deportivo Cateura 2:8 0 0 6 0 10
Dijous 2a 17 03/01/1822:20Jogo Bonito-Limadores de Madeira 3:3 1 0 6 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 03/02/1823:15Ying Yang-Zaperoko FC 5:6 0 0 5 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/06/1821:25Dragomotiv B-Independent B 4:6 0 0 5 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/06/1822:20Macabi de Levantar-Adultescentes F.C. 6:3 1 0 5 0 15
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/06/1823:15New San Jaime-Macallan FC 3:2 2 0 8 0 5
Divendres 1a 17 Fase 2 03/09/1821:25Los Prosikitos-La Menuda Craft Beer 6:2 1 0 3 0 6
Divendres 1a 17 Fase 2 03/10/1800:10L´Équipe De La Pogba-Los del Piso 2:1 1 0 9 0 9
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/12/1821:25Racing Bob Esponja-Rubin Kanzao 3:2 2 0 5 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/12/1822:20Bombers de BCN-Delicatessen FC 2:3 1 0 14 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/12/1823:15Espartanos F.C.-Muppet 4:5 1 0 8 0 6
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/13/1800:10River Budweirense +-Los Rocosos 5:4 1 0 8 0 7
Dijous 1a 17 Fase 2 03/15/1821:25Dragomotiv F.C.-Kamàlics 1:1 0 0 7 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 03/15/1822:20Jogo Bonito-New Crystal Palace 3:1 0 0 4 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/19/1822:20Expatriados FC-Rubin Kanzao 1:3 0 0 6 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/19/1823:15NTN-Royal Academy 5:4 0 0 6 0 8
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/20/1800:10River Budweirense +-Bombers de BCN 8:1 1 0 9 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/21/1821:25Macrackbis-Cantalasaray 0:0 2 0 13 0 6
Dijous 2a 17 Fase 2 03/22/1821:25Can Gabachos-Jogo Bonito 4:5 0 0 12 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 03/22/1822:20Birras F.C.-Els Ícars 1:0 0 0 5 0 8
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/26/1821:25Sporting Sant Andreu-Delicatessen FC 5:5 1 0 12 0 6
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/26/1822:20Los Rocosos-Uesa Legends 2:3 0 0 4 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/27/1821:25Tea and Busquets-Sankt Pauli 2:5 0 0 10 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/27/1822:20Som Terra-New San Jaime 2:5 1 0 6 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/27/1823:15Memolo-Niupi FC 1:0 0 0 6 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/03/1821:25Memolo-Independent B 3:5 0 0 7 0 8
Dimarts 1a 17 Fase 2 04/03/1822:20Adultescentes F.C.-New San Jaime 1:5 0 0 7 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/03/1823:15Boca Seniors-Deportivo Cateura 3:11 0 0 7 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/10/1822:20Atlético Wiwi-Sanadriahnaikos FC 7:6 0 0 12 0 6
Dimarts 1a 17 Fase 2 04/10/1823:15Macabi de Levantar-Som Terra 4:4 2 0 7 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 04/12/1821:25Can Gabachos-Birras F.C. 6:7 0 0 9 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 04/12/1822:20Atlético de Bukkake-Independent 1:4 1 0 9 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 04/13/1800:10New Crystal Palace-Yucas CF 3:3 0 0 6 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/16/1821:25Unión TGV-Expatriados FC 9:2 0 0 8 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/16/1822:20Gub Nit-Los Rocosos 4:3 0 0 6 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/16/1823:15Birolo-Delicatessen FC 6:4 0 0 4 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/23/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-River Budweirense + 1:4 0 0 10 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/23/1822:20Sporting Sant Andreu-Gub Nit 4:5 2 0 8 0 6
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/23/1823:15A.C. Chupito Picante-Expatriados FC 7:4 1 0 5 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 04/24/1821:25Som Terra-Dinamo de Kien 2:1 0 0 6 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/24/1822:20Memolo-Deportivo Cateura 5:6 1 0 6 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 04/24/1823:15Independent B-Boca Seniors 1:11 1 0 8 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/02/1821:25The Waylers-Cantalasaray 1:4 1 0 11 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/02/1822:20Iron Nipples-Cavernicolas Cage 3:0 0 0 8 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 05/08/1821:25Adultescentes F.C.-Sankt Pauli 4:11 0 0 6 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/08/1822:20Sanadriahnaikos FC-Memolo 3:4 1 0 10 0 5
