Informació temporada 20-21

 INSCRIPCIONS 2020/21.

 

Formes de Pagament i descomptes

 

 Pagament total.

1700€ (Regal Equipació i botes de futbol marca Gedo fins exhaurir existencies)*

·        Pagament ajornat;  

Matricula de 100€ i pagament mensual avançat de 200€

• Pagament Semestral.

2 pagaments de 900€

 

Inclou 10 Jugadors. Cada Jugador extra costará 50€

 

DESCOMPTES

 

·       DESCOMPTE DOS DIES

Si el 80% dels jugadors de  l’equip forma un segon equip per jugar un altre dia, el pagament del segon dia us costarà el 50% menys

 

Horaris

20:25-21:20-22:15-23:10

Escollir com a horari fix el primer o l’últim te un cost extra de 200€ i garantitza aquest horari tots els partits menys 2.

 

INICI OCTUBRE 2020

 

 

NO INCLOU ASEGURANÇA DE LESIONS

 

 

 

*regal exlusiu per el pagaemnt integre dels 1700€. Amb descomptes acumulats no entra el regal

Pretemporada 2019

Correu Imprimir PDF

 Encetem la nova temporada amb els partits de Pretemporada:

 

         
02/09/2019 20:25      
02/09/2019 20:25      
02/09/2019 21:20 Racing Bob Esponja - F7 United
         
03/09/2019 20:25 Autodesk - Macabi de Levantar
03/09/2019 20:25 Javier Javier
03/09/2019 21:00 Jaime Correa  
03/09/2019 21:20 A.C. Chupito P. - Memolo 
         
04/09/2019 20:25 Luís -  
04/09/2019 20:25 Dynamo F.C. -  
04/09/2019 20:25      
04/09/2019 21:20 Cavernícolas Cage - Cavernícolas Cage
04/09/2019 21:20 Jogo Bonito - Laorma
04/09/2019 21:20 Lusitanos  -  
04/09/2019 22:15 River Budweirense - Two Mama Ye
04/09/2019 22:15 Franco Nahuel -  
         
05/09/2019 20:25 Can Gabacho - E. Pam i Pipa
05/09/2019 20:25 Kädizlautern F.C. - Kädizlautern F.C.
05/09/2019 20:25 3HoldSports  Sporting S. Andreu.
05/09/2019 21:20 Som Terra - Els Ícars
05/09/2019 21:20 Sparta - Nowley
05/09/2019 21:20 Los del Piso - Los Reventaos
05/09/2019 22:15      
         
06/09/2019 21:00 Chingones F.C. - Hijos de Putin
06/09/2019 21:20 Font den Fargues - Font den Fargues
         
09/09/2019 20:25 Racing Bob Esponja - Birolo
09/09/2019 20:25 Dep. Cateura - Frenenbache
09/09/2019 20:25 Ortega -  
09/09/2019 21:20 At. Besós - Equipo Teo
09/09/2019 21:20 Babangida C.F. -  Sporting Cochoto
09/09/2019 21:20      
09/09/2019 22:15      
         
10/09/2019 20:25      
10/09/2019 20:25      
10/09/2019 20:25    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 21:20    
10/09/2019 22:15      
10/09/2019 22:15      
         
12/09/2019 20:25 Chingones F.C. - Macabi de Levantar
12/09/2019 20:25 Can Gabacho 3HoldSports
12/09/2019 20:25 Kädizlautern F.C. A.C. Chupito P.
12/09/2019 21:20 Los Reventaos - Laorma
12/09/2019 21:20 Perfecto Herrera Bal. - Iron Nipples
12/09/2019 21:20 At. Bukkake   - God Futbol
12/09/2019 22:15 Limadores de Madeira - Tu Vieja
12/09/2019 22:15 Eintracht de Bratwurst - Los del Piso
12/09/2019 22:15 Summus - Sparta
         
13/09/2019 20:25      
13/09/2019 21:20 Nowley Manyanet S. Andreu
13/09/2019 21:20 Diego - Diego
13/09/2019 21:20 Chingones F.C. -  
13/09/2019 22:15 Jaime Correa -  
13/09/2019 22:15 Zaperoko F.C. - Academia F.C.
Darrera actualització ( Dijous, 12 de Setembre de 2019 19:02 )
 

¡¡¡Manyanet Sant Andreu B Campió De Copa!!!

Correu Imprimir PDF

 

 Manyanet Sant Andreu B s´ha proclamat campió de Copa 2019 per un resultat contundent de 7 - 3 en la final disputada davant la revelació de la Copa, Frucuós Gelabert. Una final amb un gran ambient de futbol i molt bon rotllo entre els equips finalistes. ¡¡¡FELICITATS A TOTS 2 EQUIPS!!!

 

 

 

¡¡¡IMPORTANT LLIGA DIJOUS!!!

Correu Imprimir PDF

  Les Jornades 17 i 18 corresponent a la Lliga de DIJOUS es disputaran el DIMARTS 25-06-2019 i DIJOUS 27-06-2019 respectivament. Així el DIMARTS 25-06-2019 es disputarà la Jornada 17 y el DIJOUS 27-06-2019 es disputarà la Jornada 18, última jornada de Lliga.

 

 Att. La Direcció 

 
Pàgina 6 de 117

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

2 PISTES OUTDOOR
11 PISTES INDOOR 

Persones conectades

Tenim 1275 convidats connectat