Sant Andreu 17-18

Nom Ivan Diaz
Data naixement 05/05/94
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Dilluns 2a 17 09/18/1721:25At.Besos-Racing Bob Esponja 2:1 0 0 8 0 9
Dilluns 2a 17 09/18/1722:20Royal Academy-Chingones F.C. 1:6 1 0 18 0 9
Dilluns 2a 17 09/18/1723:15Espartanos F.C.-Unión TGV 0:4 0 0 5 0 9
Dilluns 2a 17 09/19/1700:10NTN-Storm Troopers 1:3 0 0 13 0 9
Dimarts Honor 17 09/19/1722:20Sanadriahnaikos FC-Macallan FC 8:0 0 0 10 0 9
Dimecres 1a 17 09/20/1721:25Macrackbis-Waltrapas 0:2 0 0 11 0 9
Dimecres 1a 17 09/20/1722:20Los Sospechosos-Vikoroff FC 5:1 0 0 12 0 8
Dimecres 2a 17 09/27/1721:25Cantalasaray-Dakoki 2:4 0 0 13 0 9
Dimecres 2a 17 09/27/1722:20Paketenaikos-Iron Nipples 4:4 0 0 13 0 8
Dimecres 1a 17 09/27/1723:15Macrackbis-Marina F.C. 1:6 1 0 8 0 13
Dilluns Honor 17 10/02/1721:25Los Makers-F.C.TikiTaka Juniors 5:3 1 0 14 0 10
Dilluns 1a 17 10/02/1722:20Bombers de BCN-Los Rocosos 3:4 0 0 8 0 10
Dilluns 1a 17 10/02/1723:15Muppet-Ávila C.F. 3:7 1 0 15 0 8
Dilluns 1a 17 10/03/1700:10Expatriados FC-EstamosEnLaB 5:0 1 0 13 0 7
Dimecres Honor 17 10/04/1721:25Laorma-Tercer Tiempo 4:1 2 0 14 0 10
Dimecres Honor 17 10/04/1722:20F.C.Calostrá-Toldos Turó 6:3 1 0 1 0 10
Dimecres 1a 17 10/04/1723:15Nowley-Los Sospechosos 6:5 0 0 11 0 10
Dimecres 1a 17 10/11/1721:25Waltrapas-Anesthesia 5:7 0 0 11 0 8
Dimecres 2a 17 10/11/1722:20The Waylers-Iron Nipples 1:2 0 0 14 0 9
Dimecres 1a 17 10/11/1723:15Marina F.C.-Los Sospechosos 5:0 2 0 9 0 10
Dimecres Honor 17 10/12/1700:10Sporting Cochoto-Nottingham Prisas CF 4:4 0 0 19 0 9
Dilluns 1a 17 10/16/1721:25Old School F.C.-Los Rocosos 0:3 1 0 11 0 5
Dilluns Honor 17 10/16/1722:20Sporting Sant Andreu-Birolo 4:4 2 0 15 0 7
Dilluns Honor 17 10/16/1723:15Los Makers-Gub Nit 2:1 0 0 6 0 10
Dilluns 1a 17 10/17/1700:10EstamosEnLaB-Delicatessen FC 1:11 1 0 10 0 9
Dimecres 2a 17 10/18/1721:25Iron Nipples-Cantalasaray 2:0 0 0 13 0 19
Dimecres 1a 17 10/18/1722:20Vikoroff FC-Nowley 1:5 1 0 7 0 10
Dimecres Honor 17 10/18/1723:15Tercer Tiempo-Fuppsala 0:0 2 0 10 0 7
Dilluns 2a 17 10/23/1721:25Royal Academy-Unión TGV 2:0 0 0 13 0 9
Dilluns 2a 17 10/23/1722:20Chingones F.C.-At.Besos 1:6 0 0 13 0 10
Dilluns 1a 17 10/23/1723:15Expatriados FC-Bombers de BCN 1:3 0 0 13 0 10
Dilluns 1a 17 10/24/1700:10Los Rocosos-Ávila C.F. 5:2 0 0 4 0 10
Dilluns 1a 17 10/24/1700:10EstamosEnLaB-Muppet 2:7 0 0 3 0 10
Dimecres 2a 17 10/25/1721:25Cantalasaray-The Waylers 2:2 0 0 15 0 10
Dimecres 2a 17 10/25/1722:20Cavernicolas Cage-Iron Nipples 2:1 0 0 16 0 8
Dimecres 2a 17 10/25/1723:15La Unión-Dakoki 2:6 0 0 10 0 9
Dilluns 2a 17 10/30/1721:25Chingones F.C.-Racing Bob Esponja 3:3 3 0 15 0 9
Dilluns 2a 17 10/30/1722:20Gym Team-At.Besos 3:5 5 0 18 0 8
Dilluns 1a 17 10/30/1723:15Ávila C.F.-Delicatessen FC 0:7 5 1 9 0 8
Dilluns 2a 17 10/31/1700:10Royal Academy-Storm Troopers 2:4 0 0 7 0 10
Dilluns Honor 17 11/06/1721:25Sporting Sant Andreu-F.C.TikiTaka Juniors 3:6 0 0 12 0 8
