Sant Andreu 18-19

Nom Ivan Diaz
Data naixement 05/05/94
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Dilluns 1a 18 09/17/1821:25Deportivo Cateura-Racing Bob Esponja 1:4 0 0 6 0 10
Dilluns Honor 18 09/17/1822:20Libérame Team-Gub Nit 0:2 0 0 17 0 10
Dilluns 1a 18 09/17/1823:15Ávila C.F.-Bombers de BCN 6:2 0 0 10 0 10
Dilluns 2a 18 09/18/1800:10Nacional De Medellín-Barmans 5:2 1 0 10 0 9
Dimecres Honor 18 09/19/1822:20Laorma-F.C.Calostrá 7:3 0 0 10 0 9
Dimecres 1a 18 09/19/1823:15Iron Nipples-Som Terra 3:4 0 0 16 0 10
Dimecres Honor 18 09/20/1800:10Sporting Cochoto-Mapales 5:3 0 0 13 0 7
Dimecres 1a 18 09/26/1821:25Limadores de Madeira-Sankt Pauli 2:6 1 0 10 0 8
Dimecres 1a 18 09/26/1822:20Som Terra-Chingones F.C. 3:6 1 0 12 0 10
Dimecres 1a 18 09/26/1823:15Iron Nipples-Nowley 3:3 1 0 11 0 9
Dijous 1a 18 09/27/1823:15Eintracht de Bratwurst-RK-FC 5:2 0 0 15 0 6
Dijous 2a 18 09/28/1800:10The Lions-F7 United 10:3 0 0 4 0 10
Dilluns 1a 18 10/01/1821:25Racing Bob Esponja-Ávila C.F. 9:1 0 0 12 0 10
Dilluns 2a 18 10/01/1822:20Old School F.C.-La Canela Atlètic Club 3:4 0 0 12 0 10
Dilluns Honor 18 10/01/1823:15FC Rubin Kanzao-Hijos De Putin 2:7 0 0 8 0 9
Dimecres Honor 18 10/03/1821:25Fuppsala-Toldos Turó 1:3 1 0 10 0 6
Dimecres Honor 18 10/03/1822:20Mapales-Dakoki 7:2 0 0 6 0 9
Dijous 1a 18 10/04/1823:15Eintracht de Bratwurst-Kädizlautern FC 0:7 0 0 8 0 9
Dijous 1a 18 10/05/1800:10Rayo VayaKaño-La Manzana Mecanica 7:3 0 0 13 0 10
Dimarts 18 10/10/1800:10Two Mama Ye-Tu Vieja 3:3 0 0 14 0 9
Dimecres 1a 18 10/10/1821:25Nowley-Sankt Pauli 4:6 0 0 9 0 8
Dimecres 1a 18 10/10/1822:20Chingones F.C.-The Best 0:2 0 0 15 0 10
Dimecres Honor 18 10/10/1823:15Laorma-Toldos Turó 5:1 0 0 8 0 9
Dimecres 1a 18 10/17/1821:25Limadores de Madeira-The Best 5:4 0 0 9 0 10
Dimecres Honor 18 10/17/1822:20F.C.Calostrá-Toldos Turó 1:4 0 0 8 0 10
Dimecres 1a 18 10/17/1823:15Chingones F.C.-Iron Nipples 6:2 1 0 13 0 10
Dimecres Honor 18 10/18/1800:10Fuppsala-Sporting Cochoto 2:2 1 0 15 0 7
Dilluns 1a 18 10/22/1821:25At.Besos-Bombers de BCN 2:3 0 0 16 0 10
Dilluns 2a 18 10/22/1822:20Frenenbache-Nacional De Medellín 6:10 0 0 5 0 10
Dilluns Honor 18 10/22/1823:15Libérame Team-Birolo 0:2 0 0 14 0 9
Dilluns 2a 18 10/23/1800:10Barmans-La Canela Atlètic Club 1:3 0 0 14 0 9
Dimecres 1a 18 10/24/1821:25Som Terra-Sankt Pauli 2:2 0 0 12 0 9
Dimecres 1a 18 10/24/1822:20The Best-Iron Nipples 5:6 0 0 19 0 8
Dimarts 18 10/31/1821:25Macabi de Levantar-Estrella Roja de Sant Andreu 0:6 0 0 14 0 10
Dimecres 1a 18 11/07/1821:25The Best-Nowley 4:2 0 0 12 0 6
Dimecres Honor 18 11/07/1822:20F.C.Calostrá-Dakoki 6:1 0 0 9 0 9
