Mundialet 2018


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 LOP Laorma Picante 20:5  15 
2 GRA Gracias Leo F.C. 7:7 
3 MFC Maldiçao F.C. 8:11  -3 
4 CHI Chingones F.C. 2:14  -12 
dijous, 19 juliol 2018
21:20    MFCMaldiçao F.C.-CHIChingones F.C.3:1
21:20    GRAGracias Leo F.C.-LOPLaorma Picante2:4

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 CEL Celtiquetes 21:3  18 
2 MOR Morros F.C. 15:6 
3 SPA Sparta 6:20  -14 
4 CSD Jogo Bonito 8:21  -13 
dijous, 19 juliol 2018
22:15    CSDJogo Bonito-CELCeltiquetes1:10
22:15    MORMorros F.C.-SPASparta7:1

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 MDK Minabo de kiev 18:2  16 
2 DDK Dinamo de Kien 12:7 
3 RDC RDC Alex Teruel 2:11  -9 
4 TIP Ti prometo que..Pam i Pipa 1:13  -12 
dijous, 19 juliol 2018
20:25    MDKMinabo de kiev-TIPTi prometo que..Pam i Pipa8:0
20:25    RDCRDC Alex Teruel-DDKDinamo de Kien1:6

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 EST Estrellados de La Orma 13:2  11 
2 MAN Mandanga Style 7:8  -1 
3 DAK Dakoki 4:6  -2 
4 LAM La Manzana Mecanica 4:12  -8 
dimecres, 18 juliol 2018
23:10    LAMLa Manzana Mecanica-MANMandanga Style3:3
23:10    ESTEstrellados de La Orma-DAKDakoki3:0

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 MON Montsant de Porta 15:11 
2 ALE Alegria Experience + 19:10 
3 KAM Kamàlics 15:20  -5 
4 SOM Som Terra 9:17  -8 
dimecres, 18 juliol 2018
21:20    SOMSom Terra-KAMKamàlics5:7
22:15    ALEAlegria Experience +-MONMontsant de Porta4:5

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ATL Atlético Wiwi 16:6  10 
2 FUP Fuppsala 11:8 
3 MEM Memolo 14:12 
4 POL Pollos 5:20  -15 
dimecres, 18 juliol 2018
21:20    POLPollos-FUPFuppsala3:7
22:15    MEMMemolo-ATLAtlético Wiwi5:7

Sant Andreu 16-17

Dilluns 1a 16 -  [>>>]

Dilluns 2a 16 -  [>>>]

Dimarts Honor 16 -  [>>>]

Dimarts 1a 16 -  [>>>]

Dimarts 2a 16 -  [>>>]

Dimecres Honor 16 -  [>>>]

Dimecres 1a 16 -  [>>>]

Dimecres 2a 16 -  [>>>]

Template overall.tpl is missing, please visit templates menu in project admin...
Template show_frontpage.tpl is missing, please visit templates menu in project admin...
Dijous Honor 16 -  [>>>]

Dijous 1a 16 -  [>>>]

Dijous 2a 16 -  [>>>]

Divendres Honor 16 -  [>>>]

Divendres 1a 16 -  [>>>]