Dilluns Honor 17 11/06/1722:20Uesa Legends-Gub Nit 9:4 0 0 9 0 10
Dilluns Honor 17 11/06/1723:15Los Makers-A.C. Chupito Picante 4:6 0 0 14 0 9
Dilluns Honor 17 11/07/1700:10River Budweirense +-La Peñita CF 3:0 2 0 7 0 10
Dimecres 2a 17 11/08/1721:25Cantalasaray-Paketenaikos 1:2 1 0 20 0 9
Dimecres Honor 17 11/08/1722:20Tercer Tiempo-F.C.Calostrá 4:7 0 0 9 0 10
Dimecres 2a 17 11/08/1723:15Dakoki-The Waylers 7:2 0 0 8 0 8
Dilluns 2a 17 11/13/1721:25At.Besos-Royal Academy 4:2 0 0 7 0 9
Dilluns 2a 17 11/13/1721:25Unión TGV-Gym Team 4:5 0 0 11 0 6
Dilluns 2a 17 11/13/1722:20NTN-Espartanos F.C. 0:6 2 0 17 0 7
Dilluns 1a 17 11/13/1723:15Muppet-Bombers de BCN 4:4 1 0 12 0 10
Dilluns Honor 17 11/14/1700:10Gub Nit-River Budweirense + 1:4 0 0 10 0 9
Dijous Honor 17 11/16/1721:25Babangida CF-Atlético de Bukkake 2:3 0 0 12 0 10
Dijous Honor 17 11/16/1722:20Alegria Experience +-Atlètic Guinarmel 1:1 3 0 13 1 3
Dijous 1a 17 11/16/1723:15Eintracht de Bratwurst-Old Glory Team 1:5 2 0 13 0 6
Dijous 1a 17 11/17/1700:10Skaal FC-La Manzana Mecanica 2:3 0 0 6 0 10
Dijous 2a 17 11/17/1700:10Yucas CF-Kamàlics 2:2 0 0 0 0 10
Divendres Honor 17 11/17/1723:15Maldiçao F.C.-Green Stars 6:3 4 0 12 0 10
Divendres Honor 17 11/18/1700:10Estrella Coja-Ying Yang 3:4 0 0 11 0 10
Dilluns Honor 17 11/20/1721:25La Peñita CF-F.C.TikiTaka Juniors 3:2 4 0 15 0 10
Dilluns 1a 17 11/20/1722:20Old School F.C.-Bombers de BCN 4:4 2 0 17 0 10
Dilluns 2a 17 11/20/1723:15Gym Team-Royal Academy 9:1 0 0 7 0 9
Dilluns Honor 17 11/21/1700:10Sporting Sant Andreu-River Budweirense + 2:2 1 0 11 0 10
Dimecres Honor 17 11/22/1721:25Nottingham Prisas CF-Laorma 5:5 0 0 15 0 9
Dimecres 1a 17 11/22/1722:20Vikoroff FC-Anesthesia 5:3 0 0 7 0 10
Dimecres Honor 17 11/22/1723:15Toldos Turó-Tercer Tiempo 4:5 1 0 14 0 10
Dimecres 2a 17 11/23/1700:10Iron Nipples-Paketenaikos 4:4 0 0 10 0 9
Dijous 2a 17 11/23/1723:15Birras F.C.-New Crystal Palace 3:1 1 0 12 0 9
Dijous Honor 17 11/24/1700:10Kenteles FC-Independent 0:4 0 0 12 0 10
Dilluns 2a 17 11/27/1721:25Racing Bob Esponja-At.Besos 3:3 0 0 16 0 7
Dilluns 1a 17 11/27/1722:20Muppet-Delicatessen FC 0:10 0 0 6 0 10
Dilluns 2a 17 11/28/1700:10Chingones F.C.-Royal Academy 4:5 2 0 20 0 9
Dimecres 1a 17 11/29/1721:25Los Sospechosos-Waltrapas 4:1 0 0 12 0 8
Dimecres 1a 17 11/29/1723:15Nowley-Anesthesia 1:3 2 0 15 0 8
Dimecres Honor 17 11/30/1700:10Fuppsala-Sporting Cochoto 1:3 0 0 14 0 9
Dilluns Honor 17 12/04/1721:25F.C.TikiTaka Juniors-Los Makers 8:5 0 0 12 0 9
Dilluns 1a 17 12/04/1722:20Los Rocosos-Bombers de BCN 2:6 0 0 10 0 9
Dilluns Honor 17 12/04/1723:15A.C. Chupito Picante-Uesa Legends 2:5 0 0 13 0 8
Dilluns Honor 17 12/05/1700:10Birolo-River Budweirense + 4:2 2 0 9 0 9
Dilluns 1a 17 12/11/1722:20Delicatessen FC-Expatriados FC 7:6 3 0 17 0 6
Dilluns 2a 17 12/11/1723:15Gym Team-Espartanos F.C. 6:4 3 0 14 0 6
Dilluns Honor 17 12/12/1700:10River Budweirense +-A.C. Chupito Picante 2:1 0 0 15 0 7
