Sant Andreu 17-18

Nom Sergi Frias Rodriguez
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Dilluns 1a 17 09/18/1721:25Old School F.C.-Ávila C.F. 3:8 4 0 15 0 8
Dilluns 1a 17 09/18/1723:15EstamosEnLaB-Bombers de BCN 1:8 0 0 8 0 6
Dilluns 1a 17 09/19/1700:10Los Rocosos-Rubin Kanzao 5:2 1 0 9 0 9
Dijous Honor 17 09/21/1721:25Alegria Experience +-Babangida CF 4:3 1 0 14 0 10
Dijous 2a 17 09/21/1722:20Dragomotiv F.C.-Birras F.C. 5:2 0 0 8 0 10
Dijous Honor 17 09/21/1723:15Los Jugónez +-Atlético de Bukkake 4:2 0 0 5 0 10
Dijous Honor 17 09/22/1700:10Kenteles FC-Esquenoluveuque 4:7 0 0 7 0 9
Divendres 1a 17 09/22/1721:25La Menuda Craft Beer-Real Jaleo 5:8 0 0 3 0 8
Divendres Honor 17 09/22/1722:20Ying Yang-Estrella Coja 2:3 0 0 7 0 10
Divendres Honor 17 09/22/1723:15Green Stars-Maldiçao F.C. 5:6 4 0 15 0 10
Dimecres Honor 17 09/27/1721:25Laorma-Nottingham Prisas CF 2:3 3 0 9 0 10
Dimecres Honor 17 09/27/1722:20F.C.Calostrá-Fuppsala 6:5 0 0 3 0 10
Dimecres Honor 17 09/27/1723:15Tercer Tiempo-Toldos Turó 3:0 0 0 13 0 6
Dijous Honor 17 09/28/1721:25C.E.Gub-Babangida CF 6:2 2 0 19 0 10
Dijous Honor 17 09/28/1722:20Los Jugónez +-Independent 3:3 0 0 12 0 10
Dijous 2a 17 09/28/1723:15Sparta-Birras F.C. 2:4 0 0 7 0 10
Dijous 1a 17 09/29/1700:10La Manzana Mecanica-Can Gabachos 2:1 1 0 12 0 8
Dilluns 2a 17 10/02/1721:25At.Besos-Unión TGV 2:4 0 0 14 0 10
Dilluns Honor 17 10/02/1722:20Gub Nit-La Peñita CF 1:0 0 1 7 0 10
Dilluns Honor 17 10/02/1723:15Uesa Legends-A.C. Chupito Picante 3:2 3 0 12 0 4
Dilluns 2a 17 10/03/1700:10Espartanos F.C.-Chingones F.C. 1:5 2 0 6 0 9
Dijous 1a 17 10/06/1700:10La Manzana Mecanica-Eintracht de Bratwurst 1:2 2 0 12 0 7
Dilluns 1a 17 10/10/1700:10Rubin Kanzao-Muppet 4:1 0 0 8 0 10
Dilluns Honor 17 10/16/1721:25F.C.TikiTaka Juniors-A.C. Chupito Picante 2:1 1 0 12 0 8
Dilluns 1a 17 10/16/1722:20Bombers de BCN-Rubin Kanzao 4:2 1 0 9 0 10
Dilluns 1a 17 10/16/1723:15Expatriados FC-Muppet 5:1 2 0 8 0 10
Dilluns 2a 17 10/17/1700:10Chingones F.C.-Gym Team 2:6 0 0 11 0 7
Dilluns 2a 17 10/23/1721:25Espartanos F.C.-Racing Bob Esponja 2:4 1 0 11 0 8
Dilluns 1a 17 10/23/1722:20Old School F.C.-Delicatessen FC 3:4 2 0 17 0 5
Dilluns 2a 17 10/23/1723:15NTN-Gym Team 2:10 0 0 9 0 9
Dilluns Honor 17 10/24/1700:10La Peñita CF-A.C. Chupito Picante 0:4 1 0 11 0 10
Dijous Honor 17 10/26/1721:25Independent-Babangida CF 4:2 0 0 10 0 10
Dijous Honor 17 10/26/1722:20Los Jugónez +-Atlètic Guinarmel 1:3 2 0 9 0 9
Dijous Honor 17 10/26/1723:15Atlético de Bukkake-C.E.Gub 3:8 0 0 7 0 10
Dijous 1a 17 10/27/1700:10La Manzana Mecanica-Old Glory Team 1:7 0 0 5 0 8
Divendres 1a 17 10/27/1721:25F7 United-La Menuda Craft Beer 2:3 2 0 10 0 10
Divendres Honor 17 10/28/1700:10Maldiçao F.C.-Minabo de kiev 1:1 0 0 15 0 15
Dilluns Honor 17 10/31/1700:10Birolo-Uesa Legends 4:2 3 0 18 0 4
Dijous Honor 17 11/03/1700:15Atlètic Guinarmel-Kenteles FC 6:2 0 0 4 0 10
