Sant Andreu 16-17

Dilluns 1a 16 -  [>>>]

Dilluns 2a 16 -  [>>>]

Dimarts Honor 16 -  [>>>]

Dimarts 1a 16 -  [>>>]

Dimarts 2a 16 -  [>>>]

Dimecres Honor 16 -  [>>>]

Dimecres 1a 16 -  [>>>]

Dimecres 2a 16 -  [>>>]

Template overall.tpl is missing, please visit templates menu in project admin...
Template show_frontpage.tpl is missing, please visit templates menu in project admin...
Dijous Honor 16 -  [>>>]

Dijous 1a 16 -  [>>>]

Dijous 2a 16 -  [>>>]

Divendres Honor 16 -  [>>>]

Divendres 1a 16 -  [>>>]

Padel Nocturna


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 NiS Nacho i Sergi 20  13:3  10 
2 DAN Daniel Luna / David Martinez 19  12:3 
3 MeI Marc e Iker 15  10:8 
4 JiA Joserra i Albert 15  9:8 
5 PIA Pedro i Àlex 14  8:7 
6 HIU Héctor i Uri 11  4:11  -7 
7 JID Javi i Dani 6:12  -6 
8 OIS Óscar i Sergi Llop 2:12  -10 
dilluns, 04 juny 2018
21:00    MeIMarc e Iker-NiSNacho i Sergi1:2 (:) Resultat del partit
21:30    JiAJoserra i Albert-DANDaniel Luna / David Martinez0:2 (:) Resultat del partit
22:30    JIDJavi i Dani-OISÓscar i Sergi Llop2:0 (:) Resultat del partit
22:30    PIAPedro i Àlex-HIUHéctor i Uri2:0 (:) Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 JiA Jesus i Alex 18  11:5 
2 JiO Javier Romero i David Oller 18  12:7 
3 CIR Casals i Ramón Marí 17  11:7 
4 JiN Jordi i Nacho 16  10:5 
5 JIA Javier i Alejandro 14  10:7 
6 AIG Álex Escobar i Gerard A. 11  5:11  -6 
7 RIT Ramon i Toni 4:12  -8 
8 DIM David i Mariano 4:13  -9 
dimarts, 05 juny 2018
21:00    AIGÁlex Escobar i Gerard A.-RITRamon i Toni0:2 (:) Resultat del partit
22:00    CIRCasals i Ramón Marí-JiNJordi i Nacho2:1 (:) Resultat del partit
22:30    JiAJesus i Alex-JiOJavier Romero i David Oller0:2 (:) Resultat del partit
22:30    JIAJavier i Alejandro-DIMDavid i Mariano2:0 (:) Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 FIC Fran Martínez i Carlos Castillo 27  18:0  18 
2 JiJ Josep Tur i Juan 25  16:2  14 
3 JID Jaume i Dani Martín 23  14:5 
4 FiR Francesc Fuste i Raul Rodriguez 19  10:9 
5 DAN Dani e Isidro 16  8:12  -4 
6 JID José Trullenque i Dani Ariñez 16  7:12  -5 
7 RIJ Rubén García i Josep Llop 15  6:12  -6 
8 PIJ Pablo Pineda i José 12  6:13  -7 
9 AiE Alvaro i Emilio 12  4:12  -8 
10 EID Eloy Mera i Danny Arias 11  4:16  -12 
dimecres, 13 juny 2018
21:00    JiJJosep Tur i Juan-RIJRubén García i Josep Llop2:0 (:) Resultat del partit
21:00    JIDJosé Trullenque i Dani Ariñez-JIDJaume i Dani Martín0:2 (:) Resultat del partit
21:30    DANDani e Isidro-FICFran Martínez i Carlos Castillo0:2 (:) Resultat del partit
22:30    FiRFrancesc Fuste i Raul Rodriguez-PIJPablo Pineda i José2:1 (:) Resultat del partit
22:30    EIDEloy Mera i Danny Arias-AiEAlvaro i Emilio0:2 (:) Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 MIR Marc Hidalgo i Rubén Rodríguez 21  14:2  12 
2 AIJ Adrià Cabeza i Jordi Mancha 17  11:4 
3 RIJ Rikki i Jan 17  11:6 
4 XIC Xavi i Carlos Galindo 15  8:7 
5 RIN Roberto Merchán i Natalia López 13  8:11  -3 
6 XIJ Xavi i Jordi 11  6:10  -4 
7 JIS Jordi i Susana 11  6:11  -5 
8 DiD Devi i David 1:14  -13 
dijous, 24 maig 2018
21:00    JISJordi i Susana-XICXavi i Carlos Galindo0:2 (:) Resultat del partit
22:00    RIJRikki i Jan-AIJAdrià Cabeza i Jordi Mancha0:2 (:) Resultat del partit
22:00    DiDDevi i David-RINRoberto Merchán i Natalia López1:2 (:) Resultat del partit
22:30    XIJXavi i Jordi-MIRMarc Hidalgo i Rubén Rodríguez0:2 (:) Resultat del partit
PADEL 4a 17-18 Fase 3 - 7 (24/05/2018) [>>>]