Dimecres 2a 17 12/13/1721:25Cantalasaray-La Unión 1:3 1 0 11 0 7
Dimecres 2a 17 12/13/1722:20Iron Nipples-The Waylers 2:1 0 0 12 0 6
Dimecres 1a 17 12/13/1723:15Los Sospechosos-Marina F.C. 7:7 0 0 14 0 10
Dimarts 1a 17 12/19/1721:25Tea and Busquets-Dragomotiv B 1:3 3 0 16 0 5
Dimarts Honor 17 12/19/1722:20Memolo-Atlético Juniors 2:7 2 0 8 0 5
Dimarts 1a 17 12/19/1723:15Atlético Wiwi-Som Terra 6:1 0 0 4 0 9
Dijous 1a 17 12/21/1721:25Eintracht de Bratwurst-Verdllimona 6:1 0 0 5 0 10
Dijous 2a 17 12/21/1722:20New Crystal Palace-Jogo Bonito 5:2 0 0 10 0 8
Divendres 1a 17 12/22/1723:15Los del Piso-Real Jaleo 1:3 3 0 17 0 10
Divendres 1a 17 12/23/1700:10F.C. Can Boixeras-L´Équipe De La Pogba 1:6 0 0 13 0 9
Dilluns Honor 17 01/08/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Uesa Legends 3:7 1 0 10 0 8
Dilluns 1a 17 01/08/1822:20Muppet-Old School F.C. 6:4 1 0 9 0 10
Dilluns 1a 17 01/08/1823:15Expatriados FC-Los Rocosos 2:5 0 0 12 0 7
Dilluns 1a 17 01/09/1800:10Bombers de BCN-Delicatessen FC 0:0 2 0 15 0 8
Dimecres 1a 17 01/10/1821:25Waltrapas-Vikoroff FC 6:0 0 0 6 9 10
Dimecres Honor 17 01/10/1822:20Laorma-Toldos Turó 4:1 0 0 13 0 10
Dijous 2a 17 01/12/1800:10Yucas CF-Sparta 4:2 0 0 8 0 9
Dilluns 1a 17 01/15/1821:25Expatriados FC-Old School F.C. 5:2 0 0 16 0 10
Dilluns Honor 17 01/15/1822:20Gub Nit-A.C. Chupito Picante 6:4 1 0 10 0 7
Dilluns Honor 17 01/16/1800:10Uesa Legends-Birolo 2:8 0 0 11 0 9
Dimecres 2a 17 01/17/1821:25Paketenaikos-Cantalasaray 3:1 0 0 6 0 8
Dimecres 2a 17 01/17/1822:20Iron Nipples-La Unión 3:5 0 0 6 0 8
Dimecres 2a 17 01/17/1823:15The Waylers-Dakoki 2:1 2 0 11 0 10
Dimecres Honor 17 01/18/1800:10Laorma-Sporting Cochoto 3:6 0 0 5 0 10
Dilluns Honor 17 01/22/1821:25F.C.TikiTaka Juniors-Sporting Sant Andreu 6:5 1 0 15 0 6
Dilluns 1a 17 01/22/1822:20Bombers de BCN-Expatriados FC 4:3 1 0 15 0 9
Dilluns Honor 17 01/22/1823:15Gub Nit-Uesa Legends 4:3 1 0 12 0 7
Dilluns 2a 17 01/23/1800:10Gym Team-NTN 3:4 1 0 14 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/24/1821:25Los Sospechosos-Nottingham Prisas CF 1:5 1 0 18 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/24/1822:20Tercer Tiempo-Fuppsala 2:3 3 0 12 0 4
Dimecres 1a 17 Fase 2 01/24/1823:15Toldos Turó-Nowley 2:1 3 0 15 0 7
Dijous 1a 17 01/25/1822:20Verdllimona-Doblaitos 2:4 4 0 11 0 6
Dilluns 2a 17 01/29/1821:25Gym Team-Unión TGV 6:2 1 0 13 0 9
Dilluns 2a 17 01/29/1822:20Chingones F.C.-Storm Troopers 1:1 0 0 9 0 9
Dilluns 1a 17 01/29/1823:15Bombers de BCN-Muppet 1:7 0 0 15 0 9
Dilluns Honor 17 01/30/1800:10River Budweirense +-Gub Nit 2:0 0 0 11 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/31/1821:25Anesthesia-Nottingham Prisas CF 1:3 2 0 13 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/31/1822:20F.C.Calostrá-Los Sospechosos 9:3 0 0 4 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 01/31/1823:15Laorma-Tercer Tiempo 4:1 0 0 13 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/07/1821:25Waltrapas-Laorma 1:6 0 0 14 0 7
