Sant Andreu 19-20

Nom Ivan Diaz
Data naixement 05/05/94
Pais
Informació -
Partits Targetes grogues Targetes vermelles Faltes Targetes blaves Punts àrbitres
Divendres Honor 19 09/20/1923:15Academia F.C.-Morros F.C. 2:5 0 0 11 0 10
Divendres Honor 19 09/21/1900:10Maldiçao F.C.-Athletic F.C. 4:4 0 0 15 0 10
Dimecres 1a 19 09/25/1923:15Iron Nipples-Atlético Juniors 1:4 0 0 14 0 9
Dimecres 1a 19 09/26/1900:10CDF Gorilla Glue-F.C. Blanquiroja 7:0 0 0 6 0 9
Dijous 2a 19 09/26/1921:25ENSEGMA-Can Gabachos 3:0 0 0 12 0 6
Dijous 2a 19 09/26/1922:20Els Ícars-Morombianos 1:10 0 0 12 0 9
Dijous 1a 19 09/26/1923:15Atlético de Bukkake-God Fútbol 2:3 0 0 15 0 8
Dijous Honor 19 09/27/1900:10Esquenoluveuque-Independent 2:2 0 0 7 0 10
Dimecres 1a 19 10/02/1923:15New San Jaime-Iron Nipples 2:2 0 0 11 0 10
Dijous 2a 19 10/03/1921:25Els Ícars-Can Gabachos 2:4 0 0 9 0 9
Dijous 1a 19 10/03/1922:20Limadores de Madeira-God Fútbol 5:2 1 0 13 0 6
Dijous 2a 19 10/03/1923:15Jogo Bonito-Perfecto Herrera Balompié 6:3 0 0 13 0 8
Dijous Honor 19 10/04/1900:10La Manzana Mecanica-Babangida CF 1:4 0 0 9 0 10
Dimarts 19 10/08/1921:25New Team-Autodesk 1:10 1 0 10 0 9
Dimarts 19 10/08/1922:20Colegi Camí A-Cojos CF 2:4 0 0 16 0 8
Dimarts 19 10/08/1923:15Macabi de Levantar-La Academia 4:3 1 0 18 0 10
Dimecres 1a 19 10/09/1923:15New San Jaime-Atlético Juniors 4:2 1 0 12 0 5
Dimecres Honor 19 10/10/1900:10Sporting Cochoto-Two Mama Ye 4:3 0 0 16 0 8
Dijous 2a 19 10/17/1921:25Morombianos-Can Gabachos 4:2 0 0 8 0 9
Dijous 1a 19 10/17/1922:20God Fútbol-Birras F.C. 5:1 1 0 15 0 10
Dijous 2a 19 10/17/1923:15Perfecto Herrera Balompié-ENSEGMA 4:7 0 0 11 0 10
Dijous Honor 19 10/18/1900:10La Manzana Mecanica-Inter Mitente F.C. 4:6 0 0 6 0 10
Dimarts 19 10/22/1921:253dHoldSports-Chingones F.C. 2:1 0 0 11 0 10
Dimarts 19 10/22/1922:20Red Bull Rovers-La Academia 4:1 0 0 16 0 7
Dimarts 19 10/22/1923:15Macabi de Levantar-Panathimankos 6:2 0 0 8 0 10
Dijous 1a 19 10/24/1921:25God Fútbol-Kamàlics 5:4 0 0 12 0 10
Dijous 1a 19 10/24/1922:20Limadores de Madeira-New Crystal Palace 2:2 0 0 10 0 10
Dijous 2a 19 10/24/1923:15Perfecto Herrera Balompié-Els Ícars 1:5 0 0 19 0 7
Dijous 1a 19 10/25/1900:10The Lions-Eintracht de Bratwurst 1:2 1 0 16 0 5
Dimarts 19 10/29/1921:25Dinamo de Kien-Red Bull Rovers 5:2 0 0 8 0 9
Dimarts 19 10/29/1922:203dHoldSports-Colegi Camí 3:4 1 0 15 0 8
Dimarts 19 10/30/1900:10Nottingham Prisas-La Academia 2:1 0 0 13 0 10