MEDIAPRO Padel TOUR


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 AyP Anna Merin y Pablo Garrido 21  84:9  75 
2 ayl Anna Aragonés y Lluis Pablo 17  61:55 
3 LEI Laura Salvans e Iván Raja 16  65:28  37 
4 AyD Ainara Niño y Daniel Garcia 15  60:44  16 
5 ByM Blanca De La Peña y Marc Cornet 15  49:65  -16 
6 TyJ Tamara Ocaña y Jordi Mestres 11  42:74  -32 
7 SyA Sandra Beiroa y Albert Garriga 28:76  -48 
8 MyA Miriam Muñoz y Aaron Gutierrez 40:57  -17 
9 SyD Silvia Vanzetti y David Requena 40:61  -21 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 SyA Sara Gimenez y Alex Lebrón 16  55:45  10 
2 RyR Rocio Alarcon y Raul Monzonis 15  48:14  34 
3 AyJ Alba Campabadal y Josep Molero 14  51:60  -9 
4 LyM Laia Benet y Marcos Vazquez 12  58:55 
5 MyE Meritxell Gabarra y Enric Inglés 12  40:48  -8 
6 MyM María Fontaneda y Marc Leris 10  60:56 
7 JyC Judit Sala y Carlos Berrens 10  56:58  -2 
8 IyJ Isabel Muñoz y Jordi Dominguez 10  35:43  -8 
9 ByE Belen Gomez y Eduard Calero 26:50  -24 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 EyJ Esther Torregrossa y Jaume Carrasco 19  72:38  34 
2 NyR Nuria Sala y Ricard Boada 17  75:50  25 
3 SyA Sara Narvaez y Antoni Fuster 16  64:54  10 
4 EyD Eva Fernández y David Rodriguez 15  64:54  10 
5 aym Andrea Perez y Miguel Palacín 12  60:44  16 
6 syj Sonia Torres y Joan Fuster 12  44:70  -26 
7 JyJ Jessica Garcia y Jonathan Montañes 10  49:45 
8 NyJ Nereida Dominguez y Javi Hernadez 10  26:84  -58 
9 MyC Mireia Escribano y Carlos Ponte 28:43  -15 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 PYS Paula Puixeu y Sergi Moreno 15  60:18  42 
2 MEA Marta Gimeno y Alberto Juez 13  59:30  29 
3 CYM Claudia Casademunt y Mosès Sanz 13  58:34  24 
4 LYA Laura González y Àlex Fernández 13  52:39  13 
5 PYE Pilar Luque y Enric Bernal 11  43:35 
6 EYR Estefania Montero i Jordi Ramón 11  51:47 
7 LYM Laia Coll y Miquel Gallart 37:43  -6 
8 CYA Claudia Jiménez y Arnau Albesa 40:47  -7 
9 CYA Claudia García y Adrián Jurado 32:51  -19 
10 NID Núria Carcolé y David Saez 30:57  -27 
11 DIJ Danae Boronat i José Antonio Fernández 38:55  -17 
12 MYM Marta Calaf y Miquel Algarra 16:60  -44 