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/07/1823:15Macrackbis-F.C. Casatarradellas 5:3 1 0 15 0 13
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/08/1800:10Nowley-Deportivo Cateura 4:7 0 0 12 0 10
Dilluns 1a 17 02/19/1822:20Old School F.C.-Bombers de BCN 0:3 2 0 16 0 3
Dilluns Honor 17 02/20/1800:10River Budweirense +-Sporting Sant Andreu 8:6 0 0 13 0 5
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/21/1821:25Fuppsala-Los Sospechosos 5:4 1 0 13 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/21/1822:20The Waylers-Iron Nipples 2:4 0 0 11 0 8
Dimecres 1a 17 Fase 2 02/21/1823:15Macrackbis-Deportivo Cateura 3:9 0 0 11 0 8
Dimecres Honor 17 Fase 2 02/22/1800:10Sporting Cochoto-Nottingham Prisas CF 2:4 1 0 7 0 10
Dijous Honor 17 03/01/1823:15Independent-Esquenoluveuque 1:6 1 0 17 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/05/1821:25At.Besos-Muppet 4:3 1 0 15 0 6
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/05/1822:20Old School F.C.-Chingones F.C. 3:1 0 0 15 0 8
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/05/1823:15Storm Troopers-EstamosEnLaB 4:7 0 0 9 0 8
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/06/1800:10Expatriados FC-Gym Team 3:5 0 0 9 0 20
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/07/1822:20Nowley-The Waylers 6:4 1 0 9 0 7
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/07/1823:15F.C. Casatarradellas-Dakoki 2:6 1 0 14 0 13
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/08/1800:10Sporting Cochoto-Los Sospechosos 0:2 1 0 12 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/12/1821:25Birolo-F.C.TikiTaka Juniors 2:3 3 0 10 0 7
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/12/1822:20Old School F.C.-EstamosEnLaB 3:1 3 0 13 0 9
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/12/1823:15Los Makers-Gym Team 2:5 0 0 10 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/13/1800:10Tabletas FC-A.C. Chupito Picante 1:12 0 0 6 0 10
Dijous 2a 17 Fase 2 03/15/1823:15Els Ícars-Skaal FC 1:4 1 0 12 0 9
Dijous 1a 17 Fase 2 03/16/1800:10Atlético de Bukkake-La Manzana Mecanica 3:2 0 0 13 0 4
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/19/1821:25Delicatessen FC-F.C.TikiTaka Juniors 1:3 1 0 12 0 8
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/19/1822:20Old School F.C.-At.Besos 0:7 0 0 14 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 03/19/1823:15Los Rocosos-Birolo 1:5 1 0 6 0 7
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/20/1800:10Gym Team-Ávila C.F. 5:1 0 0 12 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/21/1821:25Nottingham Prisas CF-F.C.Calostrá 3:9 0 0 8 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/21/1822:20Los Sospechosos-Laorma 4:3 0 0 11 0 8