Dilluns 1a 17 11/07/1700:10Ávila C.F.-Rubin Kanzao 4:5 1 0 11 0 10
Divendres Honor 17 11/11/1700:10Ying Yang-Zaperoko FC 2:5 1 0 17 0 10
Dilluns 1a 17 11/13/1722:20Old School F.C.-Rubin Kanzao 6:2 1 0 9 0 6
Dilluns 1a 17 11/13/1723:15Ávila C.F.-Expatriados FC 7:4 0 0 12 0 10
Dilluns 1a 17 11/14/1700:10Los Rocosos-EstamosEnLaB 14:1 0 0 3 0 10
Dijous 1a 17 11/16/1721:25Can Gabachos-Els Ícars 1:2 0 0 11 0 7
Dijous 2a 17 11/16/1722:20Dragomotiv F.C.-Sparta 6:3 1 0 7 0 6
Dijous Honor 17 11/16/1723:15Esquenoluveuque-C.E.Gub 3:7 0 0 16 0 10
Dijous Honor 17 11/17/1700:10Kenteles FC-Los Jugónez + 3:5 0 0 4 0 9
Dijous 2a 17 11/23/1721:25Deportivo Cateura-Sparta 5:3 1 0 12 0 10
Dijous Honor 17 11/23/1722:20Atlètic Guinarmel-Atlético de Bukkake 5:5 0 0 17 0 8
Dijous Honor 17 11/23/1723:15Esquenoluveuque-Los Jugónez + 4:5 1 0 11 0 10
Dijous 1a 17 11/24/1700:10Verdllimona-La Manzana Mecanica 1:4 0 0 12 0 10
Divendres Honor 17 11/24/1721:25Maldiçao F.C.-Horno Belcan 5:2 0 0 11 0 10
Divendres 1a 17 11/24/1723:15Real Jaleo-New Team 89 1:2 6 0 11 0 6
Divendres Honor 17 11/25/1700:10Zaperoko FC-Los Prosikitos 5:1 0 0 12 0 10
Dilluns Honor 17 11/28/1700:10A.C. Chupito Picante-Sporting Sant Andreu 4:5 0 0 11 0 6
Dijous Honor 17 12/01/1700:10Esquenoluveuque-Independent 4:2 0 0 8 0 15
Dilluns 1a 17 12/05/1700:10Delicatessen FC-Rubin Kanzao 2:2 4 0 13 0 8
Dimarts 1a 17 12/12/1721:25Estrella Roja de Sant Andreu-Sankt Pauli 3:5 2 0 2 0 10
Dimarts 1a 17 12/12/1722:20Macabi de Levantar-Dragomotiv B 0:3 0 0 2 0 7
Dimarts 1a 17 12/12/1723:15Atlético Wiwi-Dinamo de Kien 3:2 0 0 7 0 10
Dimarts Honor 17 12/13/1700:10Atlético Juniors-Niupi FC 4:0 1 0 8 0 6
Dijous 1a 17 12/14/1721:25Can Gabachos-Verdllimona 5:1 0 0 3 0 10
Dijous 2a 17 12/14/1722:20Sparta-Limadores de Madeira 2:7 1 0 8 0 8
Dijous 1a 17 12/14/1723:15Els Ícars-Rayo VayaKaño 7:3 1 0 12 0 8
Dijous 1a 17 12/15/1700:10Doblaitos-Old Glory Team 4:1 2 0 11 0 6
Dilluns 2a 17 12/18/1721:25Storm Troopers-Racing Bob Esponja 0:5 0 0 7 0 10
Dilluns 2a 17 12/18/1722:20At.Besos-Espartanos F.C. 1:2 1 0 16 0 6
Dilluns 2a 17 12/18/1723:15Royal Academy-NTN 3:6 0 0 5 0 10
Divendres 1a 17 12/22/1722:20La Menuda Craft Beer-F7 United 5:3 0 0 11 0 7
Divendres Honor 17 12/23/1700:10Ying Yang-Los Prosikitos 4:3 1 0 13 0 10
Dilluns 2a 17 01/08/1821:25Storm Troopers-Unión TGV 2:2 0 0 5 0 10
Dilluns 2a 17 01/08/1822:20At.Besos-NTN 4:1 0 0 14 0 9
Dilluns Honor 17 01/08/1823:15Birolo-Gub Nit 3:3 2 0 8 0 7
Dilluns 2a 17 01/09/1800:10Espartanos F.C.-Royal Academy 1:0 1 0 7 0 8
Dijous 2a 17 01/11/1821:25Deportivo Cateura-Kamàlics 5:3 1 0 12 0 7
Dijous 1a 17 01/11/1822:20Skaal FC-Els Ícars 6:2 0 0 10 0 10
Dijous Honor 17 01/11/1823:15Esquenoluveuque-Atlético de Bukkake 4:2 1 0 8 0 10
Dijous Honor 17 01/11/1823:15Atlètic Guinarmel-C.E.Gub 0:6 0 0 6 0 10
Dijous Honor 17 01/12/1800:10Independent-Alegria Experience + 4:4 0 0 6 0 10
