RESERVA LA PISTA DE PADEL

RESERVA LA TEVA PISTA DE PADEL A LA WEB

 

 

WWW.PADEL7SANTANDREU.COM 

Pretemporada 2017

Correu Imprimir PDF

 Encetem la nova Temporada amb el partits de pretemporada.
 
04/09/2017 20:25 F7 United - Racing Bob Esponja
04/09/2017 20:25 Estrella Coja - Nowley
04/09/2017 21:20 E.B. Pam i Pipa - Cantalasaray
04/09/2017 21:20 Birolo - Ávila C.F:
         
05/09/2017 20:25 Waltrapas - Sparta
05/09/2017 20:25 Nottingham Prisas - Los Jugónez
05/09/2017 21:20 At. Guinarmel - Fuppsala
05/09/2017 21:20 Avanzados C.F. - Estrella Roja S.A.
05/09/2017 21:20 Royal - L´Equip De La Pogba
         
06/09/2017 20:25 Laorma - Sanadriahnaikos
06/09/2017 20:25 FC Estrella Coja - Kamàlics
06/09/2017 21:20 A.C. Chupito P. - La Maldiçao
06/09/2017 21:20 NTN - Real Jaleo
06/09/2017 22:15 Yucas C.F. - Joga Bonito
         
07/09/2017 20:25 Rubin Kanzao - Macabi de Levantar
07/09/2017 20:25 Els Ícars - Racing Bob Esponja
07/09/2017 21:20 Birolo - Memolo
07/09/2017 21:20 At. Bukkake - Green Stars
07/09/2017 21:20 Limadores Madeira - Equipo Fabien
07/09/2017 22:15 Concentraos  - Concentraos
         
13/09/2016 20:25 Cantalasaray   Kamàlics
13/09/2016 20:25 Nottingham Prisas - La Maldiçao
13/09/2016 20:25 F7 United - Sporting S. Andreu
13/09/2016 21:20 Nowley - A.C. Chupito P.
13/09/2016 21:20 Els Ícars - Waltrapas
13/09/2016 21:20 Laorma - Ávila C.F.
13/09/2016 22:15 Estrella Roja S.A. - Dakoki
         
14/09/2017 20:25 Adultescentes - Babangida CF
14/09/2017 20:25 Los Jugónez - Macabi de Levantar
14/09/2017 20:25 Jogo Bonito - At. Besós
14/09/2016 21:20 Eintracht Bratwurst - At. Guinarmel
14/09/2016 21:20 E.B. Pam i Pipa - Sparta
14/09/2016 21:20 Rayo Vayakaño - Racing Bob Esponja
14/09/2016 22:15 Equipo Adrián - Macrackbis
         
15/09/2017 20:25 Sankt Pauli - At. Juniors
15/09/2017 20:25 Green Stars - L´Equip De La Pogba
 
  Att. La Direcció    
 
Darrera actualització ( Dimarts, 12 de Setembre de 2017 17:47 )
 

INFORMACIÓ TEMP 17/18

Correu Imprimir PDF

 INSCRIPCIONS 2017/18.

 

Estructura de competició

Inici 18 de setembre.

Dia de Joc: sempre el que tu tries.

Cada equip jugarà de 28 a 32 partits (la majoria 32)

 

Places guardades

Guardem la plaça en el dia de joc d’aquesta temporada fins el 25 de Juliol. La reserva mínima es de 100€ amb regal d’un partit de pretemporada.

Els equips nous podràn triar 2 opcions de dia de joc i al setembre confirmarem el dia on tenen plaça.

Requisits d'inscripció

Per formalitzar l'inscripció s'ha de:

- Presentar la fitxa d'equip degudament omplenada i abonar les Fitxes (15€/jugador + la fitxa ocasional obligatòria)NO INCLOU ASEGURANÇA DE LESIONS

- Abonar l’import corresponent depenent de la forma de pagament triada

Dates

El període d'inscripció és del 1-7 al 24-7 i del 28-8  al 15-9.

Formes de Pagament i descomptes

 

• Pagament ajornat;  

S’han d’abonar els  4 últims partits per avançat i l’import de totes les fitxes abans del 15 de setembre. Després cada partit i abans del mateix s’abonarà fins arribar als 2 últims. En acabat la lliga es retornaràn, si s’escau, els dos partits restants del dipòsit.

 

• Pagament total.

 S’ha d’abonar la totalitat de la lliga i les fitxes.Es cobrarà 1 partit de dipòsit que es retornarà, si s’escau, al final de lliga

El preu per partit serà de 55€

 

 

DESCOMPTES

·        DESCOMPTE DE 2 PARTITS, pagament total limit 11-9-17.

·        DESCOMP DE TE 4 PARTITS , pagament tota limit 24-7-17

·        DESCOMPTE ESPECIAL FIDELITAT. 1€ PER PARTIT PER ANY d’ANTIGUITAT  A FUTBOL7BARCELONA

·        DESCOMPTE DOS DIES

Si el 80% dels jugadors de  l’equip forma un segon equip per jugar un altre dia, el pagament del segon dia us costarà el 50% menys (Excepte Dijous)

Instal.lacions

 

SANT ANDREU

 

Dilluns                 20:25 -21:20-22:15-23:10

Dimarts              20:25 -21:20-22:15-23:10

Dimecres           20:25 -21:20-22:15-23:10

Dijous                  20:25 -21:20-22:15-23:10 

Divendres          20:25 -21:20-22:15-23:10

 

Tots els dies compten amb 2 ó 3 divisions de joc per nivells

 

NOU BARRIS Guineueta

 

Sortida 3 de la ronda de dalt

 

Dilluns                  20:15 –21:10-22:05-23:00

 

2 divisions de joc per nivells

 

Escollir com a horari fix el primer o l’últim te un cost extra de 200€ i garantitza aquest horari tots els partits menys 2.

Darrera actualització ( Dilluns, 18 de Setembre de 2017 17:52 )
 

RESUM FINAL COPA DIMECRES

Correu Imprimir PDF

 Una vegada finalitzats tots els partits de COPA fem un resum del cuadre final de la competició:

 

  1- Le Coq   9- Nowley

2- Fuppsala 10- Macrackbis

3- Paloma Enf. 11- Cantalasaray

4- Anesthesia 12- Cavernícolas Cage

5- Laorma 13- Waltrapas

6- Tercer Tiempo 14- Dakoki

7- Sporting Cochoto 15- Los Sospechosos

8- Toldos Turó 16- Olympique de Alstom

 

  Felicitats al campió i agraiments a tots els participants 

Darrera actualització ( Dimarts, 01 d'Agost de 2017 00:02 )
 
Pàgina 4 de 104

Estadístiques Jugadors


Estadístiques LLigues

LLoguer de pistes

25% de descompte CAPS DE SETMANA
de 9:00 a 19:00 

Persones conectades

Tenim 1472 convidats connectat