Sant Andreu 17-18

Nom Felix Ariza
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Dimarts 1a 17 09/19/1721:25Som Terra-Sankt Pauli 4:7 0 0 7 0 9
Dimarts Honor 17 09/19/1723:15Memolo-Coca Juniors FC 3:1 0 0 9 0 9
Dimarts 1a 17 09/19/1723:15Dragomotiv B-Estrella Roja de Sant Andreu 5:4 1 0 11 0 7
Dimarts Honor 17 09/20/1700:10Atlético Juniors-Independent B 3:4 0 0 16 0 9
Dimarts 1a 17 10/31/1721:25Tea and Busquets-Dinamo de Kien 5:1 0 0 5 0 10
Dimarts Honor 17 10/31/1722:20Sanadriahnaikos FC-Atlético Juniors 4:2 0 0 12 0 10
Dimarts Honor 17 10/31/1723:15Lirondo Athlétic-Niupi FC 2:4 0 0 12 0 9
Dimarts Honor 17 11/01/1700:10Independent B-Coca Juniors FC 3:5 0 0 13 0 10
Dijous Honor 17 11/02/1721:25Esquenoluveuque-Babangida CF 2:1 0 0 14 0 10
Dijous 1a 17 11/09/1721:25Can Gabachos-Old Glory Team 2:4 0 0 5 0 10
Dijous 2a 17 11/09/1722:20New Crystal Palace-Sparta 1:3 2 0 5 0 9
Dijous 2a 17 11/09/1723:15Dragomotiv F.C.-Deportivo Cateura 5:4 0 0 18 0 9
Dijous 1a 17 11/10/1700:10Doblaitos-La Manzana Mecanica 4:5 1 0 13 0 8
Dimarts 1a 17 11/14/1721:25Estrella Roja de Sant Andreu-Dragomotiv B 3:4 0 0 8 0 9
Dimarts Honor 17 11/14/1722:20Sanadriahnaikos FC-Coca Juniors FC 6:9 0 0 11 0 10
Dimarts Honor 17 11/14/1723:15Adultescentes F.C.-Atlético Juniors 2:1 0 0 10 0 8
Dimarts 1a 17 11/15/1700:10Deportivo Cateura-Atlético Wiwi 5:5 4 0 20 0 9
Dimecres 2a 17 11/22/1721:25Dakoki-Cantalasaray 7:2 0 0 2 0 10
Dimecres Honor 17 11/22/1722:20Fuppsala-F.C.Calostrá 4:4 0 0 9 0 10
Dilluns 2a 17 12/11/1721:25Unión TGV-Racing Bob Esponja 5:3 0 0 5 0 10
Dilluns 1a 17 12/11/1722:20Muppet-Rubin Kanzao 1:10 0 0 6 0 10
Dilluns 1a 17 12/11/1723:15Ávila C.F.-Bombers de BCN 3:1 1 0 8 0 9
Dimarts Honor 17 12/12/1721:25Sanadriahnaikos FC-Lirondo Athlétic 2:3 0 0 5 0 9
Dimarts Honor 17 12/12/1722:20Independent B-Memolo 2:3 0 0 7 0 9
Dimarts Honor 17 12/12/1723:15Adultescentes F.C.-Coca Juniors FC 3:8 0 0 12 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 01/24/1821:25Cavernicolas Cage-Iron Nipples 1:6 0 0 3 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/24/1822:20Laorma-Marina F.C. 2:7 1 0 15 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/24/1823:15Anesthesia-La Unión 2:1 2 0 9 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/25/1800:10Sporting Cochoto-Waltrapas 1:5 2 0 13 0 8
Dimarts 1a 17 01/30/1821:25Estrella Roja de Sant Andreu-Som Terra 6:4 0 0 5 0 10
Dimarts Honor 17 01/30/1822:20Atlético Juniors-Coca Juniors FC 3:1 0 0 5 0 8
Dimarts Honor 17 01/30/1823:15Memolo-Lirondo Athlétic 2:5 0 0 5 0 8
Dimarts 1a 17 01/31/1800:10Deportivo Cateura-Dragomotiv B 4:4 1 0 16 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/21/1821:25Waltrapas-Anesthesia 4:4 2 0 13 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/21/1822:20Marina F.C.-Tercer Tiempo 4:1 0 0 4 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/21/1823:15Nowley-Dakoki 1:4 0 0 6 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/22/1800:10Two Mama Ye-Toldos Turó 1:4 0 0 0 0 10
Dijous 1a 17 03/01/1821:25Can Gabachos-Skaal FC 4:3 0 0 5 0 10
Dijous 1a 17 03/01/1822:20Doblaitos-Eintracht de Bratwurst 3:3 0 0 15 0 6
Dijous Honor 17 03/01/1823:15Los Jugónez +-C.E.Gub 3:0 0 0 5 0 9
Dijous Honor 17 03/02/1800:10Kenteles FC-Babangida CF 2:5 0 0 2 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/19/1821:25Los Makers-Unión TGV 3:6 0 0 3 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/19/1822:20Chingones F.C.-EstamosEnLaB 4:1 0 0 0 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/19/1823:15Espartanos F.C.-Storm Troopers 7:0 0 0 8 0 9
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/20/1800:10Tabletas FC-Racing Bob Esponja 1:15 0 0 0 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/28/1821:25Nottingham Prisas CF-Waltrapas 2:8 0 0 0 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 04/06/1821:25Horno Belcan-Sant Martí 3:1 2 0 5 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/09/1821:25NTN-Muppet 2:6 0 0 7 0 5