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/08/1823:15Boca Seniors-Atlético Juniors 5:4 0 0 8 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/09/1821:25Cantalasaray-Cavernicolas Cage 3:3 0 0 9 0 9
Dilluns 1a 17 Fase 2 05/14/1821:25Gym Team-Racing Bob Esponja 3:0 0 0 2 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 05/14/1823:15Ávila C.F.-A.C. Chupito Picante 4:8 0 0 6 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 05/15/1821:25Som Terra-Sankt Pauli 2:6 0 0 5 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/15/1822:20Atlético Wiwi-Deportivo Cateura 3:7 3 0 15 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/15/1823:15Niupi FC-Atlético Juniors 2:5 0 0 11 0 8
Dijous 1a 17 Fase 2 05/17/1821:25Kamàlics-Dragomotiv F.C. 3:8 0 0 10 0 5
Dijous 2a 17 Fase 2 05/17/1822:20New Crystal Palace-Birras F.C. 1:4 0 0 12 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 05/22/1821:25Sankt Pauli-New San Jaime 11:5 0 0 10 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/22/1822:20Boca Seniors-Memolo 2:6 0 0 11 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 05/22/1823:15Adultescentes F.C.-Som Terra 4:4 0 0 5 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 05/24/1821:25Independent-Kamàlics 3:2 0 0 8 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 05/24/1822:20Mandanga Style-Atlético de Bukkake 7:5 0 0 2 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 05/29/1821:25Macabi de Levantar-Tea and Busquets 2:5 0 0 13 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/29/1822:20Atlético Wiwi-Memolo 4:2 0 0 13 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 05/29/1823:15Atlético Juniors-Deportivo Cateura 5:9 0 0 6 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 05/31/1822:20Sparta-Skaal FC 4:8 0 0 5 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 06/01/1821:25Gravesiños-Los Prosikitos 4:8 0 0 5 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 06/01/1822:20F7 United-L´Équipe De La Pogba 1:3 0 0 11 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/05/1821:25Macabi de Levantar-Dinamo de Kien 3:1 1 0 7 0 7
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/05/1822:20Dragomotiv B-Boca Seniors 4:2 0 0 6 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/05/1823:15Independent B-Atlético Wiwi 2:5 0 0 9 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/11/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Los Rocosos 5:4 1 0 8 0 7
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/11/1822:20Delicatessen FC-Sporting Sant Andreu 4:5 0 0 13 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 06/11/1823:15Storm Troopers-Espartanos F.C. 7:3 0 0 12 0 8
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/12/1821:25Independent B-Memolo 2:6 0 0 7 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/12/1822:20Macallan FC-Som Terra 2:9 0 0 6 0 8
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/12/1823:15Dragomotiv B-Niupi FC 7:4 0 0 8 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 06/14/1821:25Birras F.C.-Can Gabachos 3:0 3 0 12 0 9
Dijous 1a 17 Fase 2 06/14/1822:20Verdllimona-Mandanga Style 1:3 0 0 4 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 06/18/1821:25Racing Bob Esponja-Unión TGV 2:4 1 0 10 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 06/18/1822:20At.Besos-Chingones F.C. 2:1 0 0 6 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 06/18/1823:15Ávila C.F.-Los Makers 4:8 1 0 5 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/19/1821:25Tea and Busquets-Adultescentes F.C. 5:5 0 0 6 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/19/1822:20Som Terra-Macabi de Levantar 5:4 0 0 10 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/19/1823:15Deportivo Cateura-Niupi FC 9:1 0 0 7 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 06/25/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Sporting Sant Andreu 4:5 0 0 10 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 06/25/1822:20At.Besos-Espartanos F.C. 3:3 1 0 10 0 8
Dilluns 1a 17 Fase 2 06/25/1823:15Gym Team-Ávila C.F. 2:5 1 0 9 0 9
Dilluns 1a 17 Fase 2 07/02/1821:25Gym Team-Unión TGV 4:4 0 0 7 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 07/02/1822:20At.Besos-NTN 4:2 0 0 15 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 07/02/1823:15Birolo-Bombers de BCN 7:3 0 0 4 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 07/03/1822:20Atlético Wiwi-Niupi FC 5:2 0 0 6 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 07/11/1822:20Nowley-Macrackbis 6:7 0 0 7 0 10
Sum 96 0 1618 2 1732



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00