Dilluns 1a 18 11/12/1821:25Racing Bob Esponja-Lirondo Athlétic 0:3 0 0 13 0 10
Dilluns 1a 18 11/12/1823:15Deportivo Cateura-Ávila C.F. 8:1 0 0 10 0 10
Dilluns Honor 18 11/13/1800:10Birolo-Gub Nit 4:5 0 0 11 0 6
Dimecres 1a 18 11/14/1821:25Sankt Pauli-The Best 8:2 0 0 9 0 5
Dimecres 1a 18 11/14/1822:20Nowley-Som Terra 7:0 2 0 11 0 10
Dilluns 1a 18 11/19/1821:25Boca Seniors-Racing Bob Esponja 8:1 0 0 7 0 10
Dilluns 2a 18 11/19/1822:20La Canela Atlètic Club-Nacional De Medellín 2:5 1 0 10 0 10
Dilluns 1a 18 11/19/1823:15Baker & Makenzie-Bombers de BCN 4:4 1 0 13 0 6
Dilluns 1a 18 11/20/1800:10Independent B-Lirondo Athlétic 4:3 0 0 12 0 6
Dimecres Honor 18 11/21/1821:25Mapales-Toldos Turó 3:1 0 0 8 0 6
Dimecres 1a 18 11/21/1822:20Limadores de Madeira-Nowley 2:9 0 0 12 0 10
Dilluns 1a 18 11/26/1821:25Racing Bob Esponja-At.Besos 3:5 0 0 13 0 10
Dilluns 2a 18 11/26/1822:20Los Makers-Old School F.C. 3:7 0 0 8 0 10
Dilluns 2a 18 11/26/1823:15Frenenbache-Espartanos F.C. 3:3 0 0 11 0 6
Dilluns 1a 18 11/27/1800:10Boca Seniors-Bombers de BCN 2:3 1 0 14 0 8
Dimecres 1a 18 11/28/1821:25Sankt Pauli-Limadores de Madeira 7:0 0 0 11 0 10
Dimecres 1a 18 11/28/1822:20Chingones F.C.-Som Terra 1:1 0 0 7 0 10
Dilluns Honor 18 12/03/1821:25FC Rubin Kanzao-F.C.TikiTaka Juniors 4:2 0 0 6 0 10
Dilluns 1a 18 12/03/1822:20At.Besos-Lirondo Athlétic 1:4 0 0 14 0 8
Dilluns 1a 18 12/03/1823:15Bombers de BCN-Ávila C.F. 3:2 0 0 13 0 10
Dilluns 1a 18 12/04/1800:10Baker & Makenzie-Boca Seniors 5:3 0 0 6 0 7
Dimecres 1a 18 12/12/1821:25Iron Nipples-Sankt Pauli 3:5 2 0 14 0 10
Dimecres Honor 18 12/12/1822:20Dakoki-Mapales 3:5 1 0 12 0 10
Dijous 1a 18 12/13/1823:15RK-FC-Birras F.C. 0:2 0 0 13 0 4
Dijous 2a 18 12/14/1800:10The Lions-Locos Por El Gol 7:3 0 0 0 0 9
Dilluns Honor 18 12/17/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Hijos De Putin 4:0 1 0 8 0 6
Dilluns 2a 18 12/17/1822:20Nacional De Medellín-Independent B 2:6 0 0 13 0 10
Dilluns 1a 18 12/17/1823:15Deportivo Cateura-Bombers de BCN 3:4 0 0 15 0 10
Dilluns 1a 18 12/18/1800:10Lirondo Athlétic-Ávila C.F. 5:2 0 0 9 0 9
Dimecres 1a 18 12/19/1821:25Som Terra-Limadores de Madeira 2:9 0 0 4 0 9
Dimecres 1a 18 12/19/1822:20The Best-Chingones F.C. 1:7 0 0 4 0 10
Dimecres 1a 18 01/16/1921:25Sankt Pauli-Som Terra 10:0 0 0 3 0 10
Dimecres 1a 18 01/16/1922:20Nowley-Chingones F.C. 6:4 0 0 11 0 10
Dijous Honor 18 01/17/1923:15C.E.Gub-Atlético de Bukkake 5:2 0 0 1 0 10
Dijous 1a 18 01/18/1900:10RK-FC-Los Jugónez + 3:3 1 0 10 0 8
Sum 17 0 745 0 627



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00