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 OyO Olga Humska y Oriol Alos 24:6  18 
2 RyD Rebeca Romero y David Rodriguez 24:14  10 
3 AyA Alba Ferrer y Andreu Girbau 20:15 
4 EyX Ester Gimeno y Xavier Barceló 12:20  -8 
5 CyJ Carmen Ibar y Julià Fernandez 12:1  11 
6 LyR Leire Gallego i Raimon Forn 10:36  -26 
7 Sys Susana Higueras y Sergi Torres 9:12  -3 
8 LyE Laia Cervelló y Marc Estany 5:12  -7 

Lliga AMPA


divendres, 18 maig 2018
20:25    CANCan Carbassa-MDAMare de Deu dels Angels0:3
20:25    TdCTuró del Cargol-SAGSagrer2:1
20:25    PdGParc Del Guinardó-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 4:1
21:20    FRGFructuós Gelabert-SANEscola Santa Anna0:1
21:20    FdFFont den Fargues-ESCEscola Univers3:5
21:20    AUPEscola Bressol AUPA -JMJManyanet Sant Andreu3:7
Descansa: ESC Escola Acàcies

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ESC Escola Univers 37  14  12  60:17  43 
2 CAN Can Carbassa 31  13  48:19  29 
3 ESC Escola Acàcies 25  14  50:27  23 
4 TdC Turó del Cargol 23  14  45:40 
5 SAG Sagrer 20  14  35:28 
6 PdG Parc Del Guinardó 10  13  28:42  -14 
7 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 14  10  15:46  -31 
8 AUP Escola Bressol AUPA 14  12  18:80  -62 
divendres, 20 abril 2018
21:20    PdGParc Del Guinardó-CANCan Carbassa-:-
21:20    TdCTuró del Cargol-AUPEscola Bressol AUPA 6:1 Resultat del partit
21:20    ESCEscola Acàcies-ESCEscola Univers2:4 Resultat del partit
22:15    SAGSagrer-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 5:0 Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 SAG Sagrer 29  14  37:21  16 
2 ESC Escola Acàcies 28  14  51:26  25 
3 JMJ Manyanet Sant Andreu 24  14  39:37 
4 MDA Mare de Deu dels Angels 20  14  40:36 
5 FdF Font den Fargues 19  14  46:46 
6 SAN Escola Santa Anna 16  14  41:52  -11 
7 FRG Fructuós Gelabert 13  14  30:46  -16 
8 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 11  14  27:47  -20 
divendres, 11 maig 2018
21:20    JMJManyanet Sant Andreu-FRGFructuós Gelabert4:1 Resultat del partit
21:20    MDAMare de Deu dels Angels-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 5:1 Resultat del partit
21:20    ESCEscola Acàcies-SAGSagrer1:0 Resultat del partit
22:15    FdFFont den Fargues-SANEscola Santa Anna6:3 Resultat del partit

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

Avui no es juguen partits

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dj, 21 jun 2018 20:25 
Dijous 2a 17 Fase 2
EIC
EIC
: CAN
CAN
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
CAN - EIC   5:0

Dijous Honor 17 Fase 2
EDB
EDB
: BAB
BAB
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
BAB - EDB   2:1

AGM
AGM
: OLD
OLD
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
OLD - AGM   2:4

21:20 
Dijous 2a 17 Fase 2
BFC
BFC
: LIM
LIM
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
LIM - BFC   3:2

Dijous 1a 17 Fase 2
VLL
VLL
: IND
IND
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
IND - VLL   4:2

RAY
RAY
: MAN
MAN
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
MAN - RAY   11:6

22:15 
Dijous Honor 17 Fase 2
CEG
CEG
: DOB
DOB
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
DOB - CEG   5:7

ESQ
ESQ
: ALE
ALE
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
ALE - ESQ   7:2

Dijous 1a 17 Fase 2
DRG
DRG
: ABK
ABK
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
ABK - DRG   2:5

23:10 
Dijous 2a 17 Fase 2
YUC
YUC
: SKA
SKA
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
SKA - YUC   2:1

SPA
SPA
: NEW
NEW
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
NEW - SPA   4:4

Dijous 1a 17 Fase 2
LAM
LAM
: KEN
KEN
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
KEN - LAM   1:15