Padel Nocturna


classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 NiS Nacho i Sergi 20  13:3  10 
2 DAN Daniel Luna / David Martinez 19  12:3 
3 MeI Marc e Iker 15  10:8 
4 JiA Joserra i Albert 15  9:8 
5 PIA Pedro i Àlex 14  8:7 
6 HIU Héctor i Uri 11  4:11  -7 
7 JID Javi i Dani 6:12  -6 
8 OIS Óscar i Sergi Llop 2:12  -10 
dilluns, 04 juny 2018
21:00    MeIMarc e Iker-NiSNacho i Sergi1:2 (:) Resultat del partit
21:30    JiAJoserra i Albert-DANDaniel Luna / David Martinez0:2 (:) Resultat del partit
22:30    JIDJavi i Dani-OISÓscar i Sergi Llop2:0 (:) Resultat del partit
22:30    PIAPedro i Àlex-HIUHéctor i Uri2:0 (:) Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 JiA Jesus i Alex 18  11:5 
2 JiO Javier Romero i David Oller 18  12:7 
3 CIR Casals i Ramón Marí 17  11:7 
4 JiN Jordi i Nacho 16  10:5 
5 JIA Javier i Alejandro 14  10:7 
6 AIG Álex Escobar i Gerard A. 11  5:11  -6 
7 RIT Ramon i Toni 4:12  -8 
8 DIM David i Mariano 4:13  -9 
dimarts, 05 juny 2018
21:00    AIGÁlex Escobar i Gerard A.-RITRamon i Toni0:2 (:) Resultat del partit
22:00    CIRCasals i Ramón Marí-JiNJordi i Nacho2:1 (:) Resultat del partit
22:30    JiAJesus i Alex-JiOJavier Romero i David Oller0:2 (:) Resultat del partit
22:30    JIAJavier i Alejandro-DIMDavid i Mariano2:0 (:) Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 FIC Fran Martínez i Carlos Castillo 27  18:0  18 
2 JiJ Josep Tur i Juan 25  16:2  14 
3 JID Jaume i Dani Martín 23  14:5 
4 FiR Francesc Fuste i Raul Rodriguez 19  10:9 
5 DAN Dani e Isidro 16  8:12  -4 
6 JID José Trullenque i Dani Ariñez 16  7:12  -5 
7 AiE Alvaro i Emilio 15  6:12  -6 
- RIJ Rubén García i Josep Llop 15  6:12  -6 
9 PIJ Pablo Pineda i José 13  6:15  -9 
10 EID Eloy Mera i Danny Arias 11  4:16  -12 
dimecres, 13 juny 2018
21:00    JiJJosep Tur i Juan-RIJRubén García i Josep Llop2:0 (:) Resultat del partit
21:00    JIDJosé Trullenque i Dani Ariñez-JIDJaume i Dani Martín0:2 (:) Resultat del partit
21:30    DANDani e Isidro-FICFran Martínez i Carlos Castillo0:2 (:) Resultat del partit
22:30    FiRFrancesc Fuste i Raul Rodriguez-PIJPablo Pineda i José2:1 (:) Resultat del partit
22:30    EIDEloy Mera i Danny Arias-AiEAlvaro i Emilio0:2 (:) Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 MIR Marc Hidalgo i Rubén Rodríguez 21  14:2  12 
2 AIJ Adrià Cabeza i Jordi Mancha 17  11:4 
3 RIJ Rikki i Jan 17  11:6 
4 XIC Xavi i Carlos Galindo 15  8:7 
5 RIN Roberto Merchán i Natalia López 13  8:11  -3 
6 XIJ Xavi i Jordi 11  6:10  -4 
7 JIS Jordi i Susana 11  6:11  -5 
8 DiD Devi i David 1:14  -13 
dijous, 24 maig 2018
21:00    JISJordi i Susana-XICXavi i Carlos Galindo0:2 (:) Resultat del partit
22:00    RIJRikki i Jan-AIJAdrià Cabeza i Jordi Mancha0:2 (:) Resultat del partit
22:00    DiDDevi i David-RINRoberto Merchán i Natalia López1:2 (:) Resultat del partit
22:30    XIJXavi i Jordi-MIRMarc Hidalgo i Rubén Rodríguez0:2 (:) Resultat del partit
PADEL 4a 17-18 Fase 3 - 7 (24/05/2018) [>>>]

Lliga AMPA


divendres, 18 maig 2018
20:25    CANCan Carbassa-MDAMare de Deu dels Angels0:3
20:25    TdCTuró del Cargol-SAGSagrer2:1
20:25    PdGParc Del Guinardó-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 4:1
21:20    FRGFructuós Gelabert-SANEscola Santa Anna0:1
21:20    FdFFont den Fargues-ESCEscola Univers3:5
21:20    AUPEscola Bressol AUPA -JMJManyanet Sant Andreu3:7
Descansa: ESC Escola Acàcies

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 ESC Escola Univers 37  14  12  60:17  43 
2 CAN Can Carbassa 31  13  48:19  29 
3 ESC Escola Acàcies 25  14  50:27  23 
4 TdC Turó del Cargol 23  14  45:40 
5 SAG Sagrer 20  14  35:28 
6 PdG Parc Del Guinardó 10  13  28:42  -14 
7 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 14  10  15:46  -31 
8 AUP Escola Bressol AUPA 14  12  18:80  -62 
divendres, 20 abril 2018
21:20    PdGParc Del Guinardó-CANCan Carbassa-:-
21:20    TdCTuró del Cargol-AUPEscola Bressol AUPA 6:1 Resultat del partit
21:20    ESCEscola Acàcies-ESCEscola Univers2:4 Resultat del partit
22:15    SAGSagrer-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 5:0 Resultat del partit

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 SAG Sagrer 29  14  37:21  16 
2 ESC Escola Acàcies 28  14  51:26  25 
3 JMJ Manyanet Sant Andreu 24  14  39:37 
4 MDA Mare de Deu dels Angels 20  14  40:36 
5 FdF Font den Fargues 19  14  46:46 
6 SAN Escola Santa Anna 16  14  41:52  -11 
7 FRG Fructuós Gelabert 13  14  30:46  -16 
8 ESC Escola Bressol Pam i Pipa 11  14  27:47  -20 
divendres, 11 maig 2018
21:20    JMJManyanet Sant Andreu-FRGFructuós Gelabert4:1 Resultat del partit
21:20    MDAMare de Deu dels Angels-ESCEscola Bressol Pam i Pipa 5:1 Resultat del partit
21:20    ESCEscola Acàcies-SAGSagrer1:0 Resultat del partit
22:15    FdFFont den Fargues-SANEscola Santa Anna6:3 Resultat del partit

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

Avui no es juguen partits

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

Avui no es juguen partits