Dimecres 1a 19 10/31/1900:10Som Terra-Los del Piso 4:2 0 0 13 0 9
Dimarts 19 11/05/1921:25Sankt Pauli-Cojos CF 6:2 0 0 12 0 10
Dimarts 19 11/05/1922:20Chingones F.C.-Colegi Camí A 12:7 0 0 3 0 10
Dimarts 19 11/05/1923:15Nottingham Prisas-Panathimankos 2:4 0 0 10 0 8
Dijous 1a 19 11/07/1921:25Macallan FC-Kamàlics 2:7 0 0 11 0 9
Dijous 2a 19 11/07/1922:20F7 United-Els Ícars 3:3 0 0 16 0 9
Dijous 2a 19 11/07/1923:15Morombianos-Sparta 6:3 0 0 7 0 8
Dijous 2a 19 11/08/1900:10Jogo Bonito-ENSEGMA 6:6 0 0 11 0 9
Dimarts 19 11/12/1921:253dHoldSports-Macabi de Levantar 0:3 2 0 9 0 10
Dimarts 19 11/12/1922:20New Team-Sankt Pauli 5:5 2 0 15 0 7
Dimarts 19 11/12/1923:15Chingones F.C.-La Academia 9:2 0 0 4 0 10
Dijous Honor 19 11/14/1921:25Babangida CF-Esquenoluveuque 3:4 0 0 14 0 10
Dijous Honor 19 11/14/1922:20Independent-Inter Mitente F.C. 4:3 0 0 14 0 7
Dijous 1a 19 11/14/1923:15Limadores de Madeira-Atlético de Bukkake 4:3 0 0 9 0 9
Dijous 1a 19 11/15/1900:10Birras F.C.-The Lions 1:3 0 0 11 0 6
Dimarts 19 11/19/1922:20Panathimankos-Sankt Pauli 8:3 0 0 8 0 10
Dimarts 19 11/19/1923:15Chingones F.C.-Macabi de Levantar 3:3 0 0 9 0 10
Dijous 1a 19 11/21/1921:25Limadores de Madeira-Kamàlics 2:3 0 0 13 0 8
Dijous 1a 19 11/21/1922:20New Crystal Palace-God Fútbol 2:4 1 0 11 0 10
Dijous 2a 19 11/21/1923:15ENSEGMA-Els Ícars 3:3 0 0 12 0 9
Dijous 2a 19 11/22/1900:10Morombianos-Perfecto Herrera Balompié 11:0 0 0 0 0 8
Dimarts 19 11/26/1922:20Dinamo de Kien-Panathimankos 0:4 0 0 4 0 10
Dimarts 19 11/26/1923:15Macabi de Levantar-Colegi Camí 2:2 1 0 2 0 10
Dijous 2a 19 11/28/1921:25F7 United-Can Gabachos 8:4 2 0 6 0 10
Dijous 1a 19 11/28/1922:20Eintracht de Bratwurst-Limadores de Madeira 4:8 0 0 9 0 9
Dijous 2a 19 11/28/1923:15Morombianos-ENSEGMA 10:5 0 0 7 0 9
Dijous Honor 19 11/29/1900:10Inter Mitente F.C.-La Manzana Mecanica 7:1 0 0 12 0 7
Dijous Honor 19 12/05/1921:25Kädizlautern FC-Babangida CF 3:5 0 0 11 0 10
Dijous 1a 19 12/05/1923:15Macallan FC-Eintracht de Bratwurst 6:6 0 0 12 0 8
Dijous 2a 19 12/06/1900:10Morombianos-Els Ícars 10:2 0 0 8 0 9
Dimarts 19 12/10/1921:253dHoldSports-La Academia 3:10 0 0 1 0 10
Dimarts 19 12/10/1922:20Panathimankos-Red Bull Rovers 8:3 0 0 0 0 6
Dimarts 19 12/10/1923:15Macabi de Levantar-Cojos CF 2:7 0 0 14 0 10
Dijous 2a 19 12/12/1921:25Can Gabachos-Els Ícars 6:2 0 0 6 0 10
Dijous 1a 19 12/12/1922:20God Fútbol-Limadores de Madeira 3:1 0 0 7 0 7
Dijous 2a 19 12/12/1923:15Perfecto Herrera Balompié-Jogo Bonito 2:5 0 0 1 0 10