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/21/1823:15Fuppsala-Anesthesia 2:5 0 0 13 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/22/1800:10Two Mama Ye-Iron Nipples 5:1 0 0 12 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 03/22/1823:15C.E.Gub-Esquenoluveuque 7:5 0 0 17 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 03/23/1800:10Los Jugónez +-Old Glory Team 4:3 1 0 13 0 8
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/26/1821:25Unión TGV-A.C. Chupito Picante 6:9 0 0 7 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 03/26/1822:20Chingones F.C.-At.Besos 0:3 0 0 9 0 8
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/26/1823:15Los Makers-Ávila C.F. 5:7 1 0 13 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 03/27/1800:10Expatriados FC-Tabletas FC 3:5 0 0 17 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/28/1821:25Cantalasaray-Dakoki 1:5 0 0 6 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 03/28/1823:15Deportivo Cateura-The Waylers 6:2 2 0 9 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 03/29/1800:10Sporting Cochoto-Laorma 2:0 0 0 7 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 04/07/1800:10Green Stars-Zaperoko FC 6:5 0 0 12 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/09/1821:25Unión TGV-Racing Bob Esponja 3:8 1 0 11 0 10
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/09/1822:20Delicatessen FC-Gub Nit 4:3 0 0 8 0 9
Dilluns Honor 17 Fase 2 04/09/1823:15Uesa Legends-Birolo 4:2 1 0 11 0 9
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/10/1800:10Royal Academy-Storm Troopers 4:3 0 0 5 0 9
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/11/1821:25Los Sospechosos-La Unión 7:6 0 0 3 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/11/1822:20Laorma-Anesthesia 6:5 1 0 18 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/11/1823:15Macrackbis-The Waylers 2:2 0 0 0 0 7
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/12/1800:10Cavernicolas Cage-F.C. Casatarradellas 1:7 2 0 8 0 10
Dijous Honor 17 Fase 2 04/12/1823:15Alegria Experience +-Los Jugónez + 5:2 2 0 13 0 5
Dijous 1a 17 Fase 2 04/13/1800:10Kenteles FC-Dragomotiv F.C. 1:9 0 0 12 0 10
Dimecres Honor 17 Fase 2 04/18/1821:25Waltrapas-Los Sospechosos 5:1 0 0 16 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/18/1822:20Toldos Turó-F.C. Casatarradellas 1:3 1 0 14 0 10
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/18/1823:15Macrackbis-Iron Nipples 5:4 2 0 11 0 9
Dimecres 1a 17 Fase 2 04/19/1800:10Deportivo Cateura-Two Mama Ye 7:3 2 0 17 0 10
Divendres Honor 17 Fase 2 04/20/1823:15Real Jaleo-New Team 89 8:2 2 0 16 0 7
Divendres Honor 17 Fase 2 04/21/1800:10Estrella Coja-Minabo de kiev 6:3 0 0 15 0 10
Dilluns 1a 17 Fase 2 04/23/1821:25Los Makers-Racing Bob Esponja 2:5 1 0 12 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/23/1822:20Muppet-Old School F.C. 12:6 2 0 13 0 10
Dilluns 2a 17 Fase 2 04/23/1823:15NTN-Storm Troopers 3:2 3 0 20 0 10
Sum 143 1 2079 10 1607



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00