Dilluns 1a 16 Fase 2
Resultats - 18 (03/07/2017) Seleccionar jornada:

dilluns, 03 juliol 2017
20:25    BURBurguer Team-FCTF.C.TikiTaka Juniors3:5 Resultat del partit Sergi Frias Rodriguez
21:20    LMQLos Masqueperros C.F.-RBKRubin Kanzao5:4 Resultat del partit Sergi Frias Rodriguez
22:15    LOSLos Makers-OLDOld School F.C.7:5 Resultat del partit Álex Redondo
23:10    GYTGym Team-AGMAtlètic Guinarmel3:5 Resultat del partit Sergi Frias Rodriguez
Descansa: BIR F.C.Birrathinaikos

« Jornada anterior   15 16 17 18
classificació

classificació   Equip Punts Jugats G E P Gols Dif
1 (1) FCT F.C.TikiTaka Juniors 37  16  12  90:53  37 
2 (2) LOS Los Makers 31  16  68:56  12 
3 (3) LMQ Los Masqueperros C.F. 26  16  71:63 
4 (4) OLD Old School F.C. 22  16  49:59  -10 
5 (5) BUR Burguer Team 21  16  49:62  -13 
6 (7) RBK Rubin Kanzao 20  16  10  69:69 
7 (6) GYT Gym Team 19  16  72:62  10 
8 (8) AGM Atlètic Guinarmel 18  16  40:48  -8 
9 (9) BIR F.C.Birrathinaikos 12  16  10  49:85  -36 


Campió Ascens Permanència Descens 

« Jornada anterior   15 16 17 18



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Estadístiques Jugadors

Partits Avui PADEL

Avui no es juguen partits

Estadístiques LLigues

Partits Sant Andreu

dj, 21 jun 2018 20:25 
Dijous 2a 17 Fase 2
EIC
EIC
: CAN
CAN
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
CAN - EIC   5:0

Dijous Honor 17 Fase 2
EDB
EDB
: BAB
BAB
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
BAB - EDB   2:1

AGM
AGM
: OLD
OLD
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
OLD - AGM   2:4

21:20 
Dijous 2a 17 Fase 2
BFC
BFC
: LIM
LIM
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
LIM - BFC   3:2

Dijous 1a 17 Fase 2
VLL
VLL
: IND
IND
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
IND - VLL   4:2

RAY
RAY
: MAN
MAN
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
MAN - RAY   11:6

22:15 
Dijous Honor 17 Fase 2
CEG
CEG
: DOB
DOB
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
DOB - CEG   5:7

ESQ
ESQ
: ALE
ALE
1a volta 19/04/18
Dijous Honor 17 Fase 2
ALE - ESQ   7:2

Dijous 1a 17 Fase 2
DRG
DRG
: ABK
ABK
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
ABK - DRG   2:5

23:10 
Dijous 2a 17 Fase 2
YUC
YUC
: SKA
SKA
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
SKA - YUC   2:1

SPA
SPA
: NEW
NEW
1a volta 19/04/18
Dijous 2a 17 Fase 2
NEW - SPA   4:4

Dijous 1a 17 Fase 2
LAM
LAM
: KEN
KEN
1a volta 19/04/18
Dijous 1a 17 Fase 2
KEN - LAM   1:15