Dijous 1a 19 12/13/1900:10Macallan FC-Atlético de Bukkake 1:2 0 0 8 0 9
Dijous 2a 19 12/19/1921:25F7 United-Perfecto Herrera Balompié 10:3 0 0 13 0 8
Dijous 1a 19 12/19/1922:20Macallan FC-God Fútbol 4:5 0 0 11 0 7
Dijous 2a 19 12/19/1923:15ENSEGMA-Sparta 5:3 0 0 5 0 8
Dijous 2a 19 12/20/1900:10Morombianos-Jogo Bonito 4:0 0 0 11 0 9
Dimarts 19 01/07/2021:25Dinamo de Kien-La Academia 2:4 0 0 13 0 8
Dimarts 19 01/07/2022:20Panathimankos-Colegi Camí A 7:3 2 0 8 0 10
Dimarts 19 01/07/2023:15Tu Vieja-Chingones F.C. 3:5 0 0 7 0 10
Dijous Honor 19 01/09/2021:25Babangida CF-Inter Mitente F.C. 2:4 0 0 9 0 9
Dijous 2a 19 01/09/2022:20F7 United-Jogo Bonito 8:1 0 0 10 0 10
Dijous 2a 19 01/09/2023:15ENSEGMA-Perfecto Herrera Balompié 3:3 0 0 10 0 7
Dijous 1a 19 01/10/2000:10New Crystal Palace-The Lions 0:10 0 0 8 0 9
Dimarts 19 01/14/2021:25Chingones F.C.-Red Bull Rovers 9:1 0 0 6 0 8
Dimarts 19 01/14/2022:20Panathimankos-3dHoldSports 2:7 0 0 5 0 9
Dimarts 19 01/14/2023:15La Academia-Colegi Camí A 4:7 0 0 3 0 8
Dijous 1a 19 01/16/2021:25Kamàlics-God Fútbol 1:8 0 0 5 0 9
Dijous 2a 19 01/16/2022:20ENSEGMA-F7 United 6:6 0 0 7 0 9
Dijous 1a 19 01/16/2023:15New Crystal Palace-Limadores de Madeira 0:5 0 0 7 0 10
Dijous 1a 19 01/17/2000:10Eintracht de Bratwurst-The Lions 2:8 2 0 17 0 7
Dijous 2a 19 01/23/2021:25Cavernicolas Cage-Can Gabachos 2:3 0 0 4 0 16
Dijous 2a 19 01/23/2022:20Els Ícars-F7 United 2:1 0 0 9 0 6
Dijous 1a 19 01/23/2023:15Eintracht de Bratwurst-New Crystal Palace 4:2 1 0 13 0 8
Dijous 1a 19 01/24/2000:10Atlético de Bukkake-The Lions 3:6 0 0 13 0 10
Dimarts 19 01/28/2021:25Red Bull Rovers-Macabi de Levantar 1:4 1 0 14 0 7
Dimarts 19 01/28/2022:20Dinamo de Kien-Chingones F.C. 3:5 0 0 2 0 10
Dimarts 19 01/28/2023:15New Team-Colegi Camí 5:4 0 0 7 0 10
Dijous Honor 19 01/30/2021:25Esquenoluveuque-Babangida CF 3:4 0 0 5 0 9
Dijous 1a 19 01/30/2022:20God Fútbol-Eintracht de Bratwurst 3:3 0 0 13 0 9
Dijous 1a 19 01/30/2023:15Atlético de Bukkake-Limadores de Madeira 6:2 0 0 5 0 9
Dijous 1a 19 01/31/2000:10The Lions-Birras F.C. 1:0 1 0 13 0 9
Dijous 2a 19 02/06/2021:25Perfecto Herrera Balompié-Can Gabachos 0:6 0 0 6 0 8
Dijous 1a 19 02/06/2022:20God Fútbol-New Crystal Palace 6:3 0 0 9 0 9
Dijous 1a 19 02/06/2023:15Atlético de Bukkake-Eintracht de Bratwurst 3:4 0 0 13 0 9
Dijous Honor 19 02/07/2000:10C.E.Gub-La Manzana Mecanica 10:1 0 0 7 0 10
Dimarts 1a 19 Fase 2 02/11/2021:25Dinamo de Kien-Cojos CF 1:3 1 0 5 0 10