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/09/1822:20Los Makers-A.C. Chupito Picante 7:7 0 0 4 0 9
Divendres 1a 17 Fase 2 04/13/1821:25Gravesiños-Horno Belcan 4:3 1 0 13 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 04/13/1823:15Real Jaleo-Coca Juniors FC 6:4 0 0 9 0 5
Divendres 1a 17 Fase 2 04/14/1800:10F7 United-Los del Piso 6:4 0 0 9 0 10
Dijous 1a 17 Fase 2 04/19/1821:25Independent-Verdllimona 4:2 0 0 6 0 9
Dijous 1a 17 Fase 2 04/19/1822:20Atlético de Bukkake-Dragomotiv F.C. 2:5 0 0 4 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 04/19/1823:15Old Glory Team-Atlètic Guinarmel 2:4 0 0 6 0 7
Dijous Honor 17 Fase 2 04/20/1800:10Alegria Experience +-Esquenoluveuque 7:2 0 0 13 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 04/20/1821:25Gravesiños-Sant Martí 3:2 1 0 12 0 7
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/25/1821:25Cantalasaray-Toldos Turó 1:5 0 0 2 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/25/1822:20F.C.Calostrá-Fuppsala 1:4 0 0 8 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/25/1823:15Iron Nipples-F.C. Casatarradellas 1:3 0 0 10 0 6
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/26/1800:10Dakoki-Two Mama Ye 5:4 0 0 5 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 04/26/1821:25Babangida CF-Esquenoluveuque 2:7 0 0 7 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 04/26/1822:20Sparta-Birras F.C. 2:4 0 0 5 0 6
Divendres 1a 17 Fase 2 04/27/1821:25La Menuda Craft Beer-Los del Piso 2:0 2 0 6 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 05/03/1821:25Can Gabachos-New Crystal Palace 3:3 1 0 4 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 05/03/1822:20Esquenoluveuque-Los Jugónez + 6:3 0 0 6 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 05/04/1821:25Minabo de kiev-Coca Juniors FC 3:2 0 0 8 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 05/04/1823:15Estrella Coja-Zaperoko FC 1:7 0 0 13 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 05/05/1800:10F.C. Can Boixeras-Gravesiños 4:2 0 0 5 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 05/23/1821:25Laorma-Waltrapas 3:1 1 0 10 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 05/23/1822:20Cavernicolas Cage-The Waylers 0:3 0 0 3 0 10
Divendres 1a 17 Fase 2 05/25/1821:25F.C. Can Boixeras-Sant Martí 3:1 0 0 5 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 05/31/1821:25Jogo Bonito-Can Gabachos 2:6 0 0 0 0 8
Dijous 1a 17 Fase 2 05/31/1822:20Mandanga Style-Dragomotiv F.C. 4:5 0 0 9 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 05/31/1823:15Els Ícars-Birras F.C. 3:3 0 0 11 0 9
Dijous 2a 17 Fase 2 06/01/1800:10Yucas CF-Limadores de Madeira 4:1 0 0 1 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/05/1821:25Estrella Roja de Sant Andreu-Adultescentes F.C. 4:0 0 0 6 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 06/05/1822:20Niupi FC-Memolo 0:4 0 0 0 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 06/06/1822:20Dakoki-F.C. Casatarradellas 1:2 0 0 0 0 10
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/12/1821:25Estrella Roja de Sant Andreu-Dinamo de Kien 3:2 1 0 8 0 7
Dimarts 1a 17 Fase 2 06/12/1822:20New San Jaime-Adultescentes F.C. 7:2 0 0 8 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 06/28/1821:25New Crystal Palace-Limadores de Madeira 4:0 1 0 0 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 06/28/1822:20Skaal FC-Jogo Bonito 9:3 0 0 1 0 10
Dimarts Honor 17 Fase 2 07/03/1821:25Deportivo Cateura-Memolo 6:2 0 0 10 0 9
Dimarts Honor 17 Fase 2 07/03/1822:20Boca Seniors-Independent B 4:7 0 0 15 0 10
Sum 27 0 629 0 779



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00