Dilluns 2a 17 01/15/1821:25Racing Bob Esponja-Chingones F.C. 6:6 2 0 8 0 10
Dilluns 2a 17 01/15/1822:20At.Besos-Gym Team 1:3 1 0 16 0 10
Dilluns 1a 17 01/15/1823:15Delicatessen FC-Ávila C.F. 6:1 4 0 11 0 8
Dilluns 2a 17 01/16/1800:10Storm Troopers-Royal Academy 3:1 0 0 3 0 9
Dijous 1a 17 01/18/1821:25Can Gabachos-Rayo VayaKaño 0:6 0 0 4 0 9
Dijous Honor 17 01/18/1822:20Atlètic Guinarmel-Los Jugónez + 1:3 0 0 7 0 10
Dijous Honor 17 01/18/1823:15C.E.Gub-Atlético de Bukkake 7:2 0 0 2 0 8
Dijous 2a 17 01/19/1800:10Deportivo Cateura-Jogo Bonito 7:4 1 0 5 0 9
Dijous 1a 17 01/26/1800:10La Manzana Mecanica-Els Ícars 0:2 0 0 6 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 01/27/1800:10Los Prosikitos-L´Équipe De La Pogba 1:9 0 0 9 0 10
Dijous 1a 17 02/02/1800:10La Manzana Mecanica-Doblaitos 1:2 0 0 11 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/07/1821:25Marina F.C.-Nottingham Prisas CF 2:5 6 0 11 0 7
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/07/1822:20The Waylers-Toldos Turó 0:10 1 0 8 0 8
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/07/1823:15La Unión-Tercer Tiempo 3:4 2 0 10 0 9
Divendres 1a 17 Fase 2 02/09/1821:25La Menuda Craft Beer-F.C. Can Boixeras 6:13 0 0 5 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/09/1823:15Minabo de kiev-Estrella Coja 2:3 0 0 10 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/10/1800:10Coca Juniors FC-Maldiçao F.C. 3:4 2 0 12 0 6
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/14/1821:25F.C.Calostrá-Waltrapas 5:3 0 0 9 0 10
Dijous 1a 17 02/15/1821:25Els Ícars-Can Gabachos 1:4 0 0 11 0 10
Dijous Honor 17 02/15/1822:20Los Jugónez +-Esquenoluveuque 2:4 0 0 5 0 10
Dijous 2a 17 02/15/1823:15Jogo Bonito-Birras F.C. 2:2 0 0 13 0 9
Dijous Honor 17 02/16/1800:10Independent-Kenteles FC 4:2 0 0 10 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 02/16/1821:25Sant Martí-F7 United 2:4 0 0 11 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/16/1823:15Minabo de kiev-Green Stars 5:2 0 0 8 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 02/17/1800:10Coca Juniors FC-Ying Yang 2:1 0 0 9 0 10
Dijous Honor 17 02/23/1800:10Los Jugónez +-Kenteles FC 5:0 0 0 5 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 02/24/1800:10Gravesiños-F.C. Can Boixeras 1:3 1 0 8 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 03/03/1800:10Estrella Coja-Maldiçao F.C. 2:3 2 0 10 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/07/1821:25La Unión-Waltrapas 2:3 2 0 10 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/07/1822:20Fuppsala-Laorma 0:5 0 0 16 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/07/1823:15Marina F.C.-F.C.Calostrá 5:5 2 0 8 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/08/1800:10Two Mama Ye-Cavernicolas Cage 5:2 0 0 11 0 6
Dijous Honor 17 Fase 2 03/08/1821:25Babangida CF-Los Jugónez + 2:5 4 0 4 0 8