Dimarts Honor 19 Fase 2 02/11/2022:20Panathimankos-Memolo 7:2 0 0 10 0 8
Dimarts 1a 19 Fase 2 02/11/2023:15Nottingham Prisas-Colegi Camí 1:3 0 0 6 0 6
Dijous 2a 19 Fase 2 02/13/2021:25Can Gabachos-Macallan FC 4:2 0 0 15 0 9
Dijous Honor 19 Fase 2 02/13/2022:20God Fútbol-Inter Mitente F.C. 10:5 0 0 6 0 8
Dijous 1a 19 Fase 2 02/13/2023:15Eintracht de Bratwurst-ENSEGMA 6:7 0 0 11 0 8
Dijous 2a 19 Fase 2 02/14/2000:10Birras F.C.-Perfecto Herrera Balompié 4:2 1 0 16 0 6
Dijous 1a 19 Fase 2 02/20/2021:25Sparta-Atlético de Bukkake 4:3 0 0 12 0 10
Dijous 1a 19 Fase 2 02/20/2022:20Kädizlautern FC-ENSEGMA 2:8 0 0 8 0 10
Dijous 1a 19 Fase 2 02/20/2023:15Eintracht de Bratwurst-Morombianos 5:3 0 0 6 0 9
Dijous Honor 19 Fase 2 02/21/2000:10C.E.Gub-The Lions 7:0 0 0 13 0 10
Dimarts 1a 19 Fase 2 02/25/2021:25Red Bull Rovers-3dHoldSports 4:6 0 0 8 0 6
Dimarts Honor 19 Fase 2 02/25/2022:20Memolo-Chingones F.C. 1:3 0 0 5 0 9
Dimarts 1a 19 Fase 2 02/25/2023:15Cojos CF-La Favela 5:10 0 0 4 0 3
Dijous Honor 19 Fase 2 02/27/2021:25Inter Mitente F.C.-Babangida CF 2:5 0 0 13 0 9
Dijous Honor 19 Fase 2 02/27/2022:20Limadores de Madeira-Los Reventaos 1:9 2 0 9 0 0
Dijous Honor 19 Fase 2 02/27/2023:15God Fútbol-C.E.Gub 0:8 1 0 12 0 10
Dijous Honor 19 Fase 2 02/28/2000:10The Lions-Esquenoluveuque 3:5 0 0 15 0 10
Dimarts Honor 19 Fase 2 03/03/2021:25Sankt Pauli-Tu Vieja 5:2 2 0 16 0 5
Dimarts Honor 19 Fase 2 03/03/2022:20Memolo-Macabi de Levantar 3:2 0 0 12 0 9
Dimarts Honor 19 Fase 2 03/03/2023:15Barcelona Bicolor-Panathimankos 5:6 0 0 0 0 5
Dijous Honor 19 Fase 2 03/05/2021:25Babangida CF-The Lions 4:2 0 0 7 0 10
Dijous 1a 19 Fase 2 03/05/2022:20Morombianos-ENSEGMA 7:7 0 0 16 0 9
Dijous Honor 19 Fase 2 03/05/2023:15Los Reventaos-Inter Mitente F.C. 3:1 0 0 10 0 8
Dimarts Honor 19 Fase 2 03/10/2021:25Autodesk-Chingones F.C. 1:3 0 0 9 0 10
Dimarts Honor 19 Fase 2 03/10/2022:20New Team-Panathimankos 7:6 0 0 15 0 10
Dimarts 1a 19 Fase 2 03/10/2023:15Dinamo de Kien-La Favela 2:7 0 0 4 0 1
Dijous Grup A Fase Post-Confinament 07/02/2021:25Morombianos-Sparta 6:3 0 0 11 2 7
Dijous Grup B Fase Post-Confinament 07/02/2022:20Cavernicolas Cage-New Crystal Palace 5:3 0 0 8 0 10
Dilluns Fase Post-Confinament 07/06/2022:00Birolo-F.C. Label 8:4 0 0 14 0 10
Dilluns Fase Post-Confinament 07/06/2023:00Frenenbache-La Canela Atlètic Club 6:2 0 0 2 0 10
Sum 29 0 1293 2 1148



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

2 PISTES OUTDOOR
11 PISTES INDOOR