Dijous Honor 17 Fase 2 03/08/1822:20Alegria Experience +-Atlètic Guinarmel 3:1 0 0 8 0 9
Dijous Honor 17 Fase 2 03/08/1823:15Old Glory Team-C.E.Gub 1:4 1 0 9 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 03/09/1800:10La Manzana Mecanica-Mandanga Style 2:8 3 0 8 0 8
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/13/1821:25Dinamo de Kien-Tea and Busquets 4:5 0 0 9 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/13/1822:20Memolo-Boca Seniors 1:2 1 0 9 0 9
Dimarts 1a 17 Fase 2 03/13/1823:15Macallan FC-Macabi de Levantar 0:0 0 0 7 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 03/14/1800:10Deportivo Cateura-Independent B 6:2 0 0 6 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 03/16/1821:25Sant Martí-La Menuda Craft Beer 2:3 0 0 11 0 4
Divendres Honor 17 Fase 2 03/16/1823:15Maldiçao F.C.-Zaperoko FC 2:1 1 0 11 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 03/17/1800:10Green Stars-Coca Juniors FC 3:8 3 0 13 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 03/22/1823:15Skaal FC-Sparta 4:1 0 0 0 0 9
Dijous 1a 17 Fase 2 03/23/1800:10La Manzana Mecanica-Verdllimona 3:5 0 0 4 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 03/24/1800:10Zaperoko FC-Real Jaleo 4:5 0 0 12 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/27/1800:10Royal Academy-Muppet 2:4 1 0 9 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/29/1800:10Two Mama Ye-Nowley 4:3 0 0 10 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 04/05/1821:25Limadores de Madeira-Can Gabachos 3:3 0 0 10 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 04/05/1822:20Dragomotiv F.C.-Mandanga Style 3:7 2 0 8 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 04/05/1823:15C.E.Gub-Eintracht de Bratwurst 5:1 1 0 9 0 7
Dijous 1a 17 Fase 2 04/06/1800:10Independent-Kenteles FC 2:0 0 0 10 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/09/1821:25Sporting Sant Andreu-F.C.TikiTaka Juniors 2:4 2 0 10 0 7
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/09/1823:15Chingones F.C.-Espartanos F.C. 1:4 1 0 15 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/10/1800:10Los Rocosos-Bombers de BCN 4:3 0 0 6 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 04/12/1821:25Kamàlics-Rayo VayaKaño 1:7 0 0 5 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 04/12/1822:20Eintracht de Bratwurst-Doblaitos 3:4 0 0 7 0 6
Dijous 1a 17 Fase 2 04/12/1823:15Mandanga Style-Verdllimona 5:1 0 0 12 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/17/1800:10Ávila C.F.-Tabletas FC 5:3 0 0 11 0 9
Dijous 1a 17 Fase 2 04/20/1800:10Kenteles FC-La Manzana Mecanica 1:15 0 0 7 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 04/21/1800:10Los Prosikitos-Los del Piso 4:1 0 0 0 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/24/1800:10Birolo-Bombers de BCN 8:1 0 0 5 0 10
Sum 114 1 1307 